tuuperware el rondosu yardım

fisslerde havalandırma aparatı var, maydanoz dereotu vs gibi dibe çökecek malzemelr için kullanılıyor. ben mesela limon kabuğunda ve sarımsakta kullandım, azıcıktı çünkü içindeki. dibe çökmesi muhtemeldi, ve sorunsuz kıydı :KK16:
$fissler-finecut.jpg

burda da işlevleri var sanırım, tam izlemesem de :KK31:
[video=youtube;Sga8nhr6Mgs]http://www.youtube.com/watch?v=Sga8nhr6Mgs[/video]

merhaba kızlar tupperware el rondosu alıcam büyük ihtimal ama kararsızım 65 tl fiyat pahalı ama işlevi büyük bilirsiniz ki :KK1:
benim bu konu hakkında yorumunuza ihtiyacım var. birde tupperware temsilcisi varsa geliş fiyatını öğrenmek istiyorum sizden ricam bunlar yardım edin lütfen :KK39::18::KK17:

rondo bu
TUPPERWARE-IPLI-SUPER-SEF-KARGO-BIZDEN__60514953_0.jpg

cnm bende de aynısı var ve çok memnunum...
verdiğin paraya değiyo, emin ol....
soğan, maydanoz, pstalarda kulanmak için ceviz fındık at içine 3 kere çektiğinde hazır hale geliyo...
tavsiye ederimmm

fisslerde havalandırma aparatı var, maydanoz dereotu vs gibi dibe çökecek malzemelr için kullanılıyor. ben mesela limon kabuğunda ve sarımsakta kullandım, azıcıktı çünkü içindeki. dibe çökmesi muhtemeldi, ve sorunsuz kıydı :KK16:
Eki Görüntüle 599701

burda da işlevleri var sanırım, tam izlemesem de :KK31:
[video=youtube;Sga8nhr6Mgs]http://www.youtube.com/watch?v=Sga8nhr6Mgs[/video]

Bilgiler icin tesekkurler, sanirim tupper Dan daha ucuz a maloldu.daha COK fonksiyonu var hem de kullanisli.
Ben de bir ara alacagim.
Tupper ayni boyutta ki kac tl acaba?

Bilgiler icin tesekkurler, sanirim tupper Dan daha ucuz a maloldu.daha COK fonksiyonu var hem de kullanisli.
Ben de bir ara alacagim.
Tupper ayni boyutta ki kac tl acaba?

her ikisinden de elinde olan bir arkadaş, fisslerin ebatının daha büyük olduğunu söylemişti. bu 0,9 litre, umarım ölçü birimini doğru vermişimdir :) tupper satıcısına göre 50-65 arasında değişiyor sanırım.

Merhabalar... Eğer düşünürseniz kargo dahil 55 TL ye adresinize gönderebilirim. Bende nişanlıyım ve çeyizim için üye olmuştum. Şimdide böyle çevremdeki arkadaşlarıma uygun fiyata veriyorum. Süper Şef oldukça kullanışlı bir ürün kesinlikle tavsiye ederim :)

elektrikli rondo mikser blender seti zaten alacağım ama bu pratik gerçekten para kısmına gelince tamam pahalı ama sonuçta sürekli kullanıcam..
teşekkür ederim ilgilenenlere ama sipariş verdim malesef bu hafta gelir :)

Arkadaşlar orta boyu çok ideal ben giriş fiyatına veriyorum .. küçük boyu 55 orta boyu 70 bence tupperın en güzel ürünü..

Fissler'i önermiştim ve memnun kalmanıza çok sevindim arkadaşlar :) İyi ki de çeyizime almışımmmmm :KK16:

Canım ürün dün geldi, bugün denedim. Limon kabuğu, sarımsak, soğan, havuç doğradım. Maydanoz kuruttum. Muhteşem bir alet, bayıldım :) tüm sevdiklerime alasım geldi. Estorevi sitesinden kargo dahil 48 e almıştım, 4 günde geldi :)

merhaba benim merak ettiğim bir soğanı 4 de bölüp attığınızda sizi çok yormadan doğruyormu birde maydonu doğrarken duvarlarımamı yapıştırıyor yoka oda sorunsuz doğranıyormu ne çok soru sordum :)

bir durumu anlayamıyorum tamam tupperware iyi marka vs.re vs.re manuel bir araca 65 tl vereceğine tefal ronda al 30 tl daha koyup mantıklı değil mi?

:KK34:
bir durumu anlayamıyorum tamam tupperware iyi marka vs.re vs.re manuel bir araca 65 tl vereceğine tefal ronda al 30 tl daha koyup mantıklı değil mi?
ben sana cevap verim :KK1: şimdi herkesin tezgahında priz yoktur bizim evde yok mesela ve ben rondomu küçük alıcağımı hiç düşünmüyorum. yani anında her zaman kullanıcağımı düşünmüyorum 1 soğan için kocaman rondo açılmaz rondo çok şey yapıcağımız zaman kullanırız en azından kendım ıcın konusuyorum pahalı oldugunu kımse ınkar edemez tabıkı daha ucuz olabılır aslında ama 10 yıl garantı verıyo ve ben ona guvenerek aldım ıyıkıde almısım dıyorum o yuzden tercıh meselesı ben ıslevıne ve ne kadar kullanabılırım ona bakıyorum ve aldım :KK53:

merhaba benim merak ettiğim bir soğanı 4 de bölüp attığınızda sizi çok yormadan doğruyormu birde maydonu doğrarken duvarlarımamı yapıştırıyor yoka oda sorunsuz doğranıyormu ne çok soru sordum :)

Soğanı ortalama küçük parçaları ayırıyorum. Kocaman bir soğanın dörde bölünmesiyle makine bunu maalesef doğramaz. Ben kabaca doğrayıp -mesela büyük bir soğanı sekiz parçaya bölebiliyorum- kullanıyorum. Çok memnunum fisslerden, aldığımdan beri hiç elimde gözlerim yaşararak soğan doğramadım, hep tezgahın üzerinde ve çok sık kullanıyorum soğanda. Maydanoz bir kere doğradım, havalandırma aparatı var, onu en alta takıyorsun, yapışmasını engellemek için kaldırarak doğruyor. Bu özellik tupperda yok bildiğim kadarıyla, bir de kurutucu özelliği de var fisslerin.

