TÜP BEBEK BAŞARISINDA EN İYİ DOKTOR

Mutluluk ile sonuçlanan sürecim sizlere yararlı oldu mu?

• Ankete Katılan
    4
  • This poll will close: .
merhabalar,

ben de bu yola girdim yeni. 0.75 amh sebebi ile.

diğer fsh e2 vs hepsi iyi , eşimde de değerler sayı hız hareket cok iyi.

Yumurta rezervim az oldugu icin tüp bebek yapalım dediler. yaşım 31.

Gurur Polattan ve Recai Pabuccudan randevu aldım. Gideceğim ön görüşmeye.

Kafam karışık. Herkes bazı doktorlar erkek kaynaklı sorunlarda iyi bazıları da amh düsüklüğünde diyor.

Guru Hoca konusunda ne dersiniz benim durumumda sizce hangisi?
Ben dediğim gibi gurur hocadan bebeğim oldu.
Bizimle o kadar ilgilendi ki anlatamam.bilgi ilgisi süper .hanı şöyle gurur hocam konuşsun sen dinle sorularını sor ,sonra cesaret al.emin olun için çok rahat ediyor.şimdi bebeğim 3.5 aylık.anlatılmaz sevincim. Kendisini arayın görüşün ne demek istediğimi anlarsınız.

benim için tüp bebekte en başarılı doktor bebeğimin dünyaya gelmesine vesile olan sabri cavkaytardır kendisi bahçeci umutta çalışıyor

Merhabalar Elif Hanim yazdiklarinizi yeni Gordon.Ben de tedaviye başlayali 1 ay 1 hafta olmustu ki hamile oldugumu öğrendim.Kaan hocamin verdigi 2 tane vitamin takviyesi ile.Aslinda Kaan hoca DNA hasar sonucuna gore klomen eklemisti ve 1 ay daha korunmamizi söylemisti buz daha klomen kullanmadan diger vitaminlerle hamile kaldim. Rabbim hepimize de sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin. .Suan küçük olduğu için keseyi göremedik.Haftaya doktor randevu verdi.
Merhaba vitaminlerin adı neydi paylaşırmısınız Bi de kaç yaşındaydıniz. Amh kaçtı

Estagfrullah istediğin kadar sorabilirsin.damdan düşenin halini damdan düşen anlar.ben evliliğinin ilk 2 senesi bebek istemedim.istedigim zamanda 3 ay olmayınca strese girdim karı koca doktora gittik.benim Fsh sınırda cikti: 10rezervin azalmaya başladığının gostergesiymis.amh in 1.72 idi.33 yaşımın baslarindaydim:)
Merhabalar bir şey soracam .Özelde cevap yazabilir misiniz?

X