Tüp bebekle hamileyim

prensesim52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
8
0
merhaba arkadaşlar çok mutluyum.12 senelik eevliyim ve 2 kez aşılama denedim.sonuç almadım.çok ümitsizlikle tüp bebek denedim ve şu an 1 aylık hamileyim.herkese nasip olur inş.:

merhaba arkadaşlar çok mutluyum.12 senelik eevliyim ve 2 kez aşılama denedim.sonuç almadım.çok ümitsizlikle tüp bebek denedim ve şu an 1 aylık hamileyim.herkese nasip olur inş.:

12 seneden sonra ha...
çok güzel bi haber...
rabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah...:Saruboceq:
darısı olmayanların başına...:Saruboceq:

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin insallah .Allah bebek dileyen herkesin gönlüne göre versin ..

canım çok sevindim. allah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına aldırsın inşallah.yazını okuyunca aklıma halam geldi.ilk gebeliği düşükle sonuçlanmıştı.bunun üzerine halam 20 yıl hamile kalamadı.dile kolay tam 20 yıl.o zamanlarda da tr de tüp bebek yöntemi yeni yeni duyuluyordu.halam ilk kontrollerini olup sırasını almıştı.sıra günü gelince kayseriden ankaraya gittiler.tüp bebek öncesi son kontrolleri yapılırken hemşire halama " hanımefendi neden geldiniz siz zaten gebesiniz " demiş.halam çok büyük mutluluk ve şok yaşamış o an.haberi duyunca bizlerde çok sevindik tabi ki.halam ankaraya gitmeden önce annemler midesi bulanıyor diye devamlı nane limon içiriyorlardı.meğer hamileymiş kimse düşünemedi bu ihtimali.ve halamın şimdi ilkokul 3 e giden bir kızı ve anaokuluna giden 1 oğluşu var çok şükür.Rabbim kimseyi evlat özlemi yaşatmasın.Allah herkese hayırlı evlatlar nasıp etsin inşallah...

Ne kadar güzel bir haber

Tebrik ederim,gözünüz aydın.Allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin. :Saruboceq:

Darısı tüm isteyenlere inşallah :Saruboceq:

gözünüz aydın allah kucağınıza almayı nasip etsin

allah tamamına erdirsin.maşallah.ben de bügün görümcem den haber aldım.o da tüp bebek denedi ve bugün hamile olduğunu söyledi çok sevindim.ikiniz de bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inş.

Tebrik ederim canım.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ve bebek isteyen tüm kadınlarında kucağını boş bırakmasın inşallah.

merhaba canım bende orduda yaşamaktayım ve çocuğum sadece tüp bebekle olur dediler ben denedim ama olmadı ümidim var elbet birgün olucak allahım seni güldürmüş ve gerçekten bunları duydukça kendim hamile kalmış kadar çok seviniyorum hayırlı olsun allah damatlığını görmeyi nasip etsin :dance: bişey sorucam acaba sakıncası yoksa hangi tüp bebek merkezine gittin söylermisin darısı olmayanların başına

Tebrik ediyorum...hayırlı olsun...
sağlıklı bir hamilelik ve kolay doğumla ve
sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum...
sevgiler...

Tebrik ederim ne güzel ne mutlu size
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…