Tüp bebek transferi sonrası adet sancısı yaşayanlar

Yanii bu adet olacakmışım gibi sancılarımın olması normal mi
Ya ben sordum doktor normal dedi ve test pozitif çıktı kişiden kişiye değişiyor belirtiler ama okuduğum kadarıyla adet belirtisi olumlu sonuç olarak görünüyor inşallah sizin de öyledir

Ya ben sordum doktor normal dedi ve test pozitif çıktı kişiden kişiye değişiyor belirtiler ama okuduğum kadarıyla adet belirtisi olumlu sonuç olarak görünüyor inşallah sizin de öyledir
Yaa inşallah öyledir sizin ne zaman belli oldu hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻💐

Var mı belirti felan
Adet sancısıgıbı nişyler hissetmiştm hatta adet olucm dıye ağlamıştm 8gün sürdü geçti birde uzanıyorm mesella kalkıcam kalkarkan kasıgımda bişey batıyo her sefernde hemde hiç böyle olmamıştm ve trnsferdn snra 8 ve9 gün leke geldi bir çorba kaşıgı ve geçti gitti

Sabahları hormonlr yüksek olurmuş bn 3 adet erkn gbelik testı almıştm 8gündn itibaren her sabh kullndım ama hayalwt ıkıncı çızgı çıktı hayatımda ben hayalet çizgiyi hiç yakalamadım bu yüzden umudm var baklım

Adet sancısıgıbı nişyler hissetmiştm hatta adet olucm dıye ağlamıştm 8gün sürdü geçti birde uzanıyorm mesella kalkıcam kalkarkan kasıgımda bişey batıyo her sefernde hemde hiç böyle olmamıştm ve trnsferdn snra 8 ve9 gün leke geldi bir çorba kaşıgı ve geçti gitti
Kullandığınız ilaçlar var mı benim sabah kalçadan igne akşam göbekten igne günde 3 kere 2 adet fitil ve bir hapım var kullandığım bu kadar ilaca lekelenme olur mu ki 😂🙈

Kullandığınız ilaçlar var mı benim sabah kalçadan igne akşam göbekten igne günde 3 kere 2 adet fitil ve bir hapım var kullandığım bu kadar ilaca lekelenme olur mu ki 😂🙈
Fitilin adı nedir ve ne içindi fitil progestan igne sabah akşam göbekten oksapar günde 1 kere 2 adet de hap birinden 4tane birden içiyorum

Kalçadan igne adı nedir ve fitilin adı nedir fitil mantar için mi

Fitilin adı nedir ve ne içindi fitil progestan igne sabah akşam göbekten oksapar günde 1 kere 2 adet de hap birinden 4tane birden içiyorum
Progestan fitil sabah progestan igne akşam enox göbekten igne estrofem günde 3 kere hap

İlk günden beri adet agrılarım var. 8. Gün ufak kahverengi bir leke cok ufak geldi. Sırt agrım falan var.
Benim bugün 10. Gün oluyor transfer gününü sayarsak transferin 2. Gününden itibaren başladı adet olacakmışım gibi sancılar bende lekelenme olmadı

X