Tüp bebek transferi sonrası adet ağrısı gibi ağrı olması

zined3307

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
10
1
41
Herkese selam 1 donmuş embriyo birde 3. Gün embriyosu transfer edildi 2. Ve 3. gün hafif kahve rengi leke geldi. Kasık ağrısı var şuan 6. Gün ama 3 gündür adet olacakmışım gibi ağrım oluyor yaş 40 on üzerinde adet ağrısı gibi yaşayan oldu mu sonra pozitif sonuç alan Mayıs 4 transfer günü. Ne zaman test yapsam çıkar

Herkese selam 1 donmuş embriyo birde 3. Gün embriyosu transfer edildi 2. Ve 3. gün hafif kahve rengi leke geldi. Kasık ağrısı var şuan 6. Gün ama 3 gündür adet olacakmışım gibi ağrım oluyor yaş 40 on üzerinde adet ağrısı gibi yaşayan oldu mu sonra pozitif sonuç alan Mayıs 4 transfer günü. Ne zaman test yapsam çıkar
Benimde oluyordu adet ağrısı gibi doğuma kadar hep devam etti

Benim o kadar olmuştu ki adet olucam sanıp ağlamıştım 12 haftalık olduk nerdeyse hala devam ediyor. Doktorum hamileliğin en yaygın belirtisi mide bulantısı değil kasık ve bel ağrısıdır yaşamayan nerdeyse yoktur demişti. Tabi ilaçlar yüzünden de yaşıyor olabilirsiniz ama umarım pozitiftir🤍

lekelenme ve kasık ağrısı bende de olmuştu ve doktoru aramıştım kasık ağrım olduğunu söyleyip, hadi inşallah demişti ve kontrole çağırmıştı, o an pskolojim bi anda düzelmişti, test için sanırım 2 hafta beklemek gerekiyor ama insan bekleyemiyor. çok mutlu haberlerini bekliyorum inşallah kardeşim ❤️

Benim o kadar olmuştu ki adet olucam sanıp ağlamıştım 12 haftalık olduk nerdeyse hala devam ediyor. Doktorum hamileliğin en yaygın belirtisi mide bulantısı değil kasık ve bel ağrısıdır yaşamayan nerdeyse yoktur demişti. Tabi ilaçlar yüzünden de yaşıyor olabilirsiniz ama umarım pozitiftir🤍
İnşallah Rabbim sağlıkla nasip etsin. Ayın 16 sı test günü.

lekelenme ve kasık ağrısı bende de olmuştu ve doktoru aramıştım kasık ağrım olduğunu söyleyip, hadi inşallah demişti ve kontrole çağırmıştı, o an pskolojim bi anda düzelmişti, test için sanırım 2 hafta beklemek gerekiyor ama insan bekleyemiyor. çok mutlu haberlerini bekliyorum inşallah kardeşim ❤️
İnşallah güzel haberi veririm. Rabbim isteyen herkese sağlıkla evlat nasip etsin inşallah

Kasık ağrım geçti bu iyi birşey mi bilemedim. Ama adet olacakmışım gibi ağrı devam ediyor

İdrar testi yaptım negatif çıktı. Kan sonucu sabah çıkacak. Biraz üzgünüm . Umudum kırıldı biraz açıkçası
Sonuç ne olursa olsun rabbim size sağlık versin bir gün inşallah yavrunuza kavuşacaksınız🤍 benim 5. Gün embriyosuydu 9. Gün 50 küsür betayla öğrendim doktor idrar testini kesinlikle istememişti negatif çıkardı demişti. Sizin 3. Gün embriyosu inşallah kanda birazda olsa bi değer çıkar şimdiden kendinizi hırpalamayın.

Dr aradı şimdi cuma tekrar test istedi. Bu durumu yaşayan oldu mu kızlar. Pozitife dönme durumu olur mu ki

Bu gün 9. Cu günüm ve adet sancısı çekiyorum ağlamaktan bı hal oldum bilmiyorum ne ypcagimi transferden sonra kasik ağrısı batması çekiyordum ama bu başka adet ağrısı çekiyorum resmen 🥺ne yapmalıyım

X