Makyaj Ürünleri ucuz bir magaza buldum?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayguzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
48
0
yeniden merhaba.
bayanlar nette dolaşırken MAC urunlerini satan

xxxxxxxxx

adlı siteyi buldum. fiyatları inanılmaz ucuz ancak gercek mac mı yoksa sahteleri mi anlayamadım. neden ucuz olduklarını mantıklı bir acıklamasını da yapmıslar ffq kısmında. sizlerden rıcam bır baksanız da degerlendirsek birlikte??

Son düzenleyen: Moderatör:
MAC'in kendi sitesi gerçek tabii ki... Ben de burdan alışveriş yapıyorum, sitede geçerli olanlar MAC'in Amerika fiyatlarıdır... Resmi sitesine girip de "ucuz bi site buldum" diyen ilk sizi görüyorum

MAC'in kendi sitesi gerçek tabii ki... Ben de burdan alışveriş yapıyorum, sitede geçerli olanlar MAC'in Amerika fiyatlarıdır... Resmi sitesine girip de "ucuz bi site buldum" diyen ilk sizi görüyorum

kargo fiyatı nasıl peki??

sadece amerika'ya gönderim yapıyor site...

detaylı bilgi:

[xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sitenin linkinisana ozelden vereyım tekrar bak istersen. mac ın orjınal sitesindeki fiyatlarla bunun arasında hemen hemen yarı yarıya fark var. kargo fiyatı da yok. dunyanın her yerine gonderim yapıyorlar. ben almaya nıyetlendim ama once size sormak ıstedim..
sen linki ınceleyip bana dönersen sevinirim.

Son düzenleme:
acemi uye oldugum icin ozel mesaj gonderemiyorum.. ama google dan
maccosmetic diye arama yapın bır de maccosmeticswholesaler seklinde arama yapın. 2 si de farklı siteler. benim size bahsettigim 2 olarak adını yazdıgım site..
kargo bedava degil tabii ki..
ancak dunyanın heryerine gonderim yapılıyor..

wholesaleadlı site bana sahte mac ürünleri ile dolu gibi geldi. Rujları sadece numaralandırmışlar :)) ne tipi var, ne ruj adları.

sadece maccosmetics (.com uzantılı olan) orijinal satıyor, zaten direk kendi resmi sitesi diyorum nasıl sahte satabilir?
diğerlerine inanmayın lütfen onlardan alacağınıza pazarlarda da mac'in sahte ürünleri dolu, gidin ordan alın ki zaten internetten makyaj alışverişi yasaklandı artık yurt dışında değilseniz alamazsınız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…