Tüp Bebek için En İyi Doktur lütfen...

Merhabalar.
Açıkcası doktorlar kadar bana göre uyguladıkları tedavi yöntemi ve sürecinde önemli. Ben 7 negatif ten sonra 8.senwmese pozitif aldım.
İstanbul Acıbadem de Bülent Traş ile görüşmemiz olmuştu ve hiç memnun kalmadım başlamadım. Daha önceki denemelerini gibi süreçten bahsetti.
Memorial Hast ise Ankara şubesine gittim iki denemem orda oldu maalesef negatif almayı geçtim bana neden negatif tartışması yerine paradan indirimden 3.denemesen bahsetmeleri samimiyetsiz geldi. Tabi ist şubesi farklı olabilir. En son
Bahçeci de Ankara şubesine geldim 8.denemem burada oldu ve diğer 7 tüp bebek tedavisinden farklı bir süreç izledim 6-7 ay sürdü ama sonucu olumlu oldu çok şükür.
Size tavsiyem ön görüşmeleri muhakkak yapıp durumunuza uygun tedavi yöntemini kim öneriyor ise o doktora ve hast ile devam etmeniz. Bu arada tüp bebek tedavisinde en büyük etken de embriyolog ve laboratuvar bunlar çok önemli. Bu hast büyük hastaneler bu konularda özen gösterdiklerini düşünüyorum ama bahçeci tüp bebek uygulamasında biraz daha farklı bunu diyebilirim.
Ağrı'da öğretmen oldugum için Erzurum'da çok iyi bir doktor varmış orada 3.tup bebek tedavimi başlattım. Bir tane yumurtam tek var oda opu işlemi sırasında yeterli kalitede olmadığı için embriyo bile yapmadilar ve doktor diğer ay tekrar başlayalım dedi benim anlamadığım iki üç ay ara olması gerekmiyor mu ? Bir diğer sorum bahçeci farklı dediniz iyi anlamda mi? Benim Ankara'da da İstanbul'da ailem var hangi yer iyi bilmiyorum ama istanbuldakiler çok yoğun oraya gidilmez diye yorumlar okudum ilgilenemiyorlar tarzında. Ama Ankara'daki ile ilgili fikrim yok siz orda olduysaniz yardımci olabilir misiniz acaba ?

Merhaba ben bahçeci Fulya da Doktor Mehmet Reşit Asoğlu’na gidiyorum çok memnunum bizim ailede tüp bebek tedavisi gören herkes ona gitti herkes memnun ayrıldı. Başarılı bir doktor kendisi, aklınızda bulunsun doktor araştırırken. Şimdiden tedavi sürecinizi sağlıkla ve başarıyla sonuçlanmasını dilerim ☺️
Bu sayfada bu doktor ile ilgili olumsuz yazanlar da var. Ne yapacağız biz bu doktorlar çift cinsiyet mi ne anlamadım birisinin çok beğendiğine başka hasta nasıl olurda kesin gidilmez yazıyor cidden anlamıyorum.

Merhaba ben de doktor arayışındayım.
Yumurta takibi yaptırarak yumurtam oluştugunda yumurtayı tüp bebekle hamile kalmak isittorum. Henüz hiç bir tedaviye başlamadım. Amh değerim vs yerlerde cerrahpaşa tüp bile deneme olmaz dedi. Amh 0.02 fsh de baya yüksek. Sizin amh kaç acabaa
Merhaba canım benimde amh çok düşük fsh vs hepsi olumsuz. Herkes bir doktor yazıyor anlamadım gitti ne yapacağız?

