Uçağa ilk kez binecem ne yapmam gerek yardımmm

TSK EDERIM CANIM TAVSIYELERINI YERINE GETIRECEM UMARIM BENIM ICINDE KEMER GUZEL GECERkaydirigubbakcemile5

rahat olun , korkulacak bir şey yok. İkramlarda portakal suyuyla birlikte peynirli sandviç yemenizi öneririm. tabi THY nin ikramı böyle diğer firmaları bilmem.
Bende basınç falan olmadı ilk uçak deneyimim de Kayseriye gitmek olmuştu. Kapadokaya gidecektik Kayseri aktarmalı gitmiştik.
yolculuğunuz tahmince 1 saat kadar sürer, çok keyifli oluyor tabi dışarıyı seyrettiğin müddetçe, umarım uçağınız büyüktür.
Küçük uçaklar biraz sarsılıyor, büyükler daha rahat. Birde kanat üstü değildir inşallah koltuklarınız.
İlk havalanırken biraz tedirgin olabilirsin , tırmanırken sanki geri geri gidecekmişsin gibi olabilir , korkma
o evreyi geçtikten sonra hiç bir şey hissetmiyorsun , otobüsten farkı yok.
İyi tatiller ve bol eğlenceler dilerim.

ÇİTLEMBİK GÜZEL DILEKLERIN ICIN ÇOK ÇOK ÇOK TSKLER kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

konunuzla pek ilgisi yok sanırım ama gittinizmi antalyaya? bende gitmeyi düşünüyorum ama günübirlik gidip gelmem lazım, antalya havaalanında çok rötar olduğunu söylüyorlar, doğrumu acaba diye sorcaktım:) ona göre plan yapıcamda..

canım valla ılk defa gıtcem bakalım ne var ne yok gorcez:1ninca: gıden arkadaslar mutlu ve memnun gelınce yazarım sanaopuyorumnanaktan

yaaa benim haftaya kadar öğrenmem lazım ama bu rötar işini napcam nerden öğrenebilirimki..CADIARZU

yaaa benim haftaya kadar öğrenmem lazım ama bu rötar işini napcam nerden öğrenebilirimki..CADIARZU

valla bılmıyom kı :sinifsinif:sun ekspres var bızım bılet aldıgımız fırma guzucum bı ara sor bakalım:uhm:internetten tel nosuna bakabılırsın

Canım uçağı tercih etmekle en iyisini yapmışsınız. Uçuştan bir saat önce hava alanında olun. Bence check-in işleminizi internetten kendiniz yapın. İstediğiniz yere oturursunuz böylelikle. Bir de makyaj çantanda da olsa makas filan olmasın el bagajında. Tadını çıkar korkulacak hiiiç bişey yok. İyi tatiller....

gondola hiç bindin mi ..inişler -kalkışlar aynen öyle.. :)

Antalya'yı soran arkadas vardı ,ben ızmir-Antalya arası süreklı gidip geliyorum..

bunca zaman sadece 5 dk rötar yaptı..

gondola hiç bindin mi ..inişler -kalkışlar aynen öyle.. :)

Antalya'yı soran arkadas vardı ,ben İzmir-Antalya arası süreklı gidip geliyorum..

bunca zaman sadece 5 dk rötar yaptı..

canım tsk ederım gondola bındımmdelikafadulden

çok saol canım dıkkat ederım opuyorumnanaktan

ARKADAŞLARIN DA SÖLEDİĞİ GİBİ KORKULCAK HİÇÇ BİRŞEY YOK...BEN 2 YIL ÖNCE TEK BAŞIMA BİNMİŞTİM...ÇOK DA KEYİFLİ...ZATEN ONDAN SONRA OTOBÜS TARİH OLUYO....AYRICA KAYSERİDEN 12 SAAT NASIL YANİ O KADAR UZAK DEĞİLDİR DİE DÜŞÜNÜYORUM.ANKARA DAN 6 -7 SAAT SÜRÜYO :uhm:

merve söyle bakıym ne yapıcaksın Antalyada günü birlik
Dur tahmin edeyim , ailene habersiz , özel bir ziyaret mi?

çok şükür geldik ya uçak muhteşemdi sizi dinledim ve hıc korkmadımkaydirigubbakcemile3 eşime sarıldım uctum saolun hersey ıcın uzun sure ayrı kalmısım yaw ınanın cok ozledım hepınızı opuyorumnanaktan

sevindim canim ne guzellhihoyyytdarisi basima:hulya:ben hala korkuyorumm elimde olmadann:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…