Tüp Bebek için DR. Çağcıl Yetim'e gidenler burada mı?

Elifadadeniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2016
6
3
Hanımlar merhaba,

Allah izin verirse tüp bebeğe başlayacağım. Dr. Çağcıl Yetim bey'e başladık ama hakkında hiç yorum göremedim. Gidenler duyanlar varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Allah bu yolda herkesin yardımcısı olsun İnşaAllah

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba,

Allah izin verirse 5 yıl sonra tüp bebeğe başlayacağım. Dr. Çağcıl Yetim bey'e başladık ama hakkında hiç yorum göremedim. Gidenler duyanlar varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Allah bu yolda herkesin yardımcısı olsun İnşaAllah

Merhaba tedaviniz devam ediyor mu umarim basarili olmustur. Bende yeni basladim kendisine memnun musunuz .

[merhaba ben 12 yıllık evliyim 38 yasındayım 3 kez önce tedavi gördüm işlem yapıldı embriyolarım gelişti fakat bir türlü gebe kalamadım,Hatay dan bir arkadaşımdan duydum Çağcıl Hocanın başarısını 2 yıl önce kalktım gittim , Allah ondan razı olsun beni Mertime kavuşturdu çok ilgili pozitif enerji dolu başarılı bir doktor, okadar merkez e gittim ismi duyulmuş ünlü ama oralarda ilgi alaka daha önemlisi içten samimiyet olmuyor. Dr.Çağcıl Yetim e çook çoook teşekkürler 15 aylık oldu bebeğim ilk fırsatta kendisini ziyarete gideceğim. Size söyleyeceğim içiniz rahat olsun emin ellere emanetsiniz Allah evlat sevgisini herkese tattırsın şimdiden yolunuz açık olsun dualarım sizinle.

Dr.Çağcıl Beyin ününü duydum çevremden ve hakkında araştırma yapıp eğitimi ve tecrübesi konusunda içim rahat gittim kendisine. Daha önce başka doktorlar bize eşimin sperm değerinin çok düşük olduğunu ve şansımızın fazla olmadığını söylemişlerdi. Allah Çağcıl Hocamı karşıma çıkardığı için çok mutluyum hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. ilgisi alakası ve pozitif enerjisiyle önce umut verdi bize , tüp bebek yoluyla kızımıza kavuşmamızı sağlayarak, dünyanın en büyük mutluluğunu yaşattı. Ellerine emeklerine sağlık , kendisine minnettarım,ismini görünce yazmak istedim, arkadaşlar bence çağcıl bey konunun uzmanı, kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleme:
Dr.Çağcıl Beyin ününü duydum çevremden ve hakkında araştırma yapıp eğitimi ve tecrübesi konusunda içim rahat gittim kendisine. Daha önce başka doktorlar bize eşimin sperm değerinin çok düşük olduğunu ve şansımızın fazla olmadığını söylemişlerdi. Allah Çağcıl Hocamı karşıma çıkardığı için çok mutluyum hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. ilgisi alakası ve pozitif enerjisiyle önce umut verdi bize , tüp bebek yoluyla kızımıza kavuşmamızı sağlayarak, dünyanın en büyük mutluluğunu yaşattı. Ellerine emeklerine sağlık , kendisine minnettarım,ismini görünce yazmak istedim, arkadaşlar bence çağcıl bey konunun uzmanı, kesinlikle tavsiye ederim
Kızlar fiyat ne kadar verdiniz acaba...

X