Tüp bebekte Embriyo gelişimi durması

Ben de Ankara bahcecide 1 kez tedavi gördüm 5 yumurtam dan 3 tanesi dollendi 1 tanesini 6.gune götürdüler o da olmadı...

Sonrasinda Ankara memorial e basladim.3 toplandi 2 tanesi 5.gune gitti kimyasal sonuclqndi..simdi havuz yo temi uyguluyor bana doktorum...laboratuvar gercekten cok cok onemli...
Aygul demırkola mı gıdıyosun canım labaratuar gerçekten onemlı valla bahcecıde bı açıklama bıle yapılmadı her gün embrıyoyu takıp eden onlar hanı yumurta mı sperm kaynaklımı gelısımlerı durdu bısey anlamadım ben bahcecıde yaptırdığım tedavıden

Aygul demırkola mı gıdıyosun canım labaratuar gerçekten onemlı valla bahcecıde bı açıklama bıle yapılmadı her gün embrıyoyu takıp eden onlar hanı yumurta mı sperm kaynaklımı gelısımlerı durdu bısey anlamadım ben bahcecıde yaptırdığım tedavıden
Evet Aygül hocama gidiyorum elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapiyor cok memnunum canim..1 yumurtamin 1 tanesi de 5.gune gitti gecen ay...ve prp yapti bana opu da...bu ay inanamadik 6 tane yumurta gordu mucize gibi birsey...gercekten cok memnunum ki bu benim 6 transfer ve de 9.opum olacak cok doktor ve labratuvar denedim...

1.si İstanbul memorial
2.si Ankara memorial sadece bunlardan memnun kaldım...laboratuvarları cok iyi.

Ne güzel canım bayagı yumurtan cıkmıs bu ay benım 2. Tedavı olacak kayserı Acıbadem de düşünüyoruz acıbademın laboratuarları da bence çok ıyı

Evet Aygül hocama gidiyorum elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapiyor cok memnunum canim..1 yumurtamin 1 tanesi de 5.gune gitti gecen ay...ve prp yapti bana opu da...bu ay inanamadik 6 tane yumurta gordu mucize gibi birsey...gercekten cok memnunum ki bu benim 6 transfer ve de 9.opum olacak cok doktor ve labratuvar denedim...

1.si İstanbul memorial
2.si Ankara memorial sadece bunlardan memnun kaldım...laboratuvarları cok iyi.
6 yumurtanın kaçı 5. Güne gıttı pekı canım

Merhaba arkadaşlar 4. Tüp bebek denemem de başarısız olacak gibi.. 5 gün önce opu oldum 29 yumurta toplandı 3.gün aradılar 17 tanesi gelişimine devam ediyor dediler. Bugün aradıklarında yani 5. Gün 1 tane embriyom kaldığını söylediler. Oda biraz geriden geliyormuş 6. Güne bakacaz dediler bi önce ki tedavim de de böyle oldu transfer olamadım başınıza böyle birşey geldi mi sorun neyden kaynaklıymış bilginiz var mı

Sperm dna hasarınıza mutlaka baktırın. Doktorlar hemen tüp bebek yapma peşinde ama spermlerde dna hasarı varsa tutmuyor. Bizde vardı ayrıca sayı, morfoloji, hareket her şey çok kötüydü. Ankarada Kaan Aydos var dna hasarı konusunda uzman . Sperm hasar testini kendiniz de yaptırabilirsiniz biz düzen laboratuvarlarında yaptırmıştık. Benim 5. Gün embriyosu ve pgt yapıldığı hâlde tutmamıştı bence dna hasarı yüzünden çok yüksek ihtimal. Yani buna da baktırın hasar yoksa ne âlâ diğer ihtimalleri düşünürsünüz ama hasar varsa boşuna tüp bebek yaptırmayın önce hasarı tedavi ettirin.

Sperm dna hasarınıza mutlaka baktırın. Doktorlar hemen tüp bebek yapma peşinde ama spermlerde dna hasarı varsa tutmuyor. Bizde vardı ayrıca sayı, morfoloji, hareket her şey çok kötüydü. Ankarada Kaan Aydos var dna hasarı konusunda uzman . Sperm hasar testini kendiniz de yaptırabilirsiniz biz düzen laboratuvarlarında yaptırmıştık. Benim 5. Gün embriyosu ve pgt yapıldığı hâlde tutmamıştı bence dna hasarı yüzünden çok yüksek ihtimal. Yani buna da baktırın hasar yoksa ne âlâ diğer ihtimalleri düşünürsünüz ama hasar varsa boşuna tüp bebek yaptırmayın önce hasarı tedavi ettiri

Pekı dıyelım dna hasarı var bızım bu dememeızde mıkro cıp yapılacak esımde sıkıntı yok spermıogrqmında ayrıca 3 aydır vıtamın kullanıyo esım yanı mıkro cıp yaptırınca sans artarmı dna hasarı varsa bıle

Sperm dna hasarınıza mutlaka baktırın. Doktorlar hemen tüp bebek yapma peşinde ama spermlerde dna hasarı varsa tutmuyor. Bizde vardı ayrıca sayı, morfoloji, hareket her şey çok kötüydü. Ankarada Kaan Aydos var dna hasarı konusunda uzman . Sperm hasar testini kendiniz de yaptırabilirsiniz biz düzen laboratuvarlarında yaptırmıştık. Benim 5. Gün embriyosu ve pgt yapıldığı hâlde tutmamıştı bence dna hasarı yüzünden çok yüksek ihtimal. Yani buna da baktırın hasar yoksa ne âlâ diğer ihtimalleri düşünürsünüz ama hasar varsa boşuna tüp bebek yaptırmayın önce hasarı tedavi ettirin.
Ablamgılde Kaan AYdosa gıttı bı kızı var esinde azospermj vardı çok şükür sonuç aldılar

Pekı dıyelım dna hasarı var bızım bu dememeızde mıkro cıp yapılacak esımde sıkıntı yok spermıogrqmında ayrıca 3 aydır vıtamın kullanıyo esım yanı mıkro cıp yaptırınca sans artarmı dna hasarı varsa bıle
Biz de çip yaptırmıştık fakat dna hasarını göremiyor spermçip. Sadece en hareketli spermi seçmeye yarıyor onun sağlıklı olduğu varsayılıyor.

