Tüp bebekte klinik mi hastane mi?

Bu hücreliler kaliteyi mi gösteriyor?

Pgt ne?

Sizin öneriniz?
ben evvela embriyolog ve laboratuvar tercih ettim, tabiki bunun yanında deneyimli bir dr olması da şart , embriyologu ve laboratuvarını da araştırmanızı tavsiye ederim, ben hastane değiştirmek zorunda kalmıştım şehir değişikliğinden dolayı ordaki çalışanlar bana direk embriyolog önermişlerdi meselw

Embriyologlarinin isimlerini nerden bulacağız merkezlerinin sayfalarında yazmazki çalışanları tek tek.
Sen hangi merkeze gittin?

Amh 1 in üstü mü sende? Onun altında kabul etmiyorlar diye biliyorum merkezinin.
Sorduğunuz soruyu çok anlayamadım. Pgt için cevap vermiştim burda ben pgt istenme durumunu 37 yaş için kesin istenildiğini daha küçük yaşlarda tabiki
Geçmiş tedavilere ve durumlara göre tercihe bıraktıklarını söylemişti hastane.

Pgt nin ne olduğunu sormuştum nasıl bi şey test ilaç vs?

Sorumsuzluğu amh 1 in üstü müydü sizin, memorial düşük amh lılrı kabul etmiyor diye biliyorum.

Pgt nin ne olduğunu sormuştum nasıl bi şey test ilaç vs?

Sorumsuzluğu amh 1 in üstü müydü sizin, memorial düşük amh lılrı kabul etmiyor diye biliyorum.
Memorial da böyle bişey olduğunu hiç duymadım sanmıyorum da burda çok fazla tedavi gören var o şekilde amh düşük sizi kabul edemeyiz gibi durum yaşayan var mı görmedim duymadım açıkçası ilk sizden duyuyorum.
Benim amh 1.1 gibi hi değerdi.
Pgt genetik bozukluk varmı onu anlamak için yapılan bir test embriyolar oluşurken dış zardan bir boşluk açarak dökülen hücreleri patolojiye gönderildiğini düşünebilirsiniz. Eğer ki genetik bir rahatsızlık bozukluk varsa o embriyoları imha ediyorlar transfere uygun görmüyorlar genelde de ileri yaş gebeliklerinde risk arttığı için onlara daha çok öneriyorlar.

Genetik test demek ki pgt.
Bana Dr um demişti memorial amh 1 in altını almıyor diye ordan biliyorum.
Benimde rezerv düşük ileri yaş,

Genetik test demek ki pgt.
Bana Dr um demişti memorial amh 1 in altını almıyor diye ordan biliyorum.
Benimde rezerv düşük ileri yaş,
Burda çok fazla ileri yaş tedavi olanlar var ve sanmıyorum ki onların amh sı da çok yüksek olsun. Bence direk bu sorunuzu Şişli Memorial konusunda yazın ordan daha net cevap alırsınız.
Sonuçta doktorunuz da yanlış biliyor
Olabilir

Kimdi hangi merkez? Karıştı sanırım çok arkadaş olunca:)
Ben yasemin çekmez'e gitmiştim, ilkinde. Çok pişman olduk. Bir asistan ile tek kişi çalışan bir doktor. İhmalleri çok. Tavrı zaten sert. Daha sonra hastane doktoru tercih ettim. En azından nöbetçi doktor oluyor, 1 değil 10 hemşire oluyor.

İleri yaş derken 45 civarı mı?
Dr um daha önce orda çalışmış ordan biliyor sanırım belki sonra değişmiştir orda şartlarıda.

Sıkıntı neydi tüp oldun, ne kadardır deniyordun? Bende araştryorumda tüpü.
kaç ay sürdü totalde süreç?

Merhaba, 2 sorunuza da buradan cevap vereyim, hücre kısmını hiç bilmiyorum araştırmadım kafa karışıklığı olmaması açısından.

Tek tüpüm tıkalıydı, toplam süreç şöyle; ben Eylül gibi gittim, histeroskopi falan oldu. Ocakta yumurtalarım toplandı, nisanda transfer, aralık ayında da doğumum gerçekleşti.

Arkadaşlar bu başlığı bir ay önce açmışım daha tam bir ay bile olmamış sizlerle de paylaşmak isterim doğal olarak gebe kaldım çoook şükür bin şükürr. Beta takibi sürecindeyim yarın son beta mı verceceğim sağlıkla süreç ilerlerse keseyi görmek için bekleyeceğim. Allhım herkese nasip etsin inşallaj

Muayeneye asistanı giriyormuş diye duydum doğru mu?
Basit kontrollere hoca girmez ama ona rapor verilmeden asla o hastaneden çıkmıyorsunuz yani muayeneyi asistan yapsa dahi iki dk içinde hocaya bilgi verilip hoca tedavinin her evresi ile ilgileniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…