Üçüncü çocuk ve kayınvalide ile yaşamak

iclaledauslu21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
64
66
39
Merhaba arkadaşlar 7 yıllık evliyim ve üçüncü çocuğuma hamileyim biri 6 biri 2 yaşında iki tane kızım var. Çalıştığım için evlendiğimden beri çocuklara bakmak için kayınvalidemler bende kalıyorlar. Artık bu durumdan çok fazla rahatsız olmaya başladım. Onların yaşadığı şehremi taşınsam yoksa ücretsiz izin alıp kendi çocuklarıma kendim mi baksam bilemiyorum kafam çok karışık.

Merhaba arkadaşlar 7 yıllık evliyim ve üçüncü çocuğuma hamileyim biri 6 biri 2 yaşında iki tane kızım var. Çalıştığım için evlendiğimden beri çocuklara bakmak için kayınvalidemler bende kalıyorlar. Artık bu durumdan çok fazla rahatsız olmaya başladım. Onların yaşadığı şehremi taşınsam yoksa ücretsiz izin alıp kendi çocuklarıma kendim mi baksam bilemiyorum kafam çok karışık.
varsa hakkınız ücretsiz izin alın iki yaşındaki çocuğunuzu da büyütmüş olursunuz.Bu arada 7 yilda uc cocuk büyük cesaret diyorum

Üçüncü pek planlı olmadı açıkcası eşim korunduğu halde hamile kaldım. Tek maaşla geçinebilir miyiz tek başıma üçünü birden idare edebilir miyim bilmiyorum. Bildiğim tek birşey var artık evimde kimseyi istemediğim.

Üçüncü pek planlı olmadı açıkcası eşim korunduğu halde hamile kaldım. Tek maaşla geçinebilir miyiz tek başıma üçünü birden idare edebilir miyim bilmiyorum. Bildiğim tek birşey var artık evimde kimseyi istemediğim.
merakımdan soruyorum korunma dediğiniz geri çekilme mi yoksa kondom ile mi
biz hp kondom ile ama ona da %94 diyorlar
ücretsiz izin alıp bakabilirsiniz inşallah

Valla kayınvalidenizıde tebrık edıyorum .
7 yıl çocuklarınıza bakmak için evınden vazgeçmiş ..
Evet sağolsun geldi baktı bende onlar rahat etsin diye evimin bir odasını onlara verdim kanepelerde sürünmesinler diye ayrı yatak aldım. Tatillere götürdüm kendi evi gibi bilsin diye hiçbirşeyine karışmadım müdahale etmedim. Bunlar olurken benim de ne ev ne aile hayatım kalmadı. kendi evimde sığıntı gibiyim. Eve benden habersiz misafir geliyor, koyduğum hiçbirşeyi yerinde bulamıyorum, kendi istediğim gibi yemek yiyemiyorum, istediğim gibi misafir ağırlayamıyorum. Hiçbir sosyal etkinliğim yok evden işe işten eve gidip geliyorum. Bacaklarımı uzatıp televizyon izleyemiyorum daha bir sürü şey.

Evet sağolsun geldi baktı bende onlar rahat etsin diye evimin bir odasını onlara verdim kanepelerde sürünmesinler diye ayrı yatak aldım. Tatillere götürdüm kendi evi gibi bilsin diye hiçbirşeyine karışmadım müdahale etmedim. Bunlar olurken benim de ne ev ne aile hayatım kalmadı. kendi evimde sığıntı gibiyim. Eve benden habersiz misafir geliyor, koyduğum hiçbirşeyi yerinde bulamıyorum, kendi istediğim gibi yemek yiyemiyorum, istediğim gibi misafir ağırlayamıyorum. Hiçbir sosyal etkinliğim yok evden işe işten eve gidip geliyorum. Bacaklarımı uzatıp televizyon izleyemiyorum daha bir sürü şey.

E ama normal degil mı boyle olması sızcede 7 yıldır sızde kadin.

Valla büyük cesaret, Öncelikle kayınvalidenizi tebrik etmek lazım 2 çocuuguda 7 yıl bakmış, eğer 3. yede bakabiliyorsa bravoo. Kaç yaşında kayınvalideniz?
kayınvalidem 60 yaşında 7 yıllık evliyim çocuklara yılda 8 ay bakıyor. ilk kızıma 16 ay baktı sonra kreşe verdim ikinciye de 16 aydır bakıyor aşşağı yukarı yazları kendi evine gidiyor bağ bahçe işleri var diye yazında benim annem geliyor. Yani toplamda 32 ay baktı çocuklara

6 sene boyunca çocuklariniza bakmış insanlar,hayatta herseyin bir bedeli oluyor bunlar da beklenen şeyler malesef..

Ücretsiz izin alın kendiniz bakın bu şekilde daha rahat edeceksiniz gibi..

Evinde kimseyi istemiyorsan isten cikacaksin.

Kv lerde senin evinde zorla kalmiyorlardir sanirim
Giderler

kondom ile korunuyorduk geri çekilme çok da mantıklı bir korunma yöntemi değil bildiğiniz gibi.
Sizin icin soylemiyorum buyuk sozume de tovbe ama son zamanlarda burda neden 2.yi 3.yu yaptin o zaman korunsaydin ya?
Dedigimiz zaman hep..korunmama ragmen hamilr kaldim.
Laflari duyiyoruz.

Korunarak hamile kalma vakalari arttti yani

X