Tüp bebekle tek kese tek yumurta ikizi

Aslanicemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2023
236
87
32
Merhaba 5+5 tüp bebek tek embriyo transferi ile hamileyim ancak 11.Gün kan testim 990 çıktı. Kese gördük tek kese var ama benim değer nedeniyle kafamda acaba ikiz olabilir mi sorusu uyandı sizce böyle bir şey olabilir mi?

Benim tek ve normal gebelik 5 haftalıkken öğrendim 6000lerdeydi. Tüp bebekte farklı mi oluyor bilemem.

benimki normal gebelik, tüp bebek değildi ama yani bu kadar yüksekte bile normalse, sizinki de normaldir 😂
ki ikiz gebeliklerde beta hcg tekil gebelikten cok da farklı olmuyor. sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Ama 5+3 te benim çok daha yüksektir beta benim yazdığım değer transferin 11. Günü oluyo ilk gebeliğim ikizdi tüp bebek değerim aynı böyleydi yine ondan endişe ettim

İşte benim önceki gebeliğim çift embriyo transferiydi o zaman bu değerle ikizlerime hamile kalmıştım
Benimde çift koyuldu beta biraz hızlı yükseliyor ebe ile görüştüm ikisinin tutmuş olabilme olasılığı yüksek haftana göre çok yüksek dedi biraz tedirginin açıkcası ikiz gebelikten nasıl geçti sizin gebeliğiniz

Yumurtalarınızın kalitesini hatırlıyormusunuz banada 2 transfer yapıldı benim beta değerim de o civarlarda çıktı henüz kese görmedim cuma göreceğim nasipse

Embriyolarımın biri iyi biri orta kalite demişti doktorum. Detayını hiç bilmiyorum çünkü strese girmemek için doktoruma bırakmıştım tamamen her şeyi. Rabbim size, isteyenlere nasip etsin inşallah 🙏

Benimde çift koyuldu beta biraz hızlı yükseliyor ebe ile görüştüm ikisinin tutmuş olabilme olasılığı yüksek haftana göre çok yüksek dedi biraz tedirginin açıkcası ikiz gebelikten nasıl geçti sizin gebeliğiniz
Her gebelik birbirinden çok farklı benim gebeliklerim hep zor geçiyo biraz da kısmet ya şimdi de kanamam oldu geçti ama kanama alanı oldupu için yatıyorum şu an mesela tek embriyo ya rağmen bünye farkı bence ikiz gebelik geçirip doğuran büyüten çok kişi var gebeliğim çok güzeldi çok heyecanlıydı onların o hareketleri o bağ Allahın mucizesi resmen sağ salim kavuşuruz inşallah bu defa 🥹🙏

Her gebelik birbirinden çok farklı benim gebeliklerim hep zor geçiyo biraz da kısmet ya şimdi de kanamam oldu geçti ama kanama alanı oldupu için yatıyorum şu an mesela tek embriyo ya rağmen bünye farkı bence ikiz gebelik geçirip doğuran büyüten çok kişi var gebeliğim çok güzeldi çok heyecanlıydı onların o hareketleri o bağ Allahın mucizesi resmen sağ salim kavuşuruz inşallah bu defa 🥹🙏
Evet doğru diyorsunuz çok geçmiş olsun dediğiniz gibi sağ salim kavuşuruz hep beraber inşallah 🙏

X