Tüp bebek

maalesef ilk evliliğimde eşim azospermi çıktı sonrası kendi yöntemlerimle tedavi etmeye çalışım üstüe dış gebelik geçirdim maalesef.Sol tüpüm alınmış sağ taraftan da yumurtam.Üstüne kısır etiketi yapıştırdıllar boşandm .Şimdi ikinci evliliğimi yaptım beşinci denememi yaptım maalesef sonuç negatif aslında vardı eve gelen misafir çocuğunun tekmesine kurban gitti.
Azispermi kendi yonteminizle nasıl tedavi ettiniz

b12 vitamin iğnesini sabahları yaptım ayrıca multivitamin tablet yemekten sonra içirdim bide aktara sperm yokluğuna dair macun hazırlattım 2 ay sonra iyileşme vardı
Bende görüştüğüm bı doktor belki tüp bebeğe bile ihtiyaç duymazsınız dedi FSH değeri biraz yüksekmiş ondan olabilir dedi İstanbul'da ondoktor geldiğimizde gözükecek bakalım

Bende görüştüğüm bı doktor belki tüp bebeğe bile ihtiyaç duymazsınız dedi FSH değeri biraz yüksekmiş ondan olabilir dedi İstanbul'da ondoktor geldiğimizde gözükecek bakalım
temmuz ayında yaptım son denememi şimdi parayı biriktirip en iyisnin kapısını çalayım dedim bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

temmuz ayında yaptım son denememi şimdi parayı biriktirip en iyisnin kapısını çalayım dedim bakalım hayırlısı olsun hepimiz için
İyi duyduğum bir Maslak Acıbadem iki bahceci hakkınızda hayırlısı olsun canım bikgi verdiğin için teşekkür ederim 🤗 Allah herkesin gönlüne göre versin inşaAllah

İyi duyduğum bir Maslak Acıbadem iki bahceci hakkınızda hayırlısı olsun canım bikgi verdiğin için teşekkür ederim 🤗 Allah herkesin gönlüne göre versin inşaAllah
Merhaba başlarda bende sizin gibi 3-4 doktor arasında kalmıştım Dr.Murat gürkan arıkanı seçtim hem yol uzak hem kötü yorum okumadım hakkında ordan ilgimi çekmişti ama maalesef sonuç negatif ama anadolu yakasındaysanız eğer Dr.Cem Çelik tavsiye üzerine başladım bende burayı da düşüne bilir siniz.

Merhaba başlarda bende sizin gibi 3-4 doktor arasında kalmıştım Dr.Murat gürkan arıkanı seçtim hem yol uzak hem kötü yorum okumadım hakkında ordan ilgimi çekmişti ama maalesef sonuç negatif ama anadolu yakasındaysanız eğer Dr.Cem Çelik tavsiye üzerine başladım bende burayı da düşüne bilir siniz.
Önerdiğiniz doktorlar erkekler için mi yoksa tüp bebek uzmanı mi

eşinizin sorunu ne?

Üroloji doktoruna gittik çocuklukta geçirilmiş bir hastalıktan dolayı sperm çıkışı saglanmiyor olabilir dedi . İstanbul'da bı doktorla görüştük FSH değeri bir tık üst seviye de normalde 7 olması gerekirken esiminki 9 o da ondan kaynaklı olmuyor olabilir dedi o yüzden bilemiyoruz tam İstanbul'a geldiğimizde inşaAllah detaylı bir muayene olacak.

Üroloji doktoruna gittik çocuklukta geçirilmiş bir hastalıktan dolayı sperm çıkışı saglanmiyor olabilir dedi . İstanbul'da bı doktorla görüştük FSH değeri bir tık üst seviye de normalde 7 olması gerekirken esiminki 9 o da ondan kaynaklı olmuyor olabilir dedi o yüzden bilemiyoruz tam İstanbul'a geldiğimizde inşaAllah detaylı bir muayene olacak.
merhaba canım sana yazdıklarımı bi dene istersen şifa allahtan umudunuzu kaybetmeyin..

Merhabalar benim bir sorum olacaktı bilgisi olanlar ya da aynı durumda olanlar cevap verebilirler mi .
Bir buçuk yıllık evliyim ve doktora gittim doktorumuz bende bir sorun olmadığını söyledi ve eşimin üroloji bölümüne gözükmesini istedi . 2 kez sperm testi verdik ve sonuç 0 yani azosperm . Çift taraflı varikosel var.kan tahlileri temiz .doktorumuz tüp bebek tedavisi önerdi. Varikosel den kaynaklı olabileceğini sordum fakat onunla alakası yok küçükken bir rahatsızlık geçirmişsindir büyük ihtimal vücudunda sperm üretimi var ama dışarı çıkmıyor dedi . Hangi tüp bebek merkezi önerirsiniz . Tüp bebek tedavisinden önce yapabileceğimiz bir şey var mı bilgisi olan bilgi verebilir mi ?
Merhaba. Aynı durumdayız. Bizimde 1.5 sene cocugumuz olmayınca eşim doktora gitti. 3 kez sperm tahlılı verdı ve sıfır cıktı.Renkli doopler cekılınce cıft taraflı varıkosel var dedıler. Siz nerede tedavıye basladınız? Ne kararr verdınız. Bizede dırek tüp bebek dediler. Ama önce spermlere ihtiyacımız var🤷‍♀️

Canim merhaba sen gürkan hocada mi tüp bebek yapmistin

Merhaba. Aynı durumdayız. Bizimde 1.5 sene cocugumuz olmayınca eşim doktora gitti. 3 kez sperm tahlılı verdı ve sıfır cıktı.Renkli doopler cekılınce cıft taraflı varıkosel var dedıler. Siz nerede tedavıye basladınız? Ne kararr verdınız. Bizede dırek tüp bebek dediler. Ama önce spermlere ihtiyacımız var🤷‍♀️
Mesajları Yeni görüyorum kusura bakmayın bı, Kayseri acıbadem de tedavi gördük ve çok şükür pozitifi gördüm 3. Ay bitiriyor önerebilirim eğer hala tedaviye baslamadiysaniz .

X