Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Rica ederim canım.. inşallah miyom ameliyatını sorunsuz atlatırsın sonrasıda zaten heyecanlı göz açıp kapatana kadar geçer.guzelmis yumurtalar. Insallah kaliteside cok gzl olur.sen şimdiden ignelerini vurulacaksin yumurta toplanacak sonra dondurulacak galiba degil mi.operasyon geçireceğin için..kac gün iğne vuracaksın kendine :))
Canım 5 gün vuracağım kendime altıncı gün vurmadan gideceğim muayene olacağım Sanırım 2 gün daha vurulur 26 27 eylül gibi yumurta toplanır diye düşünüyorum
Evet sağlıkla dollenirse genetik tarama testleri sonucunda dondurulacak

Canım 5 gün vuracağım kendime altıncı gün vurmadan gideceğim muayene olacağım Sanırım 2 gün daha vurulur 26 27 eylül gibi yumurta toplanır diye düşünüyorum
Evet sağlıkla dollenirse genetik tarama testleri sonucunda dondurulacak
Iyi hadi inşallah canim.umudumuz tam allah yardımcin olsun..

Kizlar opu oldum bugun yeni geldim ewe oncelikle yaptiracak olanlar korkmasinlar sadece islem sonrasi kasiklarimda agri war doktorum 37 yumurta topladik ondan biraz fazla sancin olabilir yarin arayip yumurtalar hakkinda bilgi werecekler insallah guzel haberler aliriz hepimiz Rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Hadi, geçmiş olsun, işallah sevinçle gülsün yüzün... hayırlısı olsun.

Merhaba arkadaşım ilgin için çok teşekkür ederim
sabah merkeze gittim Doktor muayene etti sağ tarafta 8 sol tarafta 9 yumurta gördü
kaçının büyüp toplanacagini kestirmek zor su anda dedi her şeyi yumurta toplamada belli olacak dedi
iki tane iğne yazdı ganol f 225 doz ve mineral 75 doz vurulacak göbekten Perşembe günü 6. gün tekrar kontrole çağırdı sonra tekrar sana yazarım gelişmeleri

Ekimde miyon operasyonu olacakmis Ocak Şubat gibi rahim hazır olunca transfer dedi

Hadi hayırlısı, transfere adım adım... güzel haberler...

Merhaba herkese dün benim yumurtalarim toplandi bugun bilgi vereceklerdi dollenme hakkinda 15 tane toplanmis. Insallah cok kaliteli olurlar. Bu arada cok fazla ilac iciyorum sizde oyle mi ? Antibiyotik gunde 2 , kortizon 3, folik asit 1, estrofem 3, progesteron vaginal yoldan 3 kez. Siz neler kullaniyorsunuz? Transfere kadar nelere dikkat etmeliyim ilkdenememiz nolur tevrubelerinizeohtoyavim var

Slm kizlar cok sukur guzel haber aldim 37 yumurtam toplanmisti 20 tane dollemeye birakmislar 18 tane yumurta dollenmis cok sukur doktor cok sayida yumurta oldugu icin 5. Gun embriyosunu bekleyecem dedi persembe 10 bucukta transferim war Rabbim insallah emeklerimizi bosa cikarmasin heyecanli gunler geliyor

Merhaba herkese dün benim yumurtalarim toplandi bugun bilgi vereceklerdi dollenme hakkinda 15 tane toplanmis. Insallah cok kaliteli olurlar. Bu arada cok fazla ilac iciyorum sizde oyle mi ? Antibiyotik gunde 2 , kortizon 3, folik asit 1, estrofem 3, progesteron vaginal yoldan 3 kez. Siz neler kullaniyorsunuz? Transfere kadar nelere dikkat etmeliyim ilkdenememiz nolur tevrubelerinizeohtoyavim var
Ayniymis canim gunlerimiz benimde dun toplandi 18 yumurtam dollenmis insallah darisi snaa ben sadece progesteron kullaniyorm
Gunde 3 kez enfeksiyonmu war acaba ondanmi bu kadar ilac werdi doktor sorununuz neydi canm sizin

Ayniymis canim gunlerimiz benimde dun toplandi 18 yumurtam dollenmis insallah darisi snaa ben sadece progesteron kullaniyorm
Gunde 3 kez enfeksiyonmu war acaba ondanmi bu kadar ilac werdi doktor sorununuz neydi canm sizin
Yok enfeksiyon ama 5 gun kullancam kortizon ve antibiyotigi transfer gunu kesilcek. Az once aradilar 10 tane dollenmis

X