Uçak yolculuğu

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.701
10.135
Kızlar 2 yaş kızımlailk defa uçağa bineceğim. 2 yaştan sonra iki kişi ücreti alınıyor ya, 2 koltuk hakkımız mı oluyor yoksa kucağımda gidecek çocuğa da mı ücret kesiliyor?

2 yaşını doldurduysa koltuk satın alınır. 2 yaş ve öncesi kucakta gider sadece sigorta parası ödenir.

2 yaşını doldurduysa koltuk satın alınır. 2 yaş ve öncesi kucakta gider sadece sigorta parası ödenir.

Evet evet tam ücret alındı da, ben zaten kızımı kucağımda götürürüm iki yaşını 2 ay geçti daha. Ben acaba kucağıma alacağım halde iki koltuk parası alınıp tek koltuk mu verilecek dedim 🙈😂 neyse ki iki tane aldık

Evet evet tam ücret alındı da, ben zaten kızımı kucağımda götürürüm iki yaşını 2 ay geçti daha. Ben acaba kucağıma alacağım halde iki koltuk parası alınıp tek koltuk mu verilecek dedim 🙈😂 neyse ki iki tane aldık
Kurallar gereği iniş kalkışta kucağınızda tutamazsınız sadece. Onun dışında düz uçuşta kucağınızda durabilir. 2 yaşını 1 gün bile geçse kurallar bu şekilde malesef. Şimdiden bilin de uçakta supriz olmasın 😂 Bilmeyenler çok ısrarcı olabiliyorlar kucağımda kalacak diye🤷

Ay bende 2 hafta sonra 2.5 yas arti 8 aylik bebekle yolculuk yapacaktim, tam da bunu merak ediyordum.

Yani biz 2 yetiskin 2 bebekle (2.5 yas ve 8 ay) toplam 3 koltukta oturma hakkimiz mi olacak?

Ay bende 2 hafta sonra 2.5 yas arti 8 aylik bebekle yolculuk yapacaktim, tam da bunu merak ediyordum.

Yani biz 2 yetiskin 2 bebekle (2.5 yas ve 8 ay) toplam 3 koltukta oturma hakkimiz mi olacak?
Aynen öyle olacak.8 aylık bebeğin koltuğu olmayacak kucağınızda bağlanacak

Aynen öyle olacak.8 aylık bebeğin koltuğu olmayacak kucağınızda bağlanacak
Bu 2.5 yas sipasiyla daha once olculugumuz var ama 2 yas ustu ilk kez yolculuk yapıyoruz.

Bilet parasindan cikarim yapamamistim, iyi oldu bunu ogrendigim. Tesekkur ederim.

İnşallah. Zor ama neyse 😂 ben tek başıma çok bindim de, çocukla ilk kez olacak. Gerginim 😂
kaç saatlik bir uçuş? yanınıza atıştırmalık alabilirsiniz çocuk için. ben boyama kitabı, çıkartma kitabı kuru boya falan almıştım oyalansın diye:))

kaç saatlik bir uçuş? yanınıza atıştırmalık alabilirsiniz çocuk için. ben boyama kitabı, çıkartma kitabı kuru boya falan almıştım oyalansın diye:))

1 saatlik. Allah'tan az bi süre 🙂 Evet şükür ki boğazlı bi çocuğum var. Atıştırmalıklarla kolay oylayabilirim. Çok teşekkür ederim 🌸🌸

X