Anladım pekı mıkrocıp mı avantajlı dıger yöntemmı acaba bıde dna hasarı ıcın ne kullandı esınız ne kadar kullandı

Anladım pekı mıkrocıp mı avantajlı dıger yöntemmı acaba bıde dna hasarı ıcın ne kullandı esınız ne kadar kullandı
Yok öyle teknoloji keşke olsa biz çok uğraştık. Kaan Hoca klomen ve yanında vitamin veriyor biz promen k kullandık. İlk 3 ay başka bi ilaç kullandık hasar düzelmedi. Sonraki 3 ay bunu verdi bununla hasarımız %39’dan % 6’ya indi. Hatta 3 ay sonra hamile kaldım. Sonrasında kalbi durdu genetik sorun var bizde bundan ayrı onu da daha sonra keşfettik. Diyorum ya biz baya uğraştık. Şu an hamileyim çok şükür. Neyse siz dediğim gibi dna hasar testi yaptırın emeğiniz, sabrınız, vaktiniz zayi olmasın. Umarım yoktur. Haa o aşamayı geçtiyseniz de yapacak bir şey yok benim söylediklerimi kafaya takmayın her şey Allah’ın elinde.

Merhaba arkadaşlar 4. Tüp bebek denemem de başarısız olacak gibi.. 5 gün önce opu oldum 29 yumurta toplandı 3.gün aradılar 17 tanesi gelişimine devam ediyor dediler. Bugün aradıklarında yani 5. Gün 1 tane embriyom kaldığını söylediler. Oda biraz geriden geliyormuş 6. Güne bakacaz dediler bi önce ki tedavim de de böyle oldu transfer olamadım başınıza böyle birşey geldi mi sorun neyden kaynaklıymış bilginiz var mı
sizin yaşadığınız aynı şeyleri birebir yaşadım herşey çok iyiden embriyolar hep kötüye gitti transfer iptal
2.defa döllenme bile olmayınca elimi etegimi çektim bol dua vs çok şükür kendiliğinden oldu darısı size ins

İlk üç güne kadar yumurta kalitesi etkili eğer beş güne gitmiyorsa spermden canım. Ben iki ay folik asit kullandım son tedavimde. su adı çok bilinen mavi kutusu olanı. Son gittiğim merkezde hiçbir şeyi şansa bırakmak istemediğimi söyledim onlarda bu doğrultuda ilerledi.
kesinlikle inanmayın bize de aynı şeyleri söylediler ama ben yumurtaya bağladım yaptığım dua kur vs sonrası akabinde hemen oldu

Yok öyle teknoloji keşke olsa biz çok uğraştık. Kaan Hoca klomen ve yanında vitamin veriyor biz promen k kullandık. İlk 3 ay başka bi ilaç kullandık hasar düzelmedi. Sonraki 3 ay bunu verdi bununla hasarımız %39’dan % 6’ya indi. Hatta 3 ay sonra hamile kaldım. Sonrasında kalbi durdu genetik sorun var bizde bundan ayrı onu da daha sonra keşfettik. Diyorum ya biz baya uğraştık. Şu an hamileyim çok şükür. Neyse siz dediğim gibi dna hasar testi yaptırın emeğiniz, sabrınız, vaktiniz zayi olmasın. Umarım yoktur. Haa o aşamayı geçtiyseniz de yapacak bir şey yok benim söylediklerimi kafaya takmayın her şey Allah’ın elinde.
Anladım herseyı yaptırdık ama bı tek ona baktırmadık baktıralım bızde tedavıye onumuzdekı aylarda baslayacaz çok teşekkür ederım

Benimde 11 yumurtam toplandı bugün 2.günleri 6 tanesine işlem yapıldı 2 si ilerleri biri 4 hücreli 1.kalite diğeri geride kalmış ama yarın 3.gününde netleşecekmiş dr dondurup transfer yapalım demiş nedenini anlamadım dondurmak neden yapılıyor bilen var mı ?

Seni çok iyi anlıyorum.. 1.5 yıla üç tedavi sığdırmış biri olarak. Yaşın çok genç biraz kafanı topla biraz kendine zaman ver. 33 yaşındayım ister abla olarak gör ister aynı yolları geçmiş biri olarak..ilk iki tedavimi 6 ay arayla yaptım. Sonra durdum baktım sen ne yapıyorsun dedim o da bende yaş 30 oldu. Durdum düşündüm psikolojik olarak iki tedavi pes peşe yıprattı bir yıl ara verdik 2019 yazı tekrar yola çıktık çok şükür 2020 de 32 yaşında anne oldum 🤲 darısı inşallah senin olur.
Merhaba yazdığınız tedavi yöntemine çok hayran kaldım. Ben de bahçeci Ankara’da basit hasta görülüp negatif aldım. Buradan sonra Gürhan klinik seçeneklerim arasında. Devlet hastanesinde rapor ı nerede çıkarttınız acaba, çünkü ben hangi hastaneye gitsem bizde tedavi olmazsan rapor yok diyorlar da

X