Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Kızlar hamilelikte kanal tedavisi yapılır mı ya 24-25 hafta kaldı. Ertelenir mi bu kadar? Dişim ilk kez çürüyor. film çekmeden yapılır mı?
Merak edenler olursa bu konudaki gelişmeyi anlatayım.
Dişim kanal tedavilik değilmiş. Basit bir çürükmüş. İyi bir doktor buldum film çekmeden yapabildi. Sadece perinatoloji uzmanımın önerdiği anestezi ilacını kullanmak istemediği için anestezisiz yapmaya karar verdik. Çok tecrübeli bir diş hekimi olduğu için minimum rahatsızlıkla anestezisiz yaptı.

Kizlar napiyrsnz nasil gidiyor hamilelik renkli ultrasona kacinci hafta da girdinz ve seker yuklemesini yaptirdiniz mi

Merhaba kızlar gebelik takibinizi kendi tüp bebek doktorunda mı devam ediyorsunuz
Merhaba canim doktorunuzla sizin aranizda olan birsey devam edende oluyor devam etmeyende oluyor ben devam etmiyorum sikintili birsey olursa o zaman tup bebek doktorumla gorusuruyorum yardimci oluyordu benim doktorum canim

Amin inşallah. Seninde miniklerin hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar
Hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin.. ben belli süre devam ettim çünkü ilaçların kullanımı zamanında bırakılması çok önemli ben risk kalkına kadar gittim gebelik takibi yapıyorsa doktorun belli süre tavsiye ederim

Merhabalar 32+4 le bugun acil doguma alindim bebeklerim kuvezde duaniza ihtiyacimiz var... Rabbim herkesin evladini sag salim kuvagina almayi nasip etsin
Oy allahım sana ve onlara şifa versin güç kuvvet versin inşallah ne çok oluyo bu ara bu erken doğumlar.. durumları nasıl bebeklerin senin...
Neden kaynaklıymış ki ve nasıl anladın

Oy allahım sana ve onlara şifa versin güç kuvvet versin inşallah ne çok oluyo bu ara bu erken doğumlar.. durumları nasıl bebeklerin senin...
Neden kaynaklıymış ki ve nasıl anladın
Amin canim insallahhh kiz bebegimde kan akim kaybi vardi duzelmisti canim dun kontrolumuz vardi tekrar oldugu soylendi hemde kizim kucuk ve suyu azdi.. son dakka acil dogum karari alindi ve epidural sezeryanla dogum yaptim.. kuvezdeler bebeklerim haber bekliyoruz iyi olduklarini soylediler bende kendimi toplamaya calisiyorum o sirada...

İnşallah hepiniz iyi olacaksınız Allah'ın izniyle dualarımız sizinle rabbim eziyetini boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…