Tüp bebek transferi sonrası adet sancısı yaşayanlar

feraa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2023
52
17
31
Merhaba arkadaşlar 22 martta tüp bebek 5. Gün taze transferi oldum transfer olduğumda adetime 6 gün vardı transferden 2 gün sonra adet olacakmış gibi sancılarım başladı bu şekilde yaşayıp hamile olan var mı ilk denememiz bu arada kafam çok karışık 🥴

Merhaba arkadaşlar 22 martta tüp bebek 5. Gün taze transferi oldum transfer olduğumda adetime 6 gün vardı transferden 2 gün sonra adet olacakmış gibi sancılarım başladı bu şekilde yaşayıp hamile olan var mı ilk denememiz bu arada kafam çok karışık 🥴
Buralarda yorumlardayim sürekli.. 20 Mart'ta 5. Gün embriyo transferi oldum. Transfer akşamından beri adet ağrılarım var iki gündür sırt ağrım var. Dün kahverengi ufak bir leke geldi meraktan beklıyorum sadece birileri yorum yapsın tecrübelerini yazsın diye bekliyorum

Ben 1 hafta adet sancısı hafıf olmk şartıyla çektim ama sonra lekelnme oldu geçti

F08E65C2-F8BC-44DC-B7D6-86A178890C03.jpeg

Merhaba ben lekelenme görmedim ama benim de ilk günden beri sürekli adet olacakmış gibi bel kasık ağrılarım vardı hatta hep adetim geldi diyip lavaboya gidiyordum bugün 12.günüm test pozitif
Sanırım psikolojik imiş o ağrılar

Merhaba ben lekelenme görmedim ama benim de ilk günden beri sürekli adet olacakmış gibi bel kasık ağrılarım vardı hatta hep adetim geldi diyip lavaboya gidiyordum bugün 12.günüm test pozitif
Yaaa benimde öyle hep adet olacakmışım gibi sizin de taze transfer miydi ve benim gibi adetiniz yakın mıydı

Silik olarak görünüyor hamilesiniz tebrikler sadece daha çok yeni 🤗
İnşallah nisan 1de kan testi yaptıracagım degerler bakalım yüksek çıkıcakmı korkuyorum çokta heycanlıyım 3tane erkn gebelik testı aldım 3gün arayla silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm

İnşallah nisan 1de kan testi yaptıracagım degerler bakalım yüksek çıkıcakmı korkuyorum çokta heycanlıyım 3tane erkn gebelik testı aldım 3gün arayla silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm
Benim de 4 nisan da test günüm adet olacakmış gibi belirtiniz oluyor mu acaba

Benimde 5 nisan test günüm ara kasık ağrılarım var ve göğüs uçlarım çok hassaslaştı. 3 denememiz ilk defa bu kadar belirgin şeyler hissediyorum hislerimiz inşallah olumlu sonuçlanır 🤲🏻

Ben20 martta tranfer oldum bana kalsa yarnda çıkar kanda nisan 1 den önce ama eşim bekle diyor
Bence de bekle zaten silikte olsa testte görmüşsünüz kan testi verdikten sonra iki günde bir kan vermenizi isteyecekler zaten 😁

Yaaa benimde öyle hep adet olacakmışım gibi sizin de taze transfer miydi ve benim gibi adetiniz yakın mıydı
5.gün dondurulmuş embriyo evet transferden 1 hafta sonra adet günümdü

Benimde 5 nisan test günüm ara kasık ağrılarım var ve göğüs uçlarım çok hassaslaştı. 3 denememiz ilk defa bu kadar belirgin şeyler hissediyorum hislerimiz inşallah olumlu sonuçlanır 🤲🏻
Aramızda 1 gün var benim göğüslerim aşırı büyüdü adet olacakmış gibi sancılarım var ben bu kadar yoğun olmasını adetime 5.6 gün varken olmasına bağlıyorum vücut bi anda hamile olmaya hazır degil ya normal yolla hamile kalmış olsaydıkta o ay adet olacakmış gibi hissedebiliriz diye düşünüyorum bi arkadaşım doğal hamile 6 aylık ben her adet zamanım da adet olacakmış gibi sancım oluyor dedi hakkımızda hayırlısı olsun çok heyecanlıyım 🥰💐

X