Türk telekom a e -fatura kampanyası için ağaçlar adına teşekkür ediyorum

telekoma bende senin aracılıgınla tesekkür etmek istiyorum.agaclarımız faturalar yüzünden yada başka sebeplerden dolayı yok ediliyordu.bu kampanyayı sonuna kadar destekliyorum.bizde e postaya gectık.hatta patronumada söledim oda geçti e postaya.çok mutluyum agaçlarımız yok olmucak ve sel, depreme karsı topraklarımız daha savunmalı olacak.tesekkürler telekom....

haydi arkadaşlar doğamız için bizde birşeyler yapalım katılımlarınızı bekliyoruma.s.

Ben de kredi kartımın ekstresini ve telefon faturamı e-posta olarak alıyorum keşke daha çok yaygınlaşsa......

Bu uygulamaya kadar her ay 2’şer nüsha basılan faturaların müşteri kopyalarını da elektronik ortama geçirmek ve daha fazla kağıt tasarrufu sağlayarak çevreye katkıda bulunmak isteyen Türk Telekom, müşterilerini kağıtsız fatura kullanmaya teşvik etmek için büyük bir kampanya başlattı. 2008 yılı içerisinde Türk Telekom’dan kağıt fatura yerine elektronik fatura almayı talep eden tüm müşteriler, başvurdukları ayı takip eden aydan itibaren 2008 yılı sonuna kadar her ay 10 dakika ücretsiz şehiriçi konuşma süresi kazanacak.

E-fatura uygulaması ile isteyen müşterilerin faturalarını elektronik olarak almaları ve aynı zamanda fatura tutarlarının ve son ödeme tarihlerinin her ay kendilerine SMS yoluyla bildirilmesi sağlanacak. Faturalarını e-fatura şeklinde almak isteyen müşterilerin 444 1 444’ü araması veya www.turktelekom.com.tr adresinden online başvuru yapması yeterli olacak.

Ne kadar çok kişi katılırsa o kadar mutlu oluyorum. Birkaç ağaçta olsa kesilmemesi beni ve ailemi mutlu ediyor. Dilerim bu tüm faturalar için geçerli olurda ağaçlarımızda kesilmez. Doğayı seven bir aile olarak başta Türk Telekom'a teşekkürler. Darısı diğer faturalara...

a.s

TÜRK TELEKOM'a bu örnek uygulamasından dolayı ben de teşekkür ediyorum..keşke her büyük şirket doğaya,çevreye ve dolayısıyla insana bu kadar duyarlı olsa..

aynı kampanya ttnet adsl içinde geçerli oldu arkadaşlar haberiniz olsun:lepi:Şeniza.s.

evet bende tşk ediyorum böyle bir uygulama çok güzel oldu hem telefon
hem adsl faturaları mail adresimize ulaşıyor kısacası ağaçlarımız kesilmiyor
ve bu durum beni çok mutlu ediyo:lepi::lepi:

X