Tüp Bebek Transferin 5.günü beta hcg

mutlu1deli

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2016
18
3
29
merhaba arkadaşlar transferimin 5.günü dayanamayıp kan verdim değerim 1.20 çıktı. 2.günden bugüne kadar göğsümde ve karın bölgemde sızı var. Sol böğrümde de ağrı var, Bugünde adet olacakmışım gibi sızı ve karnımın içinden anlam veremedeiğim bir sıcaklık var. Size sorum çok erken mi yaptım testi sizce değerim artar mı? Başına böyle bir durum gelen arakadaşlar cevap yazabilir misiniz? Stresten ölmek üzereyim.

O değeri unut hayatım

Doktorlar zaten en sağlıklı sonucu görebilecekleri en erken günü veriyorlar...hAdi doktorun dediğinden bir iki gün önceyi anlarım ama sen aşırı acele ettin daha çok stres oldun .
Bende tüp bebekliyim
Sabırlı ol
dua ediyorum ve öpüyorum :dua:

O değeri unut hayatım

Doktorlar zaten en sağlıklı sonucu görebilecekleri en erken günü veriyorlar...hAdi doktorun dediğinden bir iki gün önceyi anlarım ama sen aşırı acele ettin daha çok stres oldun .
Bende tüp bebekliyim
Sabırlı ol
dua ediyorum ve öpüyorum :dua:
gebelik elde ettiniz mi canım.......?yoksa test gününü mü bekliyorsun?

Neden test yaptırdınız kendinizi strese soktunuz ki :110:
Herşeyi unutun test gününüzü bekleyin inşallah mutlu haberinizi verirsiniz. Gerçekten aşırı erken bir sonuç can sıkmaya değmez.

Neden test yaptırdınız kendinizi strese soktunuz ki :110:
Herşeyi unutun test gününüzü bekleyin inşallah mutlu haberinizi verirsiniz. Gerçekten aşırı erken bir sonuç can sıkmaya değmez.

erken oldu moralimi çok bozdu evet ama 5.gün blastosist embriyosuydu. Genelde b şekilde transfer olan arkadaşlarda 5.gün idrarda çıkmış bende bir umut çıkar diye yaptım :110: :KK43:

erken oldu moralimi çok bozdu evet ama 5.gün blastosist embriyosuydu. Genelde b şekilde transfer olan arkadaşlarda 5.gün idrarda çıkmış bende bir umut çıkar diye yaptım :110: :KK43:
Şöyle düşün canım eğer herkes aynı olsaydı betahcg değerleride aynı olurdu test günleri 100 çıkanda oluyor 300 çıkanda. Allah hayırlısını versin inş.

gebelik elde ettiniz mi canım.......?yoksa test gününü mü bekliyorsun?

Evet hayatım 4sene üstüne
negatif aşılama bir negatif tüpbebek üstüne pozitifi gördüm ...2günüm geçti...
haftaya kese görücez hayırlısıyla...
Emin ol sen ben tüm istiyenler adına duacıyım
Canım arkadaşım...
Herşeyin bir hayır zamanı saati var
Rabbim ol der olur ... olanada şükret olmazsada şükret rabbimin deneme imkanını vermesi bile büyük bir nimet birçok kadın varki denemeye bile imkanı Yok ...

Evet hayatım 4sene üstüne
negatif aşılama bir negatif tüpbebek üstüne pozitifi gördüm ...2günüm geçti...
haftaya kese görücez hayırlısıyla...
Emin ol sen ben tüm istiyenler adına duacıyım
Canım arkadaşım...
Herşeyin bir hayır zamanı saati var
Rabbim ol der olur ... olanada şükret olmazsada şükret rabbimin deneme imkanını vermesi bile büyük bir nimet birçok kadın varki denemeye bile imkanı Yok ...

Allah kucagına sağ salim almayı nasip etsin inşallah canım. Ne gibi belirtilerin oldu senin ben adet olacakmışım gibi bugün 7.günüm ama

Allah kucagına sağ salim almayı nasip etsin inşallah canım. Ne gibi belirtilerin oldu senin ben adet olacakmışım gibi bugün 7.günüm ama
Saol hayatım darısı senle beraber tüm isteyenlere
Bir hafta geçince
Aşırı bel ağrısı
Ara ara kasık batmaları
Bir gece migren ağrısı uykumdan uyandım
Sersemlik
Bir sabah baş dönmesiyle başlayan güniçi devam eden başdönmesi
Göğüs hassasiyeti
Kabızlık
....
Fakat ben hep ilaçsal yanetkiler yada adet belirtileri diye yorumladım ...sadece 12.gündeki başdönmem farklı bir belirtiydi

Merhaba canım benimde bugün 5. Günüm
Heyecanını anlıyorum ama testi erken yapmışsın
HCG değeri vücutta 6. Yada 7. Gün salgılanmaya başlıyor
Benimde dün bira daha sık olmakla birlikte hafif adet sancisina benzer ağrılarim oluyor birde bel ağrısı oluyor
Bunlar kullandiğimiz ilaçlardan da olabilir çok anlam yüklememeye çalış canım
Hadi inşAllah ikimizde güzel haberler aliriz

Merhaba canım benimde bugün 5. Günüm
Heyecanını anlıyorum ama testi erken yapmışsın
HCG değeri vücutta 6. Yada 7. Gün salgılanmaya başlıyor
Benimde dün bira daha sık olmakla birlikte hafif adet sancisina benzer ağrılarim oluyor birde bel ağrısı oluyor
Bunlar kullandiğimiz ilaçlardan da olabilir çok anlam yüklememeye çalış canım
Hadi inşAllah ikimizde güzel haberler aliriz
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inaşAllah hamilesinizdir bize de müjdeli haberi yazın

Benim de 6. Gunum bugun...bel agrim kasık agrim oluyor arada...dun gece tum kemiklerim agridi zor uyudum...folik asit coraspin estrofem iciyorum bi de progestani vaginal olarak kullaniyorum...estrofem ve progestanin etkileri bunlar sanirim

merhaba arkadaşlar transferimin 5.günü dayanamayıp kan verdim değerim 1.20 çıktı. 2.günden bugüne kadar göğsümde ve karın bölgemde sızı var. Sol böğrümde de ağrı var, Bugünde adet olacakmışım gibi sızı ve karnımın içinden anlam veremedeiğim bir sıcaklık var. Size sorum çok erken mi yaptım testi sizce değerim artar mı? Başına böyle bir durum gelen arakadaşlar cevap yazabilir misiniz? Stresten ölmek üzereyim.
Merhaba sizin transfer edilen embriyo kacinci gun briyosu acaba

Benim de 6. Gunum bugun...bel agrim kasık agrim oluyor arada...dun gece tum kemiklerim agridi zor uyudum...folik asit coraspin estrofem iciyorum bi de progestani vaginal olarak kullaniyorum...estrofem ve progestanin etkileri bunlar sanirim
Merhaba cnm benimde ilaclarim seninle ayni hepsini kullaniyorum ve benimde bugun 10 gunum dun test yaptim 96 cikti doktor sali gunu tekrarla dedi insallah yukselir

X