Tüp bebekte kürtaj

Nikoakca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
25
4
Arkadaşlar merhaba, tüp bebek ile hamile kaldım maalesef 18+5 günlükken bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendik ve hemen o gece önce ilaç içirip doğum yaptırdılar, daha sonra ise kürtaja aldılar. Benimle aynı durumda olan var mı öğrenmek istiyorum. Bir de kürtajdan ne kadar süre sonra tüp bebek yapılır, yaptıran var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Tabii ki doktoruma gideceğim ama henüz çok yeni olduğu için en azından yaşamış olan arkadaşlar ile konuşursam kafam biraz daha dinginleşebilir.

Geçmiş olsun çok zor bir durum 12 haftalıkken aynı durumu yaşadım. Doktorum 2 ay dinlen ne zaman kendini iyi hissedersen gel demişti.

Yaklaşık 5 ay sonra gittim iki tane transfer oldu bu sefer hiç tutmadı malesef hep kötü süreçler yaşadım. Yaklaşık 10 ay sürdü kafamı toplamak 😅Şimdi yine transfer oldum bu dördüncü salı günü test yapacam. Tek duam sağlıkla benimledirler inşallah

Öncelikle çok geçmiş olsun , Allah bir daha yaşatmasın . Benim 21. Haftada açılmam olması sebebiyle normal doğumla alındı bebeğim. Ama doktorum içerinin kendisinin temizlenmesini bekledi , o süreçte sıkı takip etti ve kürtaj yapmadı. 3 ay sonra beden olarak tekrar görüşebileceğimizi söylemişti.

X