Uak kazas...

selin_as

mutluyum :)
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
5.777
9
kızlar az once haberlere baktım ve THY UÇAĞI Amsterdam da DÜŞMÜŞ ve ikiye ayrılmıs.ölenlerın yakınına allahdan sabır diliyorum.ama mucize olmus ve 2 kişi olmüş 47 yaralı varmış.çok üzüldüm..:çok üzgünüm:

evet canim ya cok cok gecmis olsun
bende az once onu izledim holandada tanidiklarimiz var aceba dedim aklima geldi icinde varlarmiydi
bizde fransadayiz, insan ucega binince aklina gelmiyoda degil
yinede allahim kurtardi cok kisi sag saglim cikti

allah korumuş bence, daha fazla kayıp olabilirdi...
haberi ilk duyduğumda uçak 3 e ayrıldı falan diye kimsenin kurtulmayacağını düşündüm ama çok şükür kayıp pek yok..gerçi değişir bilgiler akşama kadar..hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabı versin:Saruboceq:
senağlama

allah sabır evrsin ailesine...
ucuz kurtulmuşlar yaralılarda..

neden düşmüş acaba????

rabbim kazada vefat edenlerin yakınlarına sabırlar versin,kurtulanlara geçmiş olsun..hepimize geçmiş olsun..Rabbim böyle şeyleri kimseye yaşatmasın..Rabbim cümlemizi korusun...amiiinnn..

Turk haberlerine gore olu yok ama demin hollanda kanalindan baktim onlara gore 4-5 olu var, bizzat cesetlerin ustunun ortuldugunu gosterdiler...senağlamasenağlama

THY ölenleri gizliyor...
kaza alanında yerde üzeri örtülü cesetler var..senağlama

hastaneden kaldırılanların da 7 si hayatını kaybetmiş....Allah rahmet eylesinn yakınlarına Allah sabır versin:Saruboceq:eek:fffff

X