Tüp Bebek Raporu için Aranan Şartlar Nelerdir? 2017

Madam B

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
152
125
Arkadaşlar kafam karışık google da sorgulattığımda en az 3 aşılama gerektiği yazıyor.Ancak benim aşılama yaptırdığım yer (İst.kanuni sultan süleyman eğitim araştırma hastanesi) 2 aşılamanın yeterli olduğunu 2.aşılamada tutmazsa belgelerimi alıp üniversite hastanesine başvurmam gerektiğini söyledi.Kafan karıştı 2017 de prosedür değişmiş olabilir mi ?Bilen arkadaşlar yazabilirler mi?Birde istanbulda hangi üniversite hastanelerinden aldınız?Bazılarında sürecin cok uzadığını duydum.Ben raporu alıp özelde yaptırmayı planlıyorum,öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

Ben Yen'i çıkardım Kanuni den yazı alıp özel veya devlet inüversite hastanesine başvur ben Cerrahpaşa dan aldım raporumu

Ben Yen'i çıkardım Kanuni den yazı alıp özel veya devlet inüversite hastanesine başvur ben Cerrahpaşa dan aldım raporumu
Peki 2 aşılama yeterli mi ? Siz kaç aşılama deneyip çıkarttınız acaba ? Bu arada cevapladığınız için çok teşekkür ederim

Peki 2 aşılama yeterli mi ? Siz kaç aşılama deneyip çıkarttınız acaba ? Bu arada cevapladığınız için çok teşekkür ederim
2 tane yeterli yazını al şu an taşınıyor o bölüm Cerrahpaşa da hmn başvur

Tek eşin farketmiyor 900 gün olmalı zaten şartların olmasaydı aşılaman olmazdı

Tek eşin farketmiyor 900 gün olmalı zaten şartların olmasaydı aşılaman olmazdı
Evet haklısın o detayı unutmuşum Tekrardan çok teşekkürler .inş tüp bebekte elimiz boş dönmeyiz rabbim evlat hasreti çektirmesin şu mübarek günlerin hürmetine .
Kaç güne çıkıyor rapor .süresi var mı ?rapor çıkarılan hastanede tahlilleri tekrar istiyorlar sanırım.yeni rahim filmi flanda istiyorlar dimi bunlarla beraber raporu almak ne kadar sürüyor.

Evet haklısın o detayı unutmuşum Tekrardan çok teşekkürler .inş tüp bebekte elimiz boş dönmeyiz rabbim evlat hasreti çektirmesin şu mübarek günlerin hürmetine .
Kaç güne çıkıyor rapor .süresi var mı ?rapor çıkarılan hastanede tahlilleri tekrar istiyorlar sanırım.yeni rahim filmi flanda istiyorlar dimi bunlarla beraber raporu almak ne kadar sürüyor.
İnş cnm amin
Rahim filmi istemediler adetimde gittim pırtılaşma testlerimi bekledim boşuna 1 ay onları tıbbi genetik başka yerdeymiş Cerrahpaşa rabirent gibi kan verdim bakıyorum çıkmıyor meğerse o bölümde kan vermek lazımmış kısaca cnm dahiliye pırtılaşma testlerim olmasa 2 haftaya çıkardı

Oo düşündüğümden cok cok az ben bi iki ay sürer sanıyordum ..cnm tüp bebek merkezi seçtin mi devlette mi yaptıracaksın birde sizde sorun neydi ?

İnş cnm amin
Rahim filmi istemediler adetimde gittim pırtılaşma testlerimi bekledim boşuna 1 ay onları tıbbi genetik başka yerdeymiş Cerrahpaşa rabirent gibi kan verdim bakıyorum çıkmıyor meğerse o bölümde kan vermek lazımmış kısaca cnm dahiliye pırtılaşma testlerim olmasa 2 haftaya çıkardı
Birde o bölüm taşınıyor demiştin Cerrahpaşadan nereye taşınacak

Birde o bölüm taşınıyor demiştin Cerrahpaşadan nereye taşınacak
Aynı kampüs içinde sanırım eski ya binalar tamir olacak ama beni çağırdılar haftaya da almazsanız 2-3 ay sarkar diye

Tüp bebeği rapor alıp özelde yaptırıcam (bahceciyi düsünüyorum simdilik) özelden rapor nasıl çıkarttırılıyor cnm
He orda çıkmıyor özel üniversite hastanelerinde çıkıyor

X