Turkiyenin en iyi burun estetigi yapan doktorlari....

Prof. Doktor Selçuk İnanlı der susarım. 1 Ekimde ameliyatımı gerçekleştirdi. Şimdi herşey mükemmel benim için. Tüm süreci blogumda detaylı bir şekilde yazdım. 1 ayın sonunda fotoğraflarımı ekleyip blogumda yeniden yazacağım.

Karın germe ameliyatı da mı oldunuz. Resim görmem mümkün mü. Beni izlemeye alip fotograf eklerseniz görejilirim. Doktor araştırıyorum da. Teşekkürler

3 hafta olmuş ameliyat olalı ödemler v.s. ne çabuk memnun kaldınız Allah aşkına akıl var mantık var bende eren beye 2.haftamda aynı hatayı yaptım böyle mukemmel v.s. diye en azından gerçekti fotoğraflarım vardı sonuç hüsran zaten memnuniyetsizliğme dair forumda konum vardır arkaşlar :) profil fotomda eren beyin yaptığı burnu görebilirsiniz arkadaşın memnun olmadığı yüzünü şapkayla kamufle etmesinden belli

Kesinlikle Nebil Bozdoğan başka hiç bir işim tanımam!
Bundan bir yıl önce kendisine burun ameliyatı oldum. yazdığım yorumlardan da okuyabilirsiniz, burnum o kadar güzel doğal ve havalı oldu ki hem hiç kimse ameliyatlı olduğumu ikinci hafta bile anlamadı hem de her gören maşallah hokka gibi burun diye iltifat etti. o zaman piyasada en uygun fiyata ameliyat olabileceğim yer olduğu için seçmiştim ama iyi ki de seçmişim hem uygun fiyat hem de 10bin gibi fiyatlar isteyen istanbul doktorlarını 40 kere cebinden çıkaracak ustalıkta bir iş oldu. yüzüm tamamen değişti, güzelleşti ve benim için en önemlisi yıllardır özellikle gülerken neredeyse ağzımın içine giren burnum profilden görünmesin diye ne çabalar verirdim. şimdi konuşurken, bana gülmeyin ama arada bi başımı sağa sola çeviriyorum ki şaheser görünsün diye :)
Nebil bey'e ilk ameliyatımı olurken aman burnum çok kalkık olmasın demiştim, sağolsun o da tam istediğim gibi çok kalkık olmayan bir burun yapmıştı. fikrimi değiştirdim biraz daha kalkık bir burun istediğime karar verdim, yarım saatlik bir lokal anesteziyle burun ucum da sonradan istediğim gibi kalkmış oldu.Şimdi diyorum yine dünyaya geleyim o koca burunla, yine Nebil beyi tercih ederim hem de ne pahasına olursa olsun. Melek gibi babacan bir insan, en önemlisi de tam bir beyefendi insanı rahatlatan ve sürekli anlaşılır dilde bilgi vermesi de cabası.
Ankara'da olup benim gibi profil fotoğrafından ve her türlü fotoğraf açısından artık korkmadan yeni bir yüze ifadeye sahip olmak isterseniz gidin bir konuşun derim, ilk muayene zaten ücretsiz hiç birşey kaybetmezsiniz, tam tersi bana teşekkür edeceksiniz.
Bu arada saçlarım önlerden hafif açılmaya başladı inşallah önümüzdeki ay da saç mezoterapisi yaptırıcam kendisine. saçın dökülmesi duruyor ve zayıf olanlar gürleşerek çıkıyor etkisi 5-6 yıl kadarmış.

Türkiye’nin en iyisi mi bilmem ama ben Baki Çokneşeli’den çok memnun kalmıştım. Hem tecrübeli, hem de detaylı şekilde bilgilendiriyor.

Nebil Bozdoğan tarafından yapılan burnumun 1.aydaki hali :) sıfır ödem sıfır morluk

Eklentiler

• 1-min.png
    316,1 KB · Görüntüleme: 690
DokTor beceriksiz ve mantıksız olmayacak en önemlisi . Benim tecrubelerim; Nebil Bozdoğan dolguyu yanlış yere yaptı ve yanlışlıkla erimeyen dolgu (galiba kalitesiz) yaptı. Taşkın yücel Afedersiniz burnumun i.e. kötü ne kelime her türlü sorun var. Sonuç bu haldeyim Çok güzel bir yüzüm olduğunu ve tek kusurlarin bu iki Dr nin dokunduğu yerler olduğunun altına imza atan atana. Bide gelmis burda reklam yapmıyorlar mı yazık insanlara yazık yazık . İnanıp giderler günah. Benmahfoldum. Ses etmiyimmi. Öyle şeyler ki kabul edilemez ve yüzümde sonuçlarını taşıyorum bu hataların. Şimdi ben napıyım. Ne diyeyim ne demiyeyim.

İyi şeyler söylemeyi çok isterdim ama taşkın yücel ve Nebil Bozdoğan benden sınıfta kaldı. Olmaz kabul edilemez. İyi şeyler duymak hoşlana gider. En çok yüzümde taşıyan olarak ben isterdim.Fakat daha kötü bir hale gelmek para verip acı çekip kim ister. İkiside çok kötü çok çok kötü hatalar yaptı. Ve inanılmaz Mutsuzum sonuçtan. ..

Arkadaslar bence en iyi diye bisey yok görüyoruz sürekli bir kisinin memnun kaldigindan digeri kalmiyor, biraz şans işi midir nedir:) kendimizi doktora ifade edebilmek de önemli bir faktör gerisi doktorun hayal gücüne ve el becerisine kalmiş. (Benim şansima kalirsa 2.ameliyatim da rezaletle sonuçlanabilir:))

Herkese merhaba isminin bu sitede olmayışına cok saskınım 13.gunum(rinoplasti,sinüz,konka) ve burnumda harikalar yaratmıs bır dr ki adını buraya altın harflerle yazmak isterdim *PROF.DR.MURAT SARI* İStanbulda kendısı tüm ailemin(annem 10 yıl oldu olalı ,ablam 10 yıl, ) çevremdekı dostlarımızın burnunuda yaptı sihirli eller resmen cok sevıyorum canım doktorum dilerim herkes sana gelir ve herkesın hayatına dokunursun ♡♡♡♡ cook mutluyum sayende...

Merhaba perforasyonunuzda ameliyattan sonra tekrar açılma oldumu

Türkiye'nin en iyi burun estetiği yapan doktorları diye ayırmamak lazim.Tamam bazı doktorlar gerçekten isim yapmış olabilir ama bu onların iyi işler yaptığını göstermez ya da isim yapmamış doktor olup o onun kötü olduğunu gostermez .Tamamen hasta ile alakalı bir durum hepimiz farklı yapilardayiz.İsim yapmış doktorlardan revizyon ameliyatı olmak zorunda kalan insanlar az sayıda değil ne yazık ki

Berker Büyükgüral tek geçerim. Hayatımı değiştirdi! AMeliyat ettiği herkes çok memnun, tek kötü yorum duymadım hakkında.
Ben duymak bir yana bizzat gördüm olumsuz bir örneği. Burnu aşırı estetikli duruyordu ayrıca doğru düzgün nefes alamadığını söyledi. Kardeşi de aynı durumda imiş tavsiye etmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…