üçüz deneyimleri !

Nesli

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
2.510
2
İlk ultrasonda Üç ayrı kese göründü ve doktorumuz bu ihtimale hazırlıklı olmamızı söyledi. Belki benim beceriksizliğim ama sitede benzer deneyimlere ulaşamadım kafamda binlerce soru oluştu. Yaşayanlar, bilenler lütfen bilgilerinizi düşüncelerinizi paylaşın. Ben her an biraz daha panik oluyorum! fisfisfis

ay super. ben de ucuz degil de ikiz cok isterdim. biri kız biri erkk. hatta ruyasını bile gordum:) dusunsene erkegin pantolonu ve kızın etegi aynı kumastan ve askılı her ikiside. hatırladıgım biraz cicekli renkli canlı turunculu kırmızılı bir kumastı ama ogluma da kızıma da cok yakısmıstı. hayırdır insallah.

neslee kese bebeğin oluştuğu yer sana şöle söliim %95 ikiz %90 üçüzlerin olur.benim akramda da aynı şey olmuştuda.

muayene öncesinde de şakasını yapıyorduk galiba üçüz bunlar diye. Sebebi de şu ki; ben hep yüzüstü yatarım fakat 1 haftadır karnımda küçük bir kitapçık genişliğinde su torbası varmış gibi geliyordu ve bu da rahatsız ediyordu. Birileri bunun hamilelik psikolojisine dahil olduğunu söyledi, bebeğe zarar verdiğimizi düşündüğümüzden böyle paranoyalar hissedermişiz. Akrabanda da olmuş mu böyle birşey, hem ona da üçüz deyip ikize mi döndüler sonra, anlayamadım tam (malum ben bu aralar biraz şapşalım) :asigim:

benim üçüzlerle ilgili acı bir tecrübem oldu malesef..taşıyamadım ve 18.haftada hepsini kaybettim..Allah korusun tabi sağlıklı bir şekilde dünyaya getirenlerde var.ama benim gözüm korktu,üçüzlerden korkuyorum ben..senağlama

ayy arkadım hayırlısı olsun çok zor üçü birden çıkcak ama biraz zorlancan tabi.olsun allah yadım eder

ayy arkadım hayırlısı olsun çok zor üçü birden çıkcak ama biraz zorlancan tabi.olsun allah yadım eder

biri yol bulup çıksın diğerleri birşey olmaz ama ortaklık edip çıkmak istemezlerse vay haline...:)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Sen bizlerden 3 kat daha fazla dikkat etmelisin kendine. Çok çok iyi beslenmelisinki üçüde sağlıklı olsun.

ALLAH izin verirse hiç bişey olmaz. benim dayımın üçüzleri oldu ve hepsi 2kilo 850gr. doğdu hast.bile kalmadılar.. şuanda 10 yaşındalar:):):)

canım hayırlısı olsun dielim valla nedim bende hamileiym ikizlere allah yardımcımız olsun inşallah hayırlı haberler alırsın

canım çok güzel birduygu bende ilk dr.gittiğimde ultrasonda ikiz olduğunu görünce çok heyecanlndık çok güzel bir duygu senin 1 fazlası biraz daha dikkat istiyor inş.sağsalim dunyaya getirisin bebişlerini.......

allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin ..........

X