Tüp bebek hüsranım

antk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
12
3
36
Merhaba, tüp bebekle ilgili kendi deneyimimi sizinle paylaşmak istiyorum belki birinize faydası olur: Ben 33 yaşında evlendim doğal yolla iki yıl gebe kalamadım. Doktorlar amh düşük dediler, bir an önce tüp bebek yapın dediler. Tavsiye üzerine Diyarbakır’da Hakan Çoksüer gittim, İnstagram paylaşımlarıyla bana aşırı güven vermişti ve en yakın il Diyarbakır’dı bu nedenle bu doktoru seçtim. Hakan Çoksüer prp yaptı, doğal yolla denedik yine nasip olmadı. Hakan hoca tüp bebek önerdi artık, ilkin 3 yumurta alındı bir embriyo 3. güne gelmedi, tekrar yumurta alındı 6 yumurtadan 2 tane 3. gün embriyo transfer ettiler, rahim kontrolü yapmadan!!. Embriyo hakkında hiç bilgi vermediler, sadece sözlü olarak birinci kalite dedi Hakan Çoksüer ve nihayetinde tutmadı embriyolar. Ben kritik bir vakaydım ve Hakan hoca beni başından saldı. Zaten bana ihtiyacı yoktu kliniğinde iğne atsan düşmez yere. Hakan hocada benim gibi hayal kırıklığına uğrayan çoktur. Sakın güvenmeyin asla!!! Çok iyi doktorlar var hak yemeyen. Hakan hocanın İnstagram paylaşımları da yoruma kapalı, mağdur olan çok insan var çünkü. Bir de Hakan hoca asla ve asla hastalarıyla konuşmaz, açıklama yapmaz. 50 defa gitmemize rağmen toplasak bir cümle kadar konuşmamıştır bizimle. Dediği tek şey; “tamam hallederiz, adetin 3. günü gelin.”

Geçmiş olsun . Üzülmeyin . Başka yerde tedavi olun inşallah nasip olsun size kısa zamanda

Benim de ilk denemem bu şekilde hüsranla sonuçlanmıştı ve o zamanki doktorum tamam biliyoduk zaten diğer adetle tekrar gelin demişti. Madem biliyodunuz niye transfer edip vücudumu yordunuz dediğimizde de belki tutar diye demişti. Bazı doktorlar malesef insanların hakkına çok kolay giriyor. Sanki o paralar havadan bize düşüyor saçması bu kadar basitmiş gibi.. inşallah bu sefer mutlulukla sonuçlanır süreciniz

Kesinlikle öyle, hem maddi özellikle de manevi çok yıpranıyoruz eşimle, umutlanıp hayal kırıklığına uğramak da ayrı bir dert. İşin bu tarafının bu gibi doktorlar umursamıyor. İnşallah Allah’ım bizi muradımıza erdirir. Teşekkür ederim

ahh çok üzüldüm. bende benzer durumları yaşadım. geçen hafta 14 yumurta toplandı ve maalesef ilerlemedi. embrio oluşmadı. bu yüzden transfer edilemedi. çok üzüldüm.
tedavinize devam ettiniz mi

Çok geçmiş olsun. Adınıza ben de üzüldüm. Aynı sıkıntıyı yaşadığım herkes için üzülüyorum. İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip eder size de bana da, tüm isteyenlere Tedavime şu an Ankara’da devam ediyorum. Eksozom yaptılar yumurtalar kaliteli olsun diye.

Çok üzüldüm bidaha olmaz inşallah o doktoru cimere şikayet edin

Üzüldüm ama tüp bebek tedavisi yorucu. Klinik ve doktor önemli ama tutunca tutuyor.
Benden toplamda 31 yumurta toplandi 5 defa transfer oldum.
3ü hic tutmadi, biri kimsayal oldu ve bir tane oğlum var (ikinci denemede oldu). Diğer 3 deneme kardeş için oldu ama tutmadi.

Evet çok yorucu ama mecbur katlanacağım elimden geleni yapacağım gerisi artık Allah’ın takdiri, inşallah nasip eder hayırlısıyla

Aminnn
O nasıl bir tedavi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…