Tüp bebek yolculuğum ve sonucum 🍀

Bununedenine

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
117
115
29
Herkese merhaba. Biraz uzun olacak ama hikayemi baştan aşağı yazmak istedim. Uzun zamandır sessiz okuyucuydum her şeyimi burdan takip ettim, her sorununda buraya koştum. Evliliği izin 4.yılındayız 2 yıldır deniyoruz olmuyordu bebeğimiz pcos ve ileri hareketlilik problem görüldü. 1 negatif aşılama deneyimim var. Ardından direkt zaman kaybetmeden tüp bebek yatırmak istedim. İşte böyle başladı hikayemiz..
27 mart pazartesi transfer
Transfer günü dahil olmak üzere 1 hafta boyunca bel ağrısı. Oturmakta ve yürümekte epey zorlandım. Sanırım tutunma gerçekleştiği için ya da benim kendimi yatarken otururken kendimi aşırı kastığımdan dolayı bilemiyorum. Ama ben bunu bir belirti olarak görmedim çünkü opu'dan sonra da aynı şekilde yürüyemez olmuştum. 2.haftada biraz azaldı ağrılarım ve 10.günü dayanamayıp test verdim. Ve bingo tutmuştu bebeğimiz 10.gün 75 beta hcg ile öğrendim. 11.gün bel ağrım tamamen geçmişti birden yok oldu sanki. Bu sefer kasıklarımda ani bıçak girer gibi sızlanma ve adet olacakmış gibi çok hafif ağrılarım başladı. Şiddetli değildi ama. Göğüslerim ilaçlardan mı bilmiuorum acımaya ve büyümeye başladı.(adet olmaya yakın olmaz) 12.gün tekrar test verdim ve 151 beya hcg tam 2 katıydı. Bu arada 11.günden beri sanki böyle foşş diye bir akıntım geliyor bazen sulu bazen tortulu.adet olmuş gibi böyle wc ye koşturan cinsten. Saydığım belirtilerden hiçbiri adet öncesinde olmazdı bende, ağrım olur ertesi gün adet olurdum. 16.gün tekrar kan vericem. (yani yarın) gelişmeleri aktarırım. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Maddi manevi zor dönemler yaşamayan bilemez gücümüz kuvvetimiz daim olsun arkadaşlar

Hayırlı olsun canım benim de. 74 den 2gun sonra 141 çıktı sonra 3 gün sonra 259 çıktı cuma tekrar verilecek inşallah güzel haber aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…