Ucuz Alışveriş Yapmak İsteyenler Burayaa

seftali21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
62
0
tavsiye edebileceğim çok ilginç şeyleri çok ucuza satıyorlar. bi girin derim.
Kıyafetten ev elektroniği hediyelik eşya sevgililer gününe özel kampanyalar, çok ilginç mutfak ürünleri yarı yarıya fiyatlar var.
ayrıca yapılan her alışverişin yüzde beşini löseve bağışlıyorlar kan kanseri çocuklara sizede elektronik makbuz gönderiyorlar.
lösevin sitesinde adınız geçiyor bir süre bağış yapanlar bölümünde.

Eklentiler

• $fsdgsd.jpg
    $fsdgsd.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 143
Son düzenleyen: Moderatör:
aynen herşey çok ucuz ve yardım kuruşlarıyla bağlantı kurmuşlar yaptığımız alışverişlerden belli miktar bağışlanıyor.

kızlar site çok güzel de her sipariş kalemi için ayrı mı kargo ödeniyor?

50 tl üzerinde siparişler için kargo bedava geliyor ve yanında ek bir hediye gönderiyorlar 50 tl yi gectiği için ama öyle sıradan bi hediye değil anahtarlık kalem gibi değil yani :KK70: 50 tlnin altındaki alışverişlerde her sipariş için sabit kargo ücreti 4.90 tl isterseniz 10 tane ürün alın yine 4.90 tl kargo ödüyosunuz.

50 tl üzerinde siparişler için kargo bedava geliyor ve yanında ek bir hediye gönderiyorlar 50 tl yi gectiği için ama öyle sıradan bi hediye değil anahtarlık kalem gibi değil yani :KK70: 50 tlnin altındaki alışverişlerde her sipariş için sabit kargo ücreti 4.90 tl isterseniz 10 tane ürün alın yine 4.90 tl kargo ödüyosunuz.

heee,ok,benim beğendiğim ütünler hep tükenmiş :KK43: yarın bakiym,belki tekrar gelir istediklerimden

ben 50 tl lik alışveriş yaptım bana değişik bir mumluk gönderdiler pille çalışıyo, ama gerçek mum gibi çok hoştu

her gün güncelleniyo sanırım çünkü dün olmayan ürün bu gün stokta var canım sen ne almayı düşünüyosun?

bel korsesi vardı,bi de bi saat beğendim ama tükenmişti,bir-iki şey daha vardı da hatırlayamıyorum,gündüz bakmıştım da neye elimi atsam tükenmişti :S

kabuksuz yumurta haşlayıcı aldım çok süper bi ürün çıktı :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
hergün güncelleniyo mu ürünler,biliyo musun?

ben yeni alışveriş yaptım, dün olmayan ürün bugün vardı. güncelleniyor ve ilgililer. seftali kullanıcı isimli bayan kim ise teşekkür ediyorum ona..

X