tüp bebek hakkında bilgi alabilir miyim?

sara98

Her nasip vaktine esirdir..
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2024
92
32
26
Merhaba herkese, öncelikle hikayemden bahsetmek istedim. 1yıl denedik cocuk sahibi olmak için olmadı kanamalarım vardı ve durmuyordu fln ilaçlarla halletik, PCOSum bu arada 1,63boy ve 64,5kilodayım (en çok 70kiloya ulaştım). 6ay da klomen ile denemeye başladık ama yine olmadı .. Doktorum artık tüp bebeğe geçmemi önerdi ama bnm hiç bir bilgim yok bu konu hakkında ne yapnam gerekiyor? nereye gideceğim? doktor falan hiç bişy bilmiyorum , önere bileceğiniz klinik, doktor varsa yardımcı olabilir misiniz?

Hayırlısı olsun inşallah
Öncelikle laboratuvarı iyi olan ve doktorları ile sağlıklı iletişim kurabileceğiniz tecrübeli bir merkez seçmelisiniz
Eğer istanbulda düşünüyorsanız Maslak Acıbadem hastanesi Prof yiğit Çakıroğlu hem çok iyi bir doktor çok da ilgili bir bilim adamı ben çok memnunum
Şişli memorial Prof Semra Kahraman ve ekibi de çok profesyoneller ikisi ile görüşüp karar verebilirsiniz

İstanbulda yaşıyorsanız İstanbul tubbebek merkezi Doktor Aret kamara 'a gidebilirsiniz işinde çok titiz tecrübeli bir doktor bende orda tedavi gördüm transfer oldum test günümü bekliyorum.

çok teşekkür ederim cnm araştıracağımı önerdiğin doktorları

Merhaba, doktorunuz bir tüp bebek uzmanına yönlendirmedi mi sizi acaba? Aslında güvendiğiniz biriyse kendisi yönlendirse içiniz daha rahat ederdi.
ben Bulgaristanlıyım cnm ama İstanbula gitmeyi düşünüyorum burdaki doktorlardan pek emin değilim

İstanbulda yaşıyorsanız İstanbul tubbebek merkezi Doktor Aret kamara 'a gidebilirsiniz işinde çok titiz tecrübeli bir doktor bende orda tedavi gördüm transfer oldum test günümü bekliyorum
inşallah güzel haberler alırsınız cnm, teşekkür ederim doktor önerisi için araştıracağım

Aret kamara gidebilirsiniz ben yurtdisindan geliorum isimde uzman gercekden… ve suandada ordayim cok babacan biri

Canım bu konuyla ilgili sayfamda çok yazım var :) Acıbadem international hastanesi Çağlar Yazıcıoğlu mutlaka araştır yorumlarını oku ben şuan önce rabbim sonra Çağlar hocam sayesinde hamileyim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

merhaba hayırlısı olsun hakkınızda. öncelikle bu konu birazda sizin maddi durumunuzla alakalı. yani maddi durumunuz kısıtlı ise devlet hastaneleri de yapıyormuş ama imkanınız varsa tabiki özelde yaptırın derim ben. çünkü çok meşakkatli bir yol bu. kafanıza takılan en ufak soruda özel anında mesajınıza dönüş yapıyor. cevaplara birisi kayseri mustafa taşta yaptırdığını yazmış. bende orda yaptırdım ve her sıkıntımda yardımcı oldular çok memnun kaldım. size uzaksa bulunduğunuz ildeki tüp bebek merkezlerini araştırın gidenlerin yorumlarını okuyun hemen karar vermeyin iyice okuyun araştırın yorumları derim. ve hiç korkmayın tüp bebek yaptıranlar olarak o kadar çok ki sayımız yalnız değilsiniz. ve hiç korkacak bir şey yok

çok teşekkür ederim canım moral verdin için, inşallah hayırlısıyla olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…