Turuncu yeşil oturma odam

canım çok hoş oturma odan çok renkli a.s

çok sevimli bıcır bıcır....
diğer taraflarıda merak ettim ama ben........

kızının odası da oturma odanda cok hos cıvıl cıvıl..
yuvanızdan huzur ve mutluluk eksık olmasın..

Çok güzel renkler,güle güle kullanın.Benimde oturma odam böyle koltuklarım turuncu-halım yeşil-tül krem üzerinde turuculu desenli-yandaki fonlarda taftadan turuncu.Bekarlık eşyalarım,şimdi nişanlıyım,2 ay sonra nikahım var,tekrar oturma grubu almayacağım,perdelerimi yeşil yaptıracağım tabi sıra gelirse :)

Koltukları kayınpeder önceden almış, çok beğenmemiştim açıkçası ama yenii masraf olmasın diye aldırmamıştım. Ben de perdeyle bir şeye benzetmeye çalıştım.Ev satıyoruz, yeni evde yeni koltuklar alırım artık.

evin çok güzelmiş çocuk odanın perdesi çok güzel öyle bebekli falan değil değişik olmuş keşke bende öğle yaptırsaydım yaa neyse güle güle oturun evinizdea.s.kaydirigubbakcemile3

canım kanepe ve tüllerinin şekil ve stilleri çok güzel ama komşumdan göre göremidir bilmem ama turuncu ve yeşil kombinasyonun dan çok sıkıldım.tabi zevk meselesi tartışılmaz.:1rolleyes:.ve bebek odan da çokk tatlı olmuşş:ecrin_bebek:

bizimkide tam tersi koltuklarımız yeşil duvarımız turuncu.
güle güle otur ben çok seviyorum bu renklerin uyumunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…