Tüpleri tıkalı olanlar viks,adaçayı yagı,acı elma yagı

Merhaba bende yaklaşık 8 ay önce dis gebelik geçirdim tüpün alındı sonra enfeksiyon şikayetim oldu oda geri kalan tupumde enfeksiyon yapmış ultrasonda göründü hsg çekilmem gerekiyormuş onuda alıp tup bebek deneyebilirz dediler bende doğal yöntemlerle geçmesini isterim tekrar ameliyat olmak korkutuyor siz naptiniz bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Vicks gerçekten iyi canım ben hamile kaldıgim ay soğan kürü ve vicks yaptım pamuğa sürüp vajinanin girişine bırakıyorsun iltihabi akitiyor bence ama benim tüpler açıktı olmuyordu bir türlü yapışıklık lar vardı
Merhabalar Viks pamuğa sürme işlemi demişsiniz bu konuda yardımcı olurmsnz tam olarak nasıl yapılıyor benim 2 tüpümde kapalı çıktı

Merhaba bende yaklaşık 8 ay önce dis gebelik geçirdim tüpün alındı sonra enfeksiyon şikayetim oldu oda geri kalan tupumde enfeksiyon yapmış ultrasonda göründü hsg çekilmem gerekiyormuş onuda alıp tup bebek deneyebilirz dediler bende doğal yöntemlerle geçmesini isterim tekrar ameliyat olmak korkutuyor siz naptiniz bana yardımcı olurmusunuz lütfen
Canım enfeksiyon şikayetlerin nasıldı? Ne geçirdin yani diğer tüpün enfeksiyon nasıl kaptı benimde tek tüpüm var sürekli ağrım var 4 ay önce ameliyat oldum dış gebelikten . Merak ediyorum acaba bende mi enfeksiyon geçiriyorum diye

Canim merhaba bende ayni dertten muzdaribim bunu için prof.ibrahim saraçoglunun kandaki iltihap için bi kürü var beyaz dut kurusu çayı yapıp içiyosun istersen internetten bi göz at şiddetle tavsiye ediyorum kortizon bile bunun kadar fayda etmedi bana. Buarada ben RA hastasıyım kandaki iltihabım bu yüzden şuan yine saraçoğlunun farklı kürünüde deniyorum hepsi Allahın mucizesi resmen . Sanki böyle hocanın reklaminı yapıyormuş gibi oldum ama inanki bu hastalıktan okadar çok çektimki 1kişiye bile faydam dokunsa ne mutlu bana. Rabbim şifalar versin
Ne şikayetniz vardı? Tüplerinizmi tıkalıydı

Kızlar imkanınız varsa eger hacamat suluk yaptırıp Şişli echomar Cevat bayrak hocaya gıdın benimde ıkı tupum kapalı acıldı elhamdülillah
Canım hangi bölgene hacamst sülük yapıldı. Ben de yaptırmak istiyorum. Tanıdığım hacamatçı bayan kasıklarına hacamat sülük yapıcam dedi sana hangi bölgelere uygulandı

Kızlar Cevat hoca ıstenbul şişlide echomar merkezinin ısmı
Ben fatihte bir bayana yaptırmıstım
Kasık ustlerıne bele rahim ıcıne yaptırdım hem suluk hem hacamat yapıldı rahim ıcıne de suluk atıldı

Kızlar Cevat hoca ıstenbul şişlide echomar merkezinin ısmı
Ben fatihte bir bayana yaptırmıstım
Kasık ustlerıne bele rahim ıcıne yaptırdım hem suluk hem hacamat yapıldı rahim ıcıne de suluk atıldı
Peki canım rahim içine atılan sülük mü işe yaradı sence? Bana sırayla yapacağız dedi. Önce kasık ve bel en son aşama işe yaramazsa rahime sülük dedi. Bu arada hamile kaldınmı nasıl anladın açıldığnı

Peki canım rahim içine atılan sülük mü işe yaradı sence? Bana sırayla yapacağız dedi. Önce kasık ve bel en son aşama işe yaramazsa rahime sülük dedi. Bu arada hamile kaldınmı nasıl anladın açıldığnı
Hepsin n fayda ettıgını dusunuyorum canım seanslar ım bittikten sonra Cevat beyle gorustuk selektıfsalpingografi dıye bır yontemi oldugunu normal rahim filminden farklı oldugunu anlattı
Randevum aldım gıttım gecen yıl mayıs ayında ilk normal rahim filmi cektı ıkısıde kapalı cıktı
Daha sonra ozel bir kateter ile tüplerin agzına yerleştirdi sıvıyı direk oradan verdı ve tek tek ıkısıde acıldı ben daha once tup bebek yaptım ameliyat oldum rahim filmi cekıldım acılmamıstı
Sukur acıldı
Gecen ay kimyasal gebelik yasadım ilk defa
Ve bu ayda elhamdülillah Rabbım normal bir gebelik haberini verdı
Kese mızı gorduk kalp atkısını bekliyoruz
Sakın umıdınızı kaybetmeyin 6yılım bitmek uzere evlılıgımde

