Tüylerden bıktım artık:(

leonunannesi

Loliş
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2015
572
823
26
İyi akşamlar hanımlar başlıkta da yazdığı gibi benim sorunum aşırı tüylenme gerçekten artık bıktım.
Tamam herkesin bacağında özel bölgesinde koltukaltinda çıkar ama benim göğsümde göbeğimde belimde çoğu yerimde çıkıyor.:olamaz:

Lazere gidiyorum şu an tüm bacak ve tüm yüze gidiyorum önceden 10 seans koltukalti gittim ama yine bitmedi tekrar seans aldım, 5 seans gidenlerin bitiyor benim koltukalti bile 10 seansa bitmedi

Gerçekten artık lazerden bile umudu kestim :KK43:

Tek umudum lazerle tamamen bitmese bile azıcıkta olsa azalması:110:

Tabi ki , belki tedaviyle gececek, kan testi yapması lazım . Sen daha uzman bir doktor bulmaya çalış
İnşallah çözersin

Tabi ki , belki tedaviyle gececek, kan testi yapması lazım . Sen daha uzman bir doktor bulmaya çalış
İnşallah çözersin
İnşaAllah çözülür tüyleri gördükçe sinirim bozuluyor, normalde ayda yapınca milletin tüyü azalir benimki azalmayi birak sanki jiletle alinmis gibi sert çıkıyor

İğneli epilasyon diye bir epilasyon yöntemi var. Lazerin bitirmediği tüyleri bitiriyor. ben yüzüme şu an gidiyorum . İsterseniz araştırın. Hele kadınlar kulübünde istemediğiniz kadar yardımcı olacak iğneliye giden kadın var. Forumda bakın bulursunuz. İğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı var forumda. Ama çok dikkatli olun benim ilk gittiğim yer yüzünden çok korkmuştum şimdi tekrar umutluyum.

Asiri tuylenmenin bir sebebi olmak zorunda degil. Kalitimsal olarak zaten akdeniz kadinlarinin boyle bir durumu var.
Lazerdense igneli epilasyon daha cok ise yarıyormus, ben de arastirmistim. Ama sonra igne izleri kaliyormus diye vazgectim. Benimkiler ayva tüyü seklinde olunca tuy sarartici krem kullanmaya basladim, cok memnunum hic görünmüyorlar artik. Deneyebilirsin.

Çok klise gelecek ama yediğimiz içtiğimiz şeylerin doğal olmamasından kaynaklı bence bu durum. Doğal dediğimiz çoğu şeyin aslında doğal olmamasindan ve çok fazla kimyasal tüketmemizden bence insanın doğasi bozuldu. Bu kıl tüy problemi çok fazla kişide var. Erkek tipi tüylenme; göğüste göbekten falan tüylenme. Yani doktor bişey yok dediyse yapacağınız başka birşey yok. Lazere devam edin. Tamamen bitirmese bile baya rahatlatır.

Asiri tuylenmenin bir sebebi olmak zorunda degil. Kalitimsal olarak zaten akdeniz kadinlarinin boyle bir durumu var.
Lazerdense igneli epilasyon daha cok ise yarıyormus, ben de arastirmistim. Ama sonra igne izleri kaliyormus diye vazgectim. Benimkiler ayva tüyü seklinde olunca tuy sarartici krem kullanmaya basladim, cok memnunum hic görünmüyorlar artik. Deneyebilirsin.
Tüm vücuda iğneli epilasyona nasıl gidebilirim ki zaten son zamanlarda lazer bile çok canımı yakmaya başladı

Çok klise gelecek ama yediğimiz içtiğimiz şeylerin doğal olmamasından kaynaklı bence bu durum. Doğal dediğimiz çoğu şeyin aslında doğal olmamasindan ve çok fazla kimyasal tüketmemizden bence insanın doğasi bozuldu. Bu kıl tüy problemi çok fazla kişide var. Erkek tipi tüylenme; göğüste göbekten falan tüylenme. Yani doktor bişey yok dediyse yapacağınız başka birşey yok. Lazere devam edin. Tamamen bitirmese bile baya rahatlatır.
Bir ara prolaktin hormonum yüksekti hatta bir ay ılaç kullandim sonra doktor normale dönmüş deyip biraktirmisti o hormon tetikliyor olabilir mi
Ve evet lazer tamamen bitirmese bile rahatlatiyor biraz

Ben de doğal beslenmediğimiz için olduğunu düşünüyorum. Büyüklerimize bakıyorum eski kadınlar en fazla çenelerinde iki üç kıl var . Şimdi herkeste her yerimizde tüyler var. Eski kadınlar bizim kadar tüylü olsaydı yaşamları çok daha zor olurdu.

Ben de doğal beslenmediğimiz için olduğunu düşünüyorum. Büyüklerimize bakıyorum eski kadınlar en fazla çenelerinde iki üç kıl var . Şimdi herkeste her yerimizde tüyler var. Eski kadınlar bizim kadar tüylü olsaydı yaşamları çok daha zor olurdu.
Evet doğru benim ananemde babanemde hiç tüy yoktu hatta dedem de bile erkek olduğu halde bacaginda bir gram tüy yoktu:KK70:

Genetikte olabilir.. sarisin degilseniz genelde bu sorun oluyor.. beyaz veya esmerseniz yani.. ha kiminde cok oluyor boyle goguste gobekte vs. Kimindede yuzunde sadece.. sarilar sansli varsada gozukmuyor :)

X