tv + ses sistemi ve kablolar

environmentaleng

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2015
2.022
1.077
41
kızlar tv na bağlı ses sistemi aldık ama hoparlörleri yerleştirdiğimizde heryerden kablo fıskırıo kablolar için çözümünüz nedir öneriniz var mı

kızlar tv na bağlı ses sistemi aldık ama hoparlörleri yerleştirdiğimizde heryerden kablo fıskırıo kablolar için çözümünüz nedir öneriniz var mı
Tatlım benim de eşim tutturdu ses sistemi alıcam diye Kablo falan hiç sevmem ortalarda kesinlikle olmaz dedim.
İnat etti en son kablosuz al o zaman kabul dedim. Bir baktım beni kandırmış yine kablolu almış.
Kısacası benim çeneme dayanamadı çözümü buldu eşim.
Kablo kutuları var ince ve kalın iki çeşit arkası da yapıştırmalı. onlardan kablo boyu kadar kestirdi içine gömdü kabloyu duvar diplerinden yapıştırdı ortada hiç bir şey kalmadı çok güzel oldu.

kablo yolu çok güzel oluyor yapışkanlı olanlar var bizde yaptık hem eve çocuk falan geliyorsa daha güvenli bide bizde kedi var onlarda tırtıklıyodu şimdi kurtulduk o işten :KK55: ama önce yolun gideceği yeri hesaplayın sonra yapıştırın biz 5 cm yukarda yapmışız ama yine de çok kötü olmadı :KK14: evi bir daha boyattığımızda hesaplıycaz :KK51:

X