Uçağa ilk kez binecem ne yapmam gerek yardımmm

hic korkma ucak kalkarken ve inerken sakiz cigne kulaklarinin tikanmamasi icin. kocanin da elini tut sımsıkı. cok keyif alicaksin. ucmak guzel diye dusun. zaten cok kisaymis ikramlarla falan hemen gecer. yanina okuycak biseyler de alabilirsin. iyi tatiller

YÜKSEKLİK KORKUM VAR PANİK ATAKTA VAR ZATEN TEDİRGİNLİĞİM ORDA DENGESİZ Bİ HAREKET YAPIP EŞİMİ SİNİRLENMEKTEN:1no2::Saruboceq:mafoldumben

Canım hiçbişicik olmaz bendede panik atak var ve tek başıma uçakla uçuş yapabiliyorumÇokk zevkli bence korkulcak hiçbirşeyy yokkBen bulutlarııı seyrediyorumm sakız çiğnemeni tavsiye ederim kulakların basınçtan tıkanmaması içinBirde dışarısını görmek istemiyorsan pencereni kapalıı tut.:jeyyar:Ben aç seyret çok güzelll Kitap vs.yada mp3 dinleyebilirsin zemuszemus

birde senin kisa mesafe hicbirsey anlamazsin ucagin kalkmasiyla inmesi bir oluyor..

çok saol canıım tskler....:asigim:

saol canıııım herşey için....zemuszemus

Pencere kenarına oturacaksın ve o muhteşem manzaranın tadını çıkaracaksın.. Bulutların da üstünde olmak inanılmaz bir duygu.. Kesinlikle korkmak yerine tadını çıkarmaya çalış, korksan da o uçakla gideceksin zevk alsan da.. O zaman imkanın varken doya doya uçmanın keyfini ve konforunu yaşa..

Bende bu yaz ilk defa uçağa bindim, Bodrum'dan ıstanbul'a uçtum, hiç tedirgin olma, çok zevkli. ben cam kenarına oturdum iyice havalanınca herşey maket gibi kalıyor.çok zevkli:) ilk kalkarken bende tedirgin oldum kulaklarıma hafif basınç yaptı ama iyice havalanınca hiçbirşey hissetmiyorsun, merak etme..

çok saolun arkadaslarr umarım hersey sızınkıgıbı guzel geceropuyorumnanaktan

panikten uzak dur keyfini çıkarmaya bak cnm bnm..böyle güzel bir deneyim başka nasıl yaşanabilir ki??kuş gibi özgürsün işte uçuyuorsun ötesi varmı??hayırlı yolculuk cnm bnm..

panikten uzak dur keyfini çıkarmaya bak cnm bnm..böyle güzel bir deneyim başka nasıl yaşanabilir ki??kuş gibi özgürsün işte uçuyuorsun ötesi varmı??hayırlı yolculuk cnm bnm..

pınarcım cok tsk ederım olaya hıc bu yonden bakmamıstım :kedi: optum senı kocaman opuyorumnanaktan

gün içinde milyonlarca kişi ucakla seyahat ediyor bunu düşün..
hem seninki kısa 1 saat sürecek bişey.
bende kapalı yer fobisi var..ucaga hiç binmedim ama binecek olsam kendimi böyle telkin ederdim..
fisfisfis

ben ucaga bayiliyorum yaaaa.hastasiyim ucagin.4 kere bindim ucaga ama hergun binebilirim.ilk kez bindigimde cok sevinmisdim.hele havalaninca cok zevkli oluyor.ben yuksekligi coooook seviyorum.Allahim nolursun,yine bineyim ucaga....cok seviyorum cunku....
senin icinse sozlerim budur....zevkini cikar.....inan ki,yerinde olmayi cok isterdimkaydirigubbakcemile3

bende çok korkuyorum uçaktan.. cesaret edip binemedim eşim kayınvaldemle gitti Kıbrısa
bende otobüsle Ankaraya gittim..
bende panik atak var uçakta panik yapıp atlamaya kalkarım kesin ben...delikafadulden
.umarım sorunsuz binersin tatilinin keyfini çıkartırsın..Şeniz

saol canım inşallah bende her an atlamaya kalkabılırım ah o panık bendede varmafoldumben

ay canım cok saol ınsallah sende bınersın bende bırdaha bıneyım dıyebılecekmıyım bılmıyom :sinifsinif:delikafadulden

gün içinde milyonlarca kişi ucakla seyahat ediyor bunu düşün..
hem seninki kısa 1 saat sürecek bişey.
bende kapalı yer fobisi var..ucaga hiç binmedim ama binecek olsam kendimi böyle telkin ederdim..
fisfisfis

haklısın canım tsk ederım opuyorumnanaktan

antalya kemer müthiş bi yer,bence uçağa bindiğinde orada geçireceğin harika zamanı düşün canım..

ayrıca korkulacak hiçbirşey yok,ben toplam 40 kez fln bindim,gayet eğlenceli hatta bindiğin zaman bunu anlıyacaksın....

ay ınsallah guzucumyerimseniben

YAPACAGINIZ HERŞEY AYRINTILI ŞEKILDE UÇUŞ EKIPı TARAFINDAN ANLATILMAKTA VE her türlü sorunuza titizlikle yanıt verilmektedir çok heyecanlı olduğunu belli etme tatlım yoksa dr onayı biniş izni diye bile olayı abartabilirler tadını çıkart bu kadar kemer olay bir yer 12gün kaldım daha da doyamadım hatta orda kuşlar gibi kanatsız uçmayı dene deniz paraşütü yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…