Ağrı'da öğretmen oldugum için Erzurum'da çok iyi bir doktor varmış orada 3.tup bebek tedavimi başlattım. Bir tane yumurtam tek var oda opu işlemi sırasında yeterli kalitede olmadığı için embriyo bile yapmadilar ve doktor diğer ay tekrar başlayalım dedi benim anlamadığım iki üç ay ara olması gerekmiyor mu ? Bir diğer sorum bahçeci farklı dediniz iyi anlamda mi? Benim Ankara'da da İstanbul'da ailem var hangi yer iyi bilmiyorum ama istanbuldakiler çok yoğun oraya gidilmez diye yorumlar okudum ilgilenemiyorlar tarzında. Ama Ankara'daki ile ilgili fikrim yok siz orda olduysaniz yardımci olabilir misiniz acaba ?
Tedavi süreci olarak tabi ki iyi yönde. Açıkçası ben devam etme kararı alsam bundan sonra bu merkezde berfu hoca ile devam ederim ancak bekletme süreli var onu da görmezden geliyorum. Yoğun olduğundan genelde 1 saat bekliyorum ancak sıra geliyor randevun olsa dahi.
Bu arada maalesef 2 aylıkken kürtaj oldum. Yine de dediğim gibi bu aşamaya daha önce gelmemiş biri olarak tedavi süreci benim için kusursuzdu.
Birde bahçeci tedavi süreçleri bence merkezden merkeze farklılık göstermiyor, istanbul ile ilgili de biraz araştırmıştım yöntem, testler orda da uygulanıyor ama tabi ki yoğunluk dereceleri farklıdır.

Bende Bülent tıraş da tedavideyim daha önce ankarada bi negatif denemem var ama orda ki doktorumdan da çok memnumdum Bülent tıraş da tedavi olunca ankarada herseyin ne kadar yüzeyel olduğunu anladım. Gerçekten evet Bülent tıraşı sadece bi kere gördüm daha ama hersey ona danışılıyor onun kararı olmadan bişey yapılmıyor evet pahalı bi yer ama sistem çok güzel eğitim hemşireniz var herseyi sorabiliyorsunuz ve cvp veriyorlar Bülent tıraşın ekibinde bide yiğit bey var öyle kibar birini tanımadım hayatım da Acıbadem maslağı kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Bülent tıraş da tedavideyim daha önce ankarada bi negatif denemem var ama orda ki doktorumdan da çok memnumdum Bülent tıraş da tedavi olunca ankarada herseyin ne kadar yüzeyel olduğunu anladım. Gerçekten evet Bülent tıraşı sadece bi kere gördüm daha ama hersey ona danışılıyor onun kararı olmadan bişey yapılmıyor evet pahalı bi yer ama sistem çok güzel eğitim hemşireniz var herseyi sorabiliyorsunuz ve cvp veriyorlar Bülent tıraşın ekibinde bide yiğit bey var öyle kibar birini tanımadım hayatım da Acıbadem maslağı kesinlikle tavsiye ederim
Bülent hoca prp konusunda ne diyor

Bülent hoca prp konusunda ne diyor
Prp bana etkili oldu geçen ay prp siz toplama yapıldı 4 çıktı ama ikisi kötüydü 13 mm di ikisi bişeu olmucanı biliyordum bu ay prp Li yumurta toplama yapıldı 8 tane toplandı hepsi de büyüktü 4 ü döllendi

Prp bana etkili oldu geçen ay prp siz toplama yapıldı 4 çıktı ama ikisi kötüydü 13 mm di ikisi bişeu olmucanı biliyordum bu ay prp Li yumurta toplama yapıldı 8 tane toplandı hepsi de büyüktü 4 ü döllendi
Canım benimde 3 yumurta toplanıyor. İkisi çok düşük 13 mm diğeri 19 veya 18mm civarı. Son tüp bebek denememde döllenmedi hiç biri. Araştırdığım kadarı ile prp yapılması lazım. Sıradan bir tüp denemesi artık yapmak istemiyorum. Acıbademde bu konuda yiğit çakıroğlu ismini çok duydum çok da psikolojik açıdan insanı rahatlatan bir hoca imiş. Bu sefer oraya giymeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı artık bizler için.

canım yiğit hoca ile bülent hoca ayrı ayrı mı çalışıyorlar birlikte mi? Bülent hoca bilmiyorumda yiğit hocayı eleştiren hiç görmedim..

