Tüpleri tıkalı olanlar viks,adaçayı yagı,acı elma yagı

Kızlar benım ıkı tüpümde tıkalı laporoskopi amelıyatıyla bile açılmadı 2 negatif tüp bebek tedavısı sonucu tekrar bitkisel kürler arastırmaya başladım denemedığım kür kalmadı soğan kürü, böğürtlen kökü, daha birsürü ot çöp sonuç yine yok artık midem mahfoldu başka bir topikte viks ve bu yaglar sonucunda kendılıgınden hamıle kalan tüpleri açılan arkadasların yorumlarını gördüm benım durumumda olup bu kürleri uygulayan sonuç alan arkadaşlar varmı:KK17:Yapmayı düşünen arkadaşlar birbirimize destek olalım
Bu tarz şeyleri deneme derim Şişli Echomar cevap bayrak diye bir doktor var hsg çekerken basit bir yöntemle tüpleri açıyor direkt ona gidin ben gittim imkansız açılması denen tüpüm 5 dk içinde açıldı ☺️

Bu tarz şeyleri deneme derim Şişli Echomar cevap bayrak diye bir doktor var hsg çekerken basit bir yöntemle tüpleri açıyor direkt ona gidin ben gittim imkansız açılması denen tüpüm 5 dk içinde açıldı ☺️
Merhaba peki şişli echomar da hidrosalpink Li tüplere müdahale ediliyor mu kapalı tüp dışında, benim tüpümün biri kapalı diğerinde hidrosalpink var laporoskopi olacağım.

Merhaba peki şişli echomar da hidrosalpink Li tüplere müdahale ediliyor mu kapalı tüp dışında, benim tüpümün biri kapalı diğerinde hidrosalpink var laporoskopi olacağım.
Yok canım edilmiyor ona sadece laporoskopi yapılıyor hemen ol çünkü o hamile kalsan bile düşük yaptırıyormuş

Yok canım edilmiyor ona sadece laporoskopi yapılıyor hemen ol çünkü o hamile kalsan bile düşük yaptırıyormuş
Aynen canım adet olunca gel dedi doktor ameliyat için gün alacağız hayırlısı inşallah 15 gün var ameliyat olup bi kaç ay dinlenip transfer olacağım 3 adet embriyom bekliyor (2 tane a kalite 1 tane b kalite) risk almayalım dedik laporoskopi olacağım sonrası inşallah tutunacak lar 🙏🏻

Merhaba bende yaklaşık 8 ay önce dis gebelik geçirdim tüpün alındı sonra enfeksiyon şikayetim oldu oda geri kalan tupumde enfeksiyon yapmış ultrasonda göründü hsg çekilmem gerekiyormuş onuda alıp tup bebek deneyebilirz dediler bende doğal yöntemlerle geçmesini isterim tekrar ameliyat olmak korkutuyor siz naptiniz bana yardımcı olurmusunuz lütfen
Merhaba ne yaptınız acaba

Merhaba iki tüpte tıkalı mıydı yaklaşık 7 ay önce çektirdim sağ tıkalı sol açıldı sağ tarafı da orda açtı şimdi korkuyorum sağ tarafa tekrar tıkanmış kıdır diye

Merhaba sanırım doğum yapmışsınız tüpleri açtırdıktan kaç ay sonra hamile kaldınız acaba

Peki tıkalı olan taraftan mı hamile kaldınız acaba hatırlıyor musunuz
Yumurta takibi yaptırmıştım iki solda bir sağda yumurtam oluştu sonrasında doktorum sağdan yani tıkalı olup açılan taraftan hamşle kaldığımı söylemişti bence benim açık tüpümde sorun vardı tıkalı olan açılınca hemen oldu çünkü saha önceden tıkalı plan tüpüm açıktı hemen hamile kalmıştım düşük yaparken bir parça tıkamış orayı

Yumurta takibi yaptırmıştım iki solda bir sağda yumurtam oluştu sonrasında doktorum sağdan yani tıkalı olup açılan taraftan hamşle kaldığımı söylemişti bence benim açık tüpümde sorun vardı tıkalı olan açılınca hemen oldu çünkü saha önceden tıkalı plan tüpüm açıktı hemen hamile kalmıştım düşük yaparken bir parça tıkamış orayı
Bende bundan önce bir sağda bir de solda yumurtam vardı ama hangi taraftan hamile kaldığımı bilmiyorum bi taraf tutmuştu sağ tüp tıkalıydı acaba bende mi öyle oldum tıkalı olan tüpten hamile kaldım o da düşük yaparken ya da kürtajdan dolayı kapandı mı gerçi ilk hsg de sağ tüpün başında tıkanıklık vardı 2. Hsgde ucunda tıkanıklık vardı inşallah açılmıştır da bu ay hamile kalırım bende

Bende bundan önce bir sağda bir de solda yumurtam vardı ama hangi taraftan hamile kaldığımı bilmiyorum bi taraf tutmuştu sağ tüp tıkalıydı acaba bende mi öyle oldum tıkalı olan tüpten hamile kaldım o da düşük yaparken ya da kürtajdan dolayı kapandı mı gerçi ilk hsg de sağ tüpün başında tıkanıklık vardı 2. Hsgde ucunda tıkanıklık vardı inşallah açılmıştır da bu ay hamile kalırım bende
Benim hsg ile açılmamıştı cevat bayrak a gittim o açtı sağolsun 🙏

X