Turkiyenin en iyi burun estetigi yapan doktorlari....

canım ben de bir deviasyon ameliyatı bir de rinoplasti ameliyatı gecirdim hoş hastane notlarımda septorinoplasti yazıyor drum yanlışlıkla öyle yaptığını sanmış acelesine gelmiş ne ucuz hersey değil mi şimdi 3. sünü olucam ve dr arastırıyorum kbb uzmanı olarak sadece eren taştan ve muhammed dilbere güveniyorum onun dışında kesinlikle plastik cerrah araştırıyorum tvasiye bekliyorum

canım çok geçmiş olsun
evet herşey çok ucuzz ve bu yanlışlıkların sonunda nedense ben de dahil çoğu kişi hakkını aramıyorr ya da arayamıyor
ama zaten hukuki olarak hiçbir hakkımız olmasın diye ameliyat öncesi herşeyi kabul ettiğimize dair yazılar imzalıyoruzz, ne saçma di mi?
ben de 2000 senesinden sonra küstüm doktorlara valla teoman doğanı bulmasaydım ve o da kendine bu kadar güvenmeseydi hayatta olmazdım ameliyat
sen de bi incele git görüş yaptıklarını gör karar ver ama benim burnum micheal jackson burnuyduu ve bunu adam etti yaa ben daha ne diyeyimm
sevgilerr

Bu revizyonda basarili doktorlar icinde en uygun fiyat hangisi kizlar ben 2 yil once oldukca yuksek fiyatla istanbulda ameliyat oldum tv.de cikan programlara inanarak büyük inanc ve umitle gittim simdi nefes alamiyorum burun ameliyati burun konusunda uzman olan birine yaptirilmali benim şahsi düşüncem. Insan bu kadar para verince benim basima gelmez diyor ama geliyor iste. emre ilhan.in revizyon ameliyati ucreti 15binden basliyormus bu fiyat cok cok yuksek en uygun kim var söylerseniz memnun olurum

Ben de Muhammet Dilber diyorum.Revizyon ameliyatı oldum kendisine.Daha önce 4 kez açılmıştı burnum ameliyat ve ufak tefek revizyon için ama sonuç olarak ucu sivri, mandalla sıkıştırılmış gibi ve doğallıktan uzak bir haldeydi .5 inci kez açılmış oldu böylece.İçerdeki perforasyon/delik de onarıldı.2 ay oldu.Bir hafta öncesine kadar epey şişti ama şimdi indi çok doğal güzel küçük fındık gibi bir burnum oldu.Kulaktan kıkırdak alıp ekledi doktorum.Kısacası çok memnun kaldım.

sen memnun kaldıysan takıntılı tip sevindim buna

sağol canım ..sabah hala şişiyor ama iniyor sonra:) kıkırdak ekledi ama eskisinden daha küçük sanki. kavis guzel ayarlanmış.iyi denklemiş helal olsun :)..sende sıra:)

misch .!.:
sağol canım ..sabah hala şişiyor ama iniyor sonra:) kıkırdak ekledi ama eskisinden daha küçük sanki. kavis guzel ayarlanmış.iyi denklemiş helal olsun :)..sende sıra:)
.
Dahada güzel olacak Michcigim darısı bana ins.

bekir sivri 9 bin diyor olan revizyon olna arkadaşım var sonuç iyi ama bende revizyon olacağım benımkı çok zor bır ameliyat oyuzden hala doktor araştırıyorum karar veremedim

Ayşe Öztürk :). Şiddetle tavsiye ediyorum !!

