Tüp bebek dondurulmuş embriyo temmuz transferleri

Gunes Evrem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
40
21
31
Merhabalar geleceğin güzel anne adayları;
Ben 31 yaşındayım pcos hastasıym daha doğrusu pcosun hiçbir belirtisi bende yok amh değerim 5 küsürdü ondan dolayı tüp bebek denedik. 18 temmuzda transfer işlemim gerçekleşti. 4 gün boyunca yattım evin içindeydim sonrasında işe dönmek zorunda kaldım masa başı işim.
transferden sonra 3. ve 4. günü regl olacakmışım gibi alt kasık ağrısı sol tarafta batma yanma oldu. ve 4. gün akşam çok az kahverengi gibi akıntıda koyuluk gördüm çok az ama sonrasında geçti siz neler yaşıyorsunuz. pozitif olma ihtimali sizce var mı?

Ben 31 yaşındayım pcos hastasıym daha doğrusu pcosun hiçbir belirtisi bende yok amh değerim 5 küsürdü ondan dolayı tüp bebek denedik. 18 temmuzda transfer işlemim gerçekleşti. 4 gün boyunca yattım evin içindeydim sonrasında işe dönmek zorunda kaldım masa başı işim.
transferden sonra 3. ve 4. günü regl olacakmışım gibi alt kasık ağrısı sol tarafta batma yanma oldu. ve 4. gün akşam çok az kahverengi gibi akıntıda koyuluk gördüm çok az ama sonrasında geçti siz neler yaşıyorsunuz. pozitif olma ihtimali sizce var mı?
Sonuç ne oldu acaba merak etıtım

Benim 2. Transferim haftaya yapılacak rahim kalınlaşmasıno takip ediyor doktorum

Merhaba, benim bugün transfer sonrası 5. günüm. Hiçbir belirti yok. Sizce tutunma agrıları lekelenmeler vs bu saatten sonra olur mu?

Merhaba kızlar, benim bugün 7.günüm ve sabah wc de adet kanaması gibi kanamam oldu. Çok endişeliyim. Bu şekilde tecrübesi olan ve gebeligi devam eden var mı? Neden kanama olmuş olabilir sizce

Merhaba kızlar, ben de 25 temmuzda 5. Gün genetik tanili dondurulmuş embriyo transferi oldum. Test tarihim 5 ağustos bugün erken gebelik yaptım ama negatif çıktı. Sizler de yaptınız mı erkendir diye düşünüyorum ama biraz da tedirgin oldum

X