Hepsin n fayda ettıgını dusunuyorum canım seanslar ım bittikten sonra Cevat beyle gorustuk selektıfsalpingografi dıye bır yontemi oldugunu normal rahim filminden farklı oldugunu anlattı
Randevum aldım gıttım gecen yıl mayıs ayında ilk normal rahim filmi cektı ıkısıde kapalı cıktı
Daha sonra ozel bir kateter ile tüplerin agzına yerleştirdi sıvıyı direk oradan verdı ve tek tek ıkısıde acıldı ben daha once tup bebek yaptım ameliyat oldum rahim filmi cekıldım acılmamıstı
Sukur acıldı
Gecen ay kimyasal gebelik yasadım ilk defa
Ve bu ayda elhamdülillah Rabbım normal bir gebelik haberini verdı
Kese mızı gorduk kalp atkısını bekliyoruz
Sakın umıdınızı kaybetmeyin 6yılım bitmek uzere evlılıgımde
Canım senin adına cook sevindim 🤲 bak nasıl işe yaramış. selektıfsalpingografi'nin tüplerini açma ihitmali yok dimi. Hacamat ve sülük işe yaradı diyorsun

Canım senin adına cook sevindim 🤲 bak nasıl işe yaramış. selektıfsalpingografi'nin tüplerini açma ihitmali yok dimi. Hacamat ve sülük işe yaradı diyorsun
Benim gıbı bır arkadas daha var oda ilk hacamat suluk yaptırıp Cevat hocaya gıttı onunda acıldı
Tabi yapmayıp gidip acılan da var biz kendimizde bunu gordugumuz ıcın onerıyorum
Hatta bende cıkolata kisti de vardı elhamd hıc cıkmadı
Rabbim sizde nasip eylesin ınsallah dualarım her daim sızınle

Benim gıbı bır arkadas daha var oda ilk hacamat suluk yaptırıp Cevat hocaya gıttı onunda acıldı
Tabi yapmayıp gidip acılan da var biz kendimizde bunu gordugumuz ıcın onerıyorum
Hatta bende cıkolata kisti de vardı elhamd hıc cıkmadı
Rabbim sizde nasip eylesin ınsallah dualarım her daim sızınle​
AMinn Çok sağolun yardımcı oldunuz 🤲 ben dış gebelikten ameliyat geçirdim. 6 ay geçsin öyle yapalım dedi hacamatçı bayan. Olmaz şimdi dedi. 2 ayım kaldı inşallah bu sürede hamile kalabilirimde gerek kalmaz. Kalamaz isem direk hacamat sülük tedavisine baslayacağım

AMinn Çok sağolun yardımcı oldunuz 🤲 ben dış gebelikten ameliyat geçirdim. 6 ay geçsin öyle yapalım dedi hacamatçı bayan. Olmaz şimdi dedi. 2 ayım kaldı inşallah bu sürede hamile kalabilirimde gerek kalmaz. Kalamaz isem direk hacamat sülük tedavisine baslayacağım
Insallah hayırlı haberler almak nasip olur canım uhrastırmadan rabbım🥰

Merhaba ben 2013 yılında sezaryan oldum cok ugrastım gebe kalabilmek ıcın sımdı oglum 7 yasında ve kardes istiyor tedavi olmak istemiyorum önce dogal yoldan denemek istiyorum tuplerım acıktı ama simdi ne durumda bilemiyorum bana yaslı bir kadın soyle yap dedi gazlı bezin ıcıne 1 dıs soyulmus sarımsak koy hafıftende ez cıtlak dedı ucuna da ıp bagla vajınana koy dedı bir nevi tampon gıbı eger sabah kalktığında sarımsak kokusunu agzında hissedersen tum yolların acık demektir dedı kendisi ebelik yapmıs koyler de 75 80 yaslarında bir teyze aklınızda olsun ben ıns bu gece denıcem sonucu yazarım

Merhaba ben 2013 yılında sezaryan oldum cok ugrastım gebe kalabilmek ıcın sımdı oglum 7 yasında ve kardes istiyor tedavi olmak istemiyorum önce dogal yoldan denemek istiyorum tuplerım acıktı ama simdi ne durumda bilemiyorum bana yaslı bir kadın soyle yap dedi gazlı bezin ıcıne 1 dıs soyulmus sarımsak koy hafıftende ez cıtlak dedı ucuna da ıp bagla vajınana koy dedı bir nevi tampon gıbı eger sabah kalktığında sarımsak kokusunu agzında hissedersen tum yolların acık demektir dedı kendisi ebelik yapmıs koyler de 75 80 yaslarında bir teyze aklınızda olsun ben ıns bu gece denıcem sonucu yazarım
Yaptin mi canim

Canım benimde tüpüm biri açık biri kapalıydı 2 kere dış gebelik geçirdim o yüzden ameliyat oldum sol tüp alındı sağ tüp kapalı kaldı ama ben pes etmedim brokoli kürü yaptım ve bir macun var aldım kullandım 3 gün önce rahim filmi çektirdim açık çıktı çok şükür bakalım rabbim bebekte nasip edecekmi inşlh yardımcı olmuşumdur
Hangi macun??

X