Merhaba Eren Taştan nekadar verdiniz amaliyet be muhane icin?

arkadaşlar merhaba ben 2012 yılında bilinçsizce araştırmadan ilk burun ameliyatımı oldum burnumda saga doğru yamukluk kemer nefes alamama gibi sorunlar vardı. sonra bahsettiğim x doktora ameliyat oldum fakat ameliyattan cıktıgımda sonuc husrandı,burnum kabus gıbıydı daha fazla saga yatmış ve sıvrı burun vardı karsımda sadece kemrı alınmış fakat egrılığe daır hıc bır işlem yapılmamıştı, o an dünyam karardı , ınsanların ıcıne cıkmaya utanır oldum cunku gercekten barız bellı oluyordu ve cok utanıyordum,sonra hayatın ne kadar kısa oldugunu bu sorunumu cözmem gerektıgı dusuncesı ıle cok arastırma yaptım ülkemizin alanında en basarılı olan doktorlarından Abdulkadir Göksel bey ile görüşmeye karar verdim, kaldıki başka doktorlarlada görüştüm kaburgadan kıkırdak almak gerektiğini söyledi coğu, fakat abdulkadir beyle görüşmem sonucu kendısı bana o kadar guven verdıkı ameliyatıma gun aldım ve ameliyatımın sonucu gercekten cok basarılı oldu yuzme tam ortalanmış bir burun ve devıasyon kesınlıkle yok ustelık yuzumle uyumlu ve de kıbar bır burnum oldu kaburgamdan kıkırdak ta kullanmadı.. sonuctan cok memmunum kendisine minnettarım, iyi ki tanıdım keşke en baştan kendisine ameliyat olsaydım bilinçsizlik çok buyuk yanlış hele hele konu sağlıksa çok iyi araştırın ben cok üzüldüm kötü gunler yasadım, siz yasamayın. bunu yasayan bilir. rabbıme sukurler olsun su an cok ıyıyım , ameliyat olalı 1 ay oldu . herkese sağlıklı günler diliyorum .

Emre ilhanm muhammrt dilber, baris cakir,serdar eren.... en cok duydugum ve okudugum isimler bunlar.... siz kimi tavsiye ediyorsunuz arkadaslar...
Merhaba ,

Prof. Dr. Selçuk İnanlı 'yı tavsiye ederim .Randevu alıp bir görüşün bence..

Şimdi kalın derili ve abartılı büyüklüğü olmayanlar (kemeri kastetmiyorum o en kolayı) bence kesinlikle barış çakıra görüşsün fiyatı fazla geliyorsa ayni okuldan arkadaşı berker bey varki kalın derili hastaları da kabul etmiş resimleri gosterdi görüşen biri olarak süper burunlar yapmış barış beye benziyor tarzları ama fiyatlar barış beye oranla daha uygun...he unutmadan nuri soysal bey de iyi bir plastik cerrahı maillesmisligim dışında görüşmedim ama bir kaç hekime sorduğum kadarıyla önerildi.
ama burnunuz büyükse ve septum deviasyonu gibi problemlerde eşlik ediyorsa ve üstüne bariz bir küçülme de bekliyorsaniz açık teknik uygulayan cerrahlar var bu konuda kbb ve plâstik cerah diye ayırt etmiyorum çünkü açık tekniğe hakim septoplasti ile rinoplasti en iyi yapan doktorlar nacizane fikrimce şöyle ki :
Süreyya Seneldir...
Fazıl apaydın
Emre ilhaN
muhammed dilber
Teoman doğan
Abdülkadir göksel
......
BEN nefes ile ilgili proplemi olmayan hastalara kbb uzmanı önermiyorum belki de yanlış bir düşünce bilmiyorum ama burun dokuları çok önemli plâstik cerrahların bu eğitimi çok daha detaylı aldıklarını düşünüyorum bu sebeple doku rejeneleri çökmeleri riski daha aza indirgeniuor bence..birde burun üzerine düşünen araştıran tek konusu rinoplasti olan yurtdışı konfersnslara moderator olarak davet edilen önemli dergilerde kullandığı teknikler yayınlanan hekimlerin cvleri ni araştırın derim

Doç.dr Fatih Uygur Izmir çigli tavsiye ederim özelikle dogal burun isteyenlere resimlerime bakabilirsiniz bende dogal yaptirdim ve çok memnunum ellerine saglik hocam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…