TÜP BEBEK BAŞARISINDA EN İYİ DOKTOR

Mutluluk ile sonuçlanan sürecim sizlere yararlı oldu mu?

• Ankete Katılan
    4
  • This poll will close: .
Bahsettiğimiz indirim nasıl oldu
Doktorumn yardimi oldu bi eczaneyle anlasmislar tum hastalarini oraya yonlendiriyorlarms ve ilaclari ordan alinca indrm yapiyorlardi. Ornegn 500 tllik bi kutu 300 e gldi gibi. Hamilelk boyncada alinan jel ilac hrsyde indrm oldu sagolsnlar

Peki Eksik olan neymisti, yani yeni tedavinizde ekstradan ne gibi ilaclar kullandiniz veya hangi testler yapildi `?

Merhabalar Elif Hanim yazdiklarinizi yeni Gordon.Ben de tedaviye başlayali 1 ay 1 hafta olmustu ki hamile oldugumu öğrendim.Kaan hocamin verdigi 2 tane vitamin takviyesi ile.Aslinda Kaan hoca DNA hasar sonucuna gore klomen eklemisti ve 1 ay daha korunmamizi söylemisti buz daha klomen kullanmadan diger vitaminlerle hamile kaldim. Rabbim hepimize de sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin. .Suan küçük olduğu için keseyi göremedik.Haftaya doktor randevu verdi.

Peki Eksik olan neymisti, yani yeni tedavinizde ekstradan ne gibi ilaclar kullandiniz veya hangi testler yapildi `?
Aslinda eksiklikden ziyade hic baslayamama gittigimde dr, senin bi sikintin yok denildi esime ameliyat dediler normal yoldan da olmayabilir ameliyat olsan dahi dedi drlar sonra Ankarada Asli Öcal var uroloji dr ona gittik hemen ameliyet gunu verdi ona olmadik yanliz baska sehirdeydik o zaman baska urolaga gittik oda ameliyat dedi sol varikosel zaten ama cocugu birak seninki 4. derece agri yapar dedi dr esim ameliyat oldu iyilesme oldu spermlerde ama hamile kalamadim esimden bi gun once ameliyat olan kisinin esi 3 ay sonra hamile kaldi bendede yumurtalar duzensizmis buyumesi ilacla uyarildi tedavide cok sukur oldu biraz uzun yazdim cnm

Çok sevindim.Allah kimseye aratmasın gerçekten çok zor bir süŕeçti bizim için ama gurur hocam sayesinde mucizemiz gerçek oldu.Allah sağlıcakla kucanıza almayı nasip etsin.

Uzman doktor galiba degil mi muayene ucretleri hakkinda bilgi verir misiniz? Bir de seyit temel hoca ile gorusen var mi ?
Ben im doktorum olur kendisi bir tane negatif tüp bebek denemem var donmuş embriyo mu vardı Temmuz'da onu deneyeceğiz ilk transferim nisan ayında oldu ben onun özel kliniğine gidiyorum gata ya hiç gitmedim ilk negatif olmasına rağmen Ben de memnunum Hoca'dan Profesör ilgili işinde gücünde bir doktor kesinlikle maddi açıdan parasına düşkün olan birisi değil bu işi para için yapmadığını düşünüyorum Siz nerede tedavi oluyorsunuz7

Ben de cok memnunum devletteyim doktorum seyit hoca cok guzel ilgileniyor su anda ilk asilama negatif ikinciyi yaptircam ama yine agustos a kaldi rabbim gonlune gore versin insallah

Ben de cok memnunum devletteyim doktorum seyit hoca cok guzel ilgileniyor su anda ilk asilama negatif ikinciyi yaptircam ama yine agustos a kaldi rabbim gonlune gore versin insallah
Aynen öyle canım ilgili bir doktor kesinlikle özel muayenesinde de aynı şekilde ve bir çok kişiden duydum devlette olmasına rağmen kendi muayenesi ile ayırt etmiyormuş bakalım biraz da nasip işi Bunlar inşallah Allah senin de gönlüne göre versin Ankara'da mı yaşıyorsun

Aminn evet

26 esimde ileri hareket az canim aslnda uroloji uzm gtmemiz gerekiyor ama gtmiyor anca asilama da yaptklari analizlerle ordan burdan internetten arttirmaya calisiuoruz iste

Anladım canım rapor karşılıyor p zaman sizinkini bizde sorun benim tuplerim kapalı cıktı . Eşini de ikna etmeye çalış zaten o da zamanla gider bu durumu kabullenir

BURSA'DA ÖNERECEĞİNİZ DOKTOR YOK MU ARKADAŞLAR? ÇALIŞIRKEN FARKLI ŞEHİRDE BU SÜRECE GİRMEK BENİ ÇOK YORACAK VE YIPRATACAK.

Amin inş Rabbim hepimize sağlikla kucağımıza almayı nasip etsin.
Ben malesef kaybettim zorunlu kürtaj oldum.Bu 2 oldu ama Kaan Hoca 2 ay korunun demisti olursa sağlıksız olur ya da düşük olur demişti Kaan Hoca nin dedi gibi oldu malesef kaybettim.Rabbim kimseye göstermesin.

BURSA'DA ÖNERECEĞİNİZ DOKTOR YOK MU ARKADAŞLAR? ÇALIŞIRKEN FARKLI ŞEHİRDE BU SÜRECE GİRMEK BENİ ÇOK YORACAK VE YIPRATACAK.
Önemli olan kaliteli doktor.bizde başka şehire gitmeyelim yıpranmayalım dedik sonrası maddi manevi mahvettiler. Çünkü bu süreç anlatılmaz yaşanır

İzmirden Ankara’ya mı gittiniz bu iş için

merhabalar,

ben de bu yola girdim yeni. 0.75 amh sebebi ile.

diğer fsh e2 vs hepsi iyi , eşimde de değerler sayı hız hareket cok iyi.

Yumurta rezervim az oldugu icin tüp bebek yapalım dediler. yaşım 31.

Gurur Polattan ve Recai Pabuccudan randevu aldım. Gideceğim ön görüşmeye.

Kafam karışık. Herkes bazı doktorlar erkek kaynaklı sorunlarda iyi bazıları da amh düsüklüğünde diyor.

Guru Hoca konusunda ne dersiniz benim durumumda sizce hangisi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…