Tüp bebekte klinik mi hastane mi?

Bu
Muayeneye asistanı giriyormuş diye duydum doğru mu?
Bu arada tüm kritiklere bülent hoca varoluyor zaten giderseniz görürsünüz hoca bence mesleğini çok seviyor ego yok psikolojik olarak rahatlatıyor. Görseniz hademe gibi ütüsüz formalar ordan oraya arı gibi koşturuyor. Ve bu kadar başarısına rağmen hala yurtdışında yeni yöntemler için araştırmalar çalışmalar içinde. Babamın oğlu değil babamda değil sadece onun bilgisine ve tecrübesine güveniyorum . Önce rabbim sonra iyi bir dr bence

Selam , Biz Şişli Kolan hastanesinde yaptırıyoruz , ben çok memnun kaldım, bu benim fikrim. Doktorum harika biri. Aynı zamanda polip operasyonu da oldum haftaya transfer olacağız, şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadık.

Tüp bebek sürecine başlamayı düşünen arkadaşlar için tavsiyemde gerçekten doktora gitmek için beklememek, hem süreç beklediğinizden uzun sürüyor, değerlerin kontrolu regli beklemek her ay tedavi sonrası periodu takip etmek, hazırlık süreci vitamin takviyesi falan derken bir an önce başlamak lazım.

Bu arada bizim ilk denememiz ilaçlar dahil şu ana kadar toplam 60 bine yakın ödememiz olmuştur + ben polip ameliyatı oldum , 2023 Şişli özel bir hastanede takibiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…