Tüp bebek Doğal siklus

Merhaba kızlar doğal siklus da yumurta çatladıktan kaç gün sonra transfer oluyor .
Doğal siklusda öyle illa şu gün diye bir şey yok diye biliyorum benim ilaçlı oldu başka şehirden geliyorum diye doktorum doğal siklus yaparsak 2 günde bir görmem lazım rahim ve yumurtaligi demişti sıkı takip gerekiyor rahimin durumuna göre bakiyorlar diye biliyorum.

Benımde yumurtam erken catlamıs yani doktorun kontrole çağırdığı günden önce. Doktor fitil ve prednol verdi 4 gün iç gel dedi. Nasıl olacak ki bu şekilde anlamadım

Benımde yumurtam erken catlamıs yani doktorun kontrole çağırdığı günden önce. Doktor fitil ve prednol verdi 4 gün iç gel dedi. Nasıl olacak ki bu şekilde anlamadım
Valla canım dediğim gibi sıkı takip gerekiyor doğal siklus biraz sıkıntılı o yüzden eğer seçeneğin varsa ilaçlı iste. Yoksa en ufak bir şeyde iptal oluyor transfer

Senın sonucun ne oldu peki canım

Pozitif gördüm şükür bugün de transferin 26. Günü. Kese görmedim henüz salı günü direk kalp atışı için gidicem ama lekelenmelerim var biraz canımı sıkıyor inşallah bir sorun yoktur
İnşallah canım gönlünce olsun kalp atışlarını da duyarsın Allah büyük

Merhaba kızlar doğal siklus da yumurta çatladıktan kaç gün sonra transfer oluyor .
Merhaba. Ben doğal siklus hiç ilaç kullanmadan 4 Eylül'de transfer oldum. En son 29 Ağustos'taki kontrolümde yumurtam 24mm, rahim kalınlığım 9,5mm idi. Kandan bakılan LH hormonu 61,5 çıkınca çatlamak üzere olduğu anlaşıldı. Donmuş 5.gün embriyosu olduğu için 6 gün sonra 4 Eylül'de transfer oldum ☺

Benımde değerlerıme bakıldı LH 8 gıbı bıseydi e2 19, progesteron 29 catlamıs dediler ardından fitil ve prednol verdiler 4 gün kullan gel dediler nasıl olacak bilmiyorum

Test yaptınız mı peki

Benımde değerlerıme bakıldı LH 8 gıbı bıseydi e2 19, progesteron 29 catlamıs dediler ardından fitil ve prednol verdiler 4 gün kullan gel dediler nasıl olacak bilmiyorum
Benim bahsettiğim bu değerler adetin 15.günü bakıldı. Yani 29 Eylül'de e2 618, LH 61,5 ve progesteron 1,06 idi. Yumurta çatlamak üzereydi. Donmuş embriyo kaç günlükse çatlamadan o kadar gün sonra transfer gerçekleşir diye biliyorum. Benim adetin 21.günü transfer yapıldı. Transferden bir gün önce progesteron yeniden bakıldı 16,1 idi ve doktorum iyi bir değer dedi çünkü çatlamadan sonra progesteron artarmış.
Senin yumurtan da yeni çatlamış çünkü LH düşmüş progesteron artmış. Sanıyorum ki bu değerler bakıldıktan bir iki gün önce senin bu değerlerine bakılmıştır ama henüz çatlamak üzere olmadığı anlaşılmıştır. 4 gün ilaç kullanımından sonra transferin olacak anladığım kadarıyla. Hayırlı olsun
Test yaptınız mı peki
Evet hamileyim Transferden sonra beta değerim 10.gün 74, 12.gün 157 ve 14.gün 390 çıktı. Bir hafta sonra ultrason randevum var
İnşallah sen de güzel sonuçlar alırsın

Öncelikle hayırlı olsun çok mutlu oldum Allah ım sağlıkla kucağına almayı da nasıp etsin inşallah Benı adetimin 13. Günü çağırdı canım ve o gün tahlil yaptı. Ovulasyon gerceklesmıs dedi. Benimde 5.gun embriyosu darısı başıma sağlıkla ınsaşlah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…