Canım benimde 3 yumurta toplanıyor. İkisi çok düşük 13 mm diğeri 19 veya 18mm civarı. Son tüp bebek denememde döllenmedi hiç biri. Araştırdığım kadarı ile prp yapılması lazım. Sıradan bir tüp denemesi artık yapmak istemiyorum. Acıbademde bu konuda yiğit çakıroğlu ismini çok duydum çok da psikolojik açıdan insanı rahatlatan bir hoca imiş. Bu sefer oraya giymeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı artık bizler için.
Benim prp dem sonra 8 yumurtam çıktı be hepsi De büyüktü tavsiye ederim hemen randevu al prp yaptır derim

canım yiğit hoca ile bülent hoca ayrı ayrı mı çalışıyorlar birlikte mi? Bülent hoca bilmiyorumda yiğit hocayı eleştiren hiç görmedim..
Beraber çalışıyorlar Bülent hoca ilk görüşmeleri yapıyo kararları veriyo transferi yapıyo yiğit hoca güçlük muayne yapıyo prp yapıyo yumurta toplama yapıyo ama başka doktorlarda yapıyo günlük yumurta takiplerini ben özellikle yiğit hoca yapsın dedim sizde isteyin o şekilde

Beraber çalışıyorlar Bülent hoca ilk görüşmeleri yapıyo kararları veriyo transferi yapıyo yiğit hoca güçlük muayne yapıyo prp yapıyo yumurta toplama yapıyo ama başka doktorlarda yapıyo günlük yumurta takiplerini ben özellikle yiğit hoca yapsın dedim sizde isteyin o şekilde
Tamam canım zaten şuan aklımdaki düşünce o baakalım yazın artık gidebilirim. Mutlaka yiğit hoca olmasını isteyeceğim...

Merhabalar prp sonrasi adet gecikmeniz oldu mu?

Hanimlar merhaba , ben de arastirma yaparken bu konuya denk geldim. Herkesin tecrubesi farklidir ben de gurkan arikandan asla memnun kalmadim. Soru sorunca azarlar gibi cevap veren , dogru duzgun muayene etmeyen , yumurta rezervim normal sinirda olmasina ragmen ultrasonda kotu gorunuyor rezervin diyen birisi. Asla ve Asla birdaha allah kendisine muhtaç etmesin. Bir yere yetisme telasindaydi dogru duzgun bana bakmadi bile.

Hanimlar merhaba , ben de arastirma yaparken bu konuya denk geldim. Herkesin tecrubesi farklidir ben de gurkan arikandan asla memnun kalmadim. Soru sorunca azarlar gibi cevap veren , dogru duzgun muayene etmeyen , yumurta rezervim normal sinirda olmasina ragmen ultrasonda kotu gorunuyor rezervin diyen birisi. Asla ve Asla birdaha allah kendisine muhtaç etmesin. Bir yere yetisme telasindaydi dogru duzgun bana bakmadi bile.
Böyle insanların yatacak yeri yok. Bu kadar mı insanlık öldü, böyle bir durum için sana gelen bir hastaya böyle muamele edilirmi ?

Canım ben cerrahpaşada Altay Gezer diye bi prof var oraya gittim aşılamaya başlıcam eğer senin adetin başlamadıysa git sende bi görüş derim aşırı içime sindi
merhaba bende altay gezer hocaya gıdıyorum gıttıgımde asılama dedı ama once testlerıne bakalım rahım fılı cekelım d edı testlerı verdım adetlıoyken sımdı hsg fılmı ıcın adet beklıyorum ecomarı onermıstı altay hoca

merhaba bende altay gezer hocaya gıdıyorum gıttıgımde asılama dedı ama once testlerıne bakalım rahım fılı cekelım d edı testlerı verdım adetlıoyken sımdı hsg fılmı ıcın adet beklıyorum ecomarı onermıstı altay hoca
Evet bende orda çektirdim kısa sürüyor zaten

X