tüp bebek raporu

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.651
19
50
ben uzun zamandan beri tedavime ara vermiştim.geçen hafta ablam için bir tüp bebek merkezine gittik ve rapor için özel hastanelerde aşılama yaptıranların tüp bebek raporu çıkartmasının zor olduğunu söylediler.benim daha önceki tedavilerim hep ssk hastanelerinde olduğu için benim işim kolay ama ablamınki biraz zor olacak.benim ricam rapor çıkaran arkadaşların nerelerde çıkarttıkları ve neler gerektiğini yazarmısınız.şimdiden teşekkür ederim.

canım bildiğim kadarıyla üniversite hastanelerinden çıkıyo rapor.ordan olması gerekiyo diye biliyorum

canım bende aşılamalarımı özelde yaptırdım drum 3 kez yapıldıgına dair yazı verdi bende üniversteye götürüp oradanda istenen tahlilleri yaptırdım sonundada aldım çok şükür sizinde rast gelsin inşallah işleriniz

canım bende aşılamalarımı özelde yaptırdım drum 3 kez yapıldıgına dair yazı verdi bende üniversteye götürüp oradanda istenen tahlilleri yaptırdım sonundada aldım çok şükür sizinde rast gelsin inşallah işleriniz

benim merak ettiğimde özelden yazı alınıp yapılıp yapılmadığıydı.cevabın için teşekkürler canım.birde hangi tahlilleri yaptırdılar,onuda yazabilirmisin ve kaç günde raporu aldın.

Canım bende özelde tüp bebek yaptırdım ...Süleymaniye kadın hastalıkları ve doğum hastanesinden dış heyet raporu aldım....Bir kaç ay uğraştım tabi ama işlemler ve tahliller kişiden kişiye değişiyor...Hastaneye başvurduğunuzda onlar sizdeki probleme göre gerekli belge ve tahlilleri söyleyip yol gösteriyolar zaten .....kolay gelsin sevgiler....

X