Türbanlı olup canlı yayın yapmak...

Türban takıp canlı yayın yapmak ayıp bir şey mi?

• Evet ne işin var oraladarda.

OY: 25 73,5%
  • Hayır herkes eşit ve istediğini yapar

OY: 9 26,5%

• Ankete Katılan
    34
Turbani falan birakin da biraz bu uygulamadan bahsedin. Pek merak ettim.

Ben anlamıyorum açıkçası türbanın mantığı mahrem olmayana kendini göstermemek değil mi o halde canlı yayında işiniz ne? Yani eğer bi hassasiyetiniz varsa ve buna uygun olarak başınızı örttüyseniz bence bu hassasiyeti her alanda göstermelisiniz. Bu tabi ki beni alakadar etmez ama dünyanın belki de en özgürlükçü insanlarından biri olan ben bu durumu yadırgıyorum

Ben anlamıyorum açıkçası türbanın mantığı mahrem olmayana kendini göstermemek değil mi o halde canlı yayında işiniz ne? Yani eğer bi hassasiyetiniz varsa ve buna uygun olarak başınızı örttüyseniz bence bu hassasiyeti her alanda göstermelisiniz. Bu tabi ki beni alakadar etmez ama dünyanın belki de en özgürlükçü insanlarından biri olan ben bu durumu yadırgıyorum
Ama o zaman sokağa da çıkmamam gerekmez mi ha sokağa çıkmışım insanlar görmüş ha uygulama kullanmışım sokaktaki insanlar.

Ilk kez ayni fikirdeyiz :KK53:

X