Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Merhabalar 32+4 le bugun acil doguma alindim bebeklerim kuvezde duaniza ihtiyacimiz var... Rabbim herkesin evladini sag salim kuvagina almayi nasip etsin
Rabbim en kisa zamanda evlatlarina sifa versin hayrlisi ile saglicakla kucagina almayi nasip etsin ins hayrlisi ile bugnlere geldin inan zatn kucagina da alirsn

Hayirli
Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin. Benimde 2. Denemede tuttu elhamdülillah. 3 ayda 1 kg almisim. Siz ne kadar aldınız kızlar :)

Hayirli

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin. Benimde 2. Denemede tuttu elhamdülillah. 3 ayda 1 kg almisim. Siz ne kadar aldınız kızlar :)
Benimde ikinci denemede tuttu allah kucağımıza almayı nasip etsin. Ben daha kalp atışını bile duymadım sadece varlığından haberdarım. Kilom aynı ama göbeğim şişti neden acaba?

Benimde ikinci denemede tuttu allah kucağımıza almayı nasip etsin. Ben daha kalp atışını bile duymadım sadece varlığından haberdarım. Kilom aynı ama göbeğim şişti neden acaba?
Aminn hayırlı olsun çok seviniyorum böyle tedavisi olumlu olanları duyunca :) gözünüz aydın olsun :) bilmem ki rahim büyümeye başlıyor ya onunla alakalı olabilir mi ki

Bu akşam vajinama iki kere aniden ağrı girdi sancı şeklinde mi desem zonklamı mı desem anlamadım başına gelen var mı acaba

Bu akşam vajinama iki kere aniden ağrı girdi sancı şeklinde mi desem zonklamı mı desem anlamadım başına gelen var mı acaba
Benim de iko gun once ayni sekilde vajinamda hem bole zonklma gibi hemde sanki cocuk çikicakmis gibi agrilarim oldu hatta korktm erkn dogummu die ama sonra gecti cok sukur sonra dedim herhalde soguk aldim anlmadim

Benim de iko gun once ayni sekilde vajinamda hem bole zonklma gibi hemde sanki cocuk çikicakmis gibi agrilarim oldu hatta korktm erkn dogummu die ama sonra gecti cok sukur sonra dedim herhalde soguk aldim anlmadim
Aynen herşeyiyle farklı gerçekten hamilelik bi gün iyi diyemiyorsun hep farklı bişey gelişiyor ama şükür bugünlerw

Merhaba arkadaslar, benim aralıkdaki tedavimin sonucunu paArtesi aldım ve cok sükür pozitif. Çarşamba günü de ikiye katlanmıştı. Dr subat 4 gibi gel dedi. O zamana kadar baya bi vakit var. Kullandığım progesteron igne ve kan sulandırıcı ve estrofem ve magnezyum ve vajinal jel.. bütün bunları ne kadar daha kullanıcam.. biraz bilgi verirmisiniz??

Ilk once gebeligin haurlinolsn rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin
Ilaclarda doktordan doktora ve hastanin sorununa gore degisebiliyor ben jeli ve estrofemi ve kan sulandirici igneyi 10. Hafta prloton depot ignesini 12. Hafta coraspini hala kullaniyrm 34 . Haftadn sonra da kan sulandirici igneye baslayip caraspini birkicm

Ben de tüp bebekle hamileyim herkese bebeğine sağlıkla kavuşmasını diliyorum.
Gebeliğin başından beri coraspin kullanıyorum. Pıhtılaşma için herhangi bi test yapılmadı var mı yok mu bilmiyorum.
Doktorum 34.haftaya kadar kullanıcaz dedi. Coraspin kullananlar ne zaman bırakacaksınız?
Bende baya bir endişe oluştu bırakınca bişey olur mu diye

Bende 34 de birakicam ama igneye baslycm bnimde ayni senin gibi test yapmadm bilmiyrm doktoruma sordm nedn igenye bayliycz dedm riske atmylm dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…