Mayıs 2024 Tüp Bebek Transfer olanlar

Selinnnnnnnnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
15
14
36
7 Mayısta 2 adet 3.gün embriyo transferi yapıldı. 2.tüp bebek tedavim ve 3. transferim oldu.3. Gün emriyo ile ilk denememiz heyacanla sonucu bekliyoruz 19. Mayısta test yapılacak inşallah.Bu ay transfer yapılan arkadaşlar var mı 😊

7 Mayısta 2 adet 3.gün embriyo transferi yapıldı. 2.tüp bebek tedavim ve 3. transferim oldu.3. Gün emriyo ile ilk denememiz heyacanla sonucu bekliyoruz 19. Mayısta test yapılacak inşallah.Bu ay transfer yapılan arkadaşlar var mı 😊
Merhaba benimde 2 denemem ve 7 mayısta transfer oldum nasıl gidiyo sizin ağrı falan varmi

Merhaba benimde 7mayısta 4.gün embriyosu transfer edildi ilk tüp bebek deneyimim benim test tarihim ayın 16sında inşallah olumlu sonuçlar alırız 🙏

Kızlar mutlaka dinlenin çok su için rahim sürekli sıkışık dursun.( transfer yaparken rahim sıkışık olması gerektiği için bebeğim tutunma aşamasında rahmin sıkışıklığının önemli olduğunj düşündüğüm için ben öyle yapmıştım) banyo yapmayın kollarınızk uzatmayın afedersiniz ıkınmayın. Bunlar tıppen saçma ama ben ilk iç denememde yapmamıştım 4. Denemem de yataktan kalkmadım çok şükür Allah nasip etti:) hepinizden güzel haberler gelsin inşallah

Merhaba arkadaşlar 6 mayıs yumurta toplama oldu 9 mayısta ise transfer oldu transferin ilk günden beri sadece kasık ağrım var başk hiç belirtim yok sizce normal mi 4. Gün embriyosu koydular şuan 3. Günüm

Merhaba, perşembe günü opu yapıldı, yarın veya Salı günü de transferim olacak. Her gün embriyolog telefonu beklemekten mahvoldum çok heyecanlı☺️

Bende öyle erken test yapmayacağım ,kendimde belirti arayıp duruyorum
Canım hiç kendini bu konuda beklentiye sokma benim arkadaşımın hiç bir belirtisi yoktu hamileydi herkeste belirti olmuyormuş biraz rahat olmak lazım sanırım tabi elimizde olmuyor bazen ama her zaman olumlu düşünelim olumlu olsun ben devamlı meryem süresi dinliyorum sanada tavsiye ederim ☺️

Canım hiç kendini bu konuda beklentiye sokma benim arkadaşımın hiç bir belirtisi yoktu hamileydi herkeste belirti olmuyormuş biraz rahat olmak lazım sanırım tabi elimizde olmuyor bazen ama her zaman olumlu düşünelim olumlu olsun ben devamlı meryem süresi dinliyorum sanada tavsiye ederim ☺️
Haklısın canım aminnn 😊bende onu çok dinliyorum Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize ❤️❤️

Bende 4 Mayısta transfer oldum ayın 16sinda test günü dayanamayıp bugün idrar testi yaptım ve negatif çıktı kizlar sonrasinda kanda pozitif görenler varmış ama yine de içimdeki sıkıntıyı atamadım keşke yapmasaydım diyorum kan testini bekleseydim

X