Turuncu yeşil oturma odam

oturma odanda kızının odasıda gercekten cok şık ve bıcır bıcır olmuş güle güle otur canım

kızının odasıda çok şeker
oturma odanda sıcak
güle güle kullanın

Çok güsel.güle güle otur canım ya.hele kızının odasına bayıldım.çok şeker.bebek olasım geldi o odada :) sorması ayıp olmazsa canım, nerden bu oda takımı?

Olabilir canım, aslında koltuk benim seçimim değildi ama uysun diye perdeyi o renk yaptım.

yeşil ve turuncu güzel bir uyum olmuş... rengarenk bir oda...rahatlatır insanı..kızının odasıda renk olarak eşyalar olarak çok güzel..özellikle halısı çok hoşuma gitti....güle güle otur canım...

bence salon ağır oturma odası spor ve renkli olmalı tıbki seninki gibi çok hoş benimde oturma odam turuncu ve yeşil aynısı tek fat ben turuncu koltuklarıma birer tane yeşil kırlent koydum 2 kırlentle kullanıyorum allah ağız taıyla oturmayı nasip etsin canım

ayyy çok güzel ya. içim açıldı ne güzel. bende koyacağım inşallah evimin fotoğraflarını yakında.

benim de çalışma odam yeşil ve turuncu. seninkini de çok beğendim. hele hele kızının odasına bittim. çok özendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…