Tüplerde Sıvı Olması

saybll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2016
78
28
32
Arkadaşlar Merhaba,sürekli kimyasal gebelik sebebiyle rahim filmi çektirip doktora gittim.Doktor,tüplerimde sıvı olduğunu söyledi.Klomen kullanıp folikül takibi yapıcaz diyerek tedavi başlattı.Ama kafamı karıştıran şu araştırmalarımda bu şekilde tüplerde sıvı olması gebeliğe engel bi durummuş.Aynı durumda olup gebelik elde eden oldumu aranızda?

Benim de tuplerimde sıvı vardı laporoskopi oldum tuplerimi kapattirdim çünkü gebeliğe engel dediler önceden ben de kimyasal gebelik yaşadım şuan tüp bebek transfer aşamasındayım Allah'ın izniyle tutacak inşallah 😇

Benim de tuplerimde sıvı vardı laporoskopi oldum tuplerimi kapattirdim çünkü gebeliğe engel dediler önceden ben de kimyasal gebelik yaşadım şuan tüp bebek transfer aşamasındayım Allah'ın izniyle tutacak inşallah 😇
Direk olarak mı laporoskopi ve tüp bebeğemi yönlendiniz yoksa öncesinde klomen vs.bi denemeniz oldumu?

Direkt tüp bebek denildi çünkü sıvı gebeliği engelliyordu yani herhangi bir tedaviden sonra hamile kalsam bile düşük riski yuksekti o yüzden kapattık ve dolayısıyla tek yol tüp bebek kaldi

X