Tüp bebek karından ultrason

beyhanfenn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
188
17
28
Merhaba arkadaşlar 5 hafta 6 günlük karından ultrason ile bakildi fakat sadece kese görünüp içindeki bebek görünmedi.Sadece karından bakildi vajinal ultrasonda agri çektiğim için bakmadı. Bu durum normal mi? 5 hafta 6 gün olup karından bebeği gören var mı? Ne olur cevap verin çok uzgunum bilgi verir misiniz ?

Eğer siz istemediyseniz zorlayamazlar ama karından iyi görünmüyor. Ben 7+5 gittiğim halde vajinal baktılar ilk.

Daha görünür beybii 8. haftaya kadar yolu var ama iki dakikalık acıyı çek alttan baksınlar bence

Daha erken bebeğin görünmesi için. Ben kızımı ilk 6+2 de mi ne görmüştüm. Bir de ultrason cihazı da önemli. Eski tipler daha geç gösteriyor

İnşallah bende görürüm çok stres olmuştum sadece kese görünce
5+3te ben de sadece kese görmüstüm. 6+6da bebeği ve kalp atısını gördük. hiç stres yapmayın herkesin bedeni de farklı bu arada. bazıları karından 5.haftada görür bebeği bazıları 7de anca görür. zaten bir sorun olsa doktorunuz emin olun size söylerdi.

5+3 de sizinde karindan bakildi değil mi ? 6+6 da karindan miydi ? Bu doktor kendi doktorum değildi tatile geldim diye eve dönünce kendi doktorum bakacakmis

Korkma bir şey olmuyor anlık bir işlem, çocuğun için yapacaksın ki için rahat etsin
Doğru söylüyorsun aslında böyle daha çok stres olunuyor devlet hastanesinde doktor vajinal ultrasonu teklif bile etmedi 15 gün sonra gel gorunur demişti benim özel hastane doktoru eve dönünce bakacakmis

Doğru söylüyorsun aslında böyle daha çok stres olunuyor devlet hastanesinde doktor vajinal ultrasonu teklif bile etmedi 15 gün sonra gel gorunur demişti benim özel hastane doktoru eve dönünce bakacakmis
Ne zaman döneceksin haftaya sanırım, o zamana kadar vakitte geçmiş olur görme ihtimalin artar bu yönden bak

5+3 de sizinde karindan bakildi değil mi ? 6+6 da karindan miydi ? Bu doktor kendi doktorum değildi tatile geldim diye eve dönünce kendi doktorum bakacakmis
hepsini karından baktı benim doktorum. 6+6da bebeği görmeye gittiğimizde idrara sıkısık değildim o yüzden doktorum istersen cajinal bakalım dedi. ben istemedim, idrara sıkışıp gelirim ben dedim 1 litre su iştüm gittim ve gördük bebeği. vajinal bu arada riskli değil ama ben 6.haftanın basinda lekelenme yasamıştım ve bir daha yasamak istemedim açıkcası öyle bir seyi o yüzden de vajinal ultrason istemedim.

siz de idrara çoookk sıkışıp gidin rahat görünür bence. 12.haftaya kadar doktor zaten idrara sıkışık gitmenizi istiyor bebeği görebilmek için.

Ay benim ondan mi görünmedi acaba ? Ben devlet hastanesinde doktor idrara sıkışık gel demedi mesanem boştu bu etkilemiş olabilir mi ondan mi sadece kese göründü acaba ? Ben tuvaletimi yapıp karindan ultrason olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…