Bayanlar elektrikli robotlar soğanı doğrarken dikket ettiyseniz sulandırıyor ama tupperware de doğradığınız soğan asla sulanmaz ve çok pratiktir ben hem küçüğünü hemde büyüğünü kullanıyorum büyük olanla mercimek çorbası bile çekiyorum küçüğüylede soğan domates ceviz doğruyorum hem rahat hemde mutfakta hiç yer tutmuyor büyüyü ilede süper cacıklar yapıyorum üstelik ne salatalıkla nede sarımsakla ayrı ayrı uğraşmıyorum kesinlikle tavsiye ederim hatta dilerseniz ihtiyacı olanlara yardımcıda olabilirim :KK70:

Soğanı ortalama küçük parçaları ayırıyorum. Kocaman bir soğanın dörde bölünmesiyle makine bunu maalesef doğramaz. Ben kabaca doğrayıp -mesela büyük bir soğanı sekiz parçaya bölebiliyorum- kullanıyorum. Çok memnunum fisslerden, aldığımdan beri hiç elimde gözlerim yaşararak soğan doğramadım, hep tezgahın üzerinde ve çok sık kullanıyorum soğanda. Maydanoz bir kere doğradım, havalandırma aparatı var, onu en alta takıyorsun, yapışmasını engellemek için kaldırarak doğruyor. Bu özellik tupperda yok bildiğim kadarıyla, bir de kurutucu özelliği de var fisslerin.

canım bunun garantisi varmı

bugün arkadaşa gittim oda başlamış tubberware bende bu doğrayıcıyı sordum. elinde varmıştı indirimdeyken almış ve 50tl vereceğini söledi bana pahalı gelince yanımdaki nişanlı arkadaş aldı.ama aklım da bende almak istiyorum ama fisslerde daha uygun tubberware gibi garantisi varmı acaba 10 yıl garanti dedi arkadaşım

Tüm tupperlar için geliş fiyatı katolog fiyatının 0.8le çarpımıdır. O rondo kesinlikle çok kullanışlı ama bi büyük boyunu tercih et derim. Çeyizinde tuper ürünleri istiyorsan bence kendin üye ol hemde hediyesini kaparsın. Ben öyle yaptın

TUPPERWARE SÜPER RONDO GittiGidiyor'da 83422807

merhba kızlar bende tupper la yeni tanıştım önce üye olmak istedim ama vazgeçtim..gitti gidiyorda çok uyguna tupperlar..ve orjinal oradan tamamlıyorum :) az kaldı

şeker kapların hemen hemen hepsini aldım çok memnunum:)
antrtika set.
sera
şek şek
tek parmaklar..

hem belli fiyatın üzerine hediye de gönderiyorlar.kargda bedavaya geliyor

en sonda yukarıda verdiğim linktekini alacağım rondosunu çok uygun fiyatı..

birde sera setin 6.1 i çıkmış katalog fiyatı 70 tl ama burada 44 tl..çok uygun kaçırmayın araştırın derim:KK34:

Son düzenleme:
bacılar şimdi evet tupper baya iyi farkındayım şimdiii alacağımda bu tupperın bir rondosu var birde elde çekçekli süper şefi ....
birde daha büyük boy şeklinde olanları var onlar daha pahalıdaaaa şimdi ben rondomu alsamm yoksa şef inimi alsam yaaa...
:) önerilernizi bekliyorum sağolun

bacılar şimdi evet tupper baya iyi farkındayım şimdiii alacağımda bu tupperın bir rondosu var birde elde çekçekli süper şefi ....
birde daha büyük boy şeklinde olanları var onlar daha pahalıdaaaa şimdi ben rondomu alsamm yoksa şef inimi alsam yaaa...
:) önerilernizi bekliyorum sağolun

canım normal elektrikli rondon tabiki olsun bunu yemek yaparken pratik olsun diye kullanırsın ben bunu aldım ama robot takımıda alıcam bu büyük şeyler yapmak istediğimde işime yaramaz ki yemek yaparken atıyorum soğan doğrarsın içinde maydanoz kıyarsın fındık çekersin gibi ama büyük şeyler için robotunu kullanırsın tabiki :KK34:

canım normal elektrikli rondon tabiki olsun bunu yemek yaparken pratik olsun diye kullanırsın ben bunu aldım ama robot takımıda alıcam bu büyük şeyler yapmak istediğimde işime yaramaz ki yemek yaparken atıyorum soğan doğrarsın içinde maydanoz kıyarsın fındık çekersin gibi ama büyük şeyler için robotunu kullanırsın tabiki :KK34:
yok bacım haklısın elektrkli rondom olsun olmasınadaa şimdi tupperdal almak istiyorum bir süper şefi var bu linkdeki gibi
http://files.tupperware.eu/productanimation/turbochef/content/turbochef/data/zoompict/001.jpg?gsCacheBusterID=1229904000000&purpose=audit için Google Görsel Sonuçları

birdeee rondosu varmışşşş bu linkde gibi

http://www.tupperware.com.tr/xbcr/tr/002076-0000-0025.jpg için Google Görsel Sonuçları

acaba hangisini alsam

X