Uclari.(

derya288

sarmasik kokulu cennet gozlum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2013
263
108
34
Kizlar iki cocuk emzirdim ve gogus uclarim iyice sisip buyuduler,goguslerimde buyukler artik.((
uclari cok belli oluyor,gogus kapatici seyler var ama herseferinde onlarla ugrasmak istemiyorum.bir onerisi olan varmi

Benimde oyle 2 cocuk emzirdim uzun sure uclari baya iri ama sungerli sutyenle belli olmazki penye sutyen belli ediyor yada toparlayici olanlar belli ediyor eger o gogus ucu seylerini takmak istemiyorsan yapcak tek sey silikonlu sert sutyen tercih etmek..
Kesip atcak degilizya takilma cok

Silionlu sutyen takmakisin aynen goguslerin cok buyudu ve sarktilarsa gogus egzersizi yapabilirsn bnde suan cicuk emziriyrm ama sutyensz gezenlerde var yok sut geri giderms falan filn kesinlikle sutyen cikmamali ucunada o kadar kafyi takma silikonlu sutyn takarsn olur bitr. .

silikonlu dahada buyuk gosteriyor,satende hem belli ediyor hem tutmuyor ikisi iki yanda sallaniyor

Zamanla eski haline dönüyo. Ne zaman bıraktınız emzirmeyi

daha 3 ay oldu,sanki sabit kaldilar oyle,eskiden usuyunce yada elleyince buyurlerdi simdi hep varlar ve buyukler.kalin kiyafetlerin altindan bile belli oluyorlar.

daha 3 ay oldu,sanki sabit kaldilar oyle,eskiden usuyunce yada elleyince buyurlerdi simdi hep varlar ve buyukler.kalin kiyafetlerin altindan bile belli oluyorlar.
Henüz süt çekilmemiştir damarlardan. Bikaç ay daha bekle 6 ay içinde düzelmezse o zaman doktoruna sor bence. Çünkü ben 2. Kızımı emzirmeyi bıraktıktan 7 8 ay sonra eskisinden daha küçük kaldığını farketmiştim. Biraz daha bekle canım.

Benimde oyle 2 cocuk emzirdim uzun sure uclari baya iri ama sungerli sutyenle belli olmazki penye sutyen belli ediyor yada toparlayici olanlar belli ediyor eger o gogus ucu seylerini takmak istemiyorsan yapcak tek sey silikonlu sert sutyen tercih etmek..
Kesip atcak degilizya takilma cok
Ayy kesip atcaz degiliz dedin yaaa icim kotu oldu :KK70:

Benimkiler küçüldü gibi yaa yani doğum öncesine göre, 2 ay oldu emzirmeyi keseli, 85ti şimdi 80 falan

Kizlar iki cocuk emzirdim ve gogus uclarim iyice sisip buyuduler,goguslerimde buyukler artik.((
uclari cok belli oluyor,gogus kapatici seyler var ama herseferinde onlarla ugrasmak istemiyorum.bir onerisi olan varmi
Kapatıcı şeylerden başka çaresi yok

Henüz süt çekilmemiştir damarlardan. Bikaç ay daha bekle 6 ay içinde düzelmezse o zaman doktoruna sor bence. Çünkü ben 2. Kızımı emzirmeyi bıraktıktan 7 8 ay sonra eskisinden daha küçük kaldığını farketmiştim. Biraz daha bekle canım.
kactan kaca indi canim?

yarisi sungerli ust kismi saten sutyenlerden varmidir bilen varmi kizlar?
90 takiyorum ve daha buyuk istemiyorum.(

X