Tüp Bebek - Ahmet & Mehmet Erdem - Novaart - 2024

Ya ne güzel Hayirlis uğurlu olsun. Ben pgt için çok tedirginim tolga hoca gönderelim dedi hatta biz de ne gerekiyorsa yapalim tekrar başa dönmeyelim dedik.
Sen yaptırdın mı pgt

İlk konu msjinjzj şimdi gördüm. Başka bir yer yazdığınız için de öneride bulunmak için yazıyorum.
Ben prof murat sönmezer ile tedavi oldum. Genart ile çalışıyor. Gecen yıl mayıs ayında başlamıştım tedaviye ve diğer merkezlere göre fiyatları daha uygundu. Gebe kaldıktan sonra öğrendim kendisi aynı zamanda perinatologmus. Riskli gebelik olarak ilerledim. Gebeliğimi kendisi takip etti ve dogumumu da doktorumda yaptım ankarada. Kendisi cebeci tıpta egitmen hastalarına özel kliniginde bakıyor. Ama yatış gerekli olduğunda cebeciye yatiriyor yani maddi olarak hastaya yük olmuyor. Doğumlar yada cerrahi işlemleri memorial da yaptırıyor. Anlaşmalı olduğu hastahane orası. Genart dan cebeciden ve memorial çalışanlarından hepsinden çok memnun kaldık. İlk denememiz tuttu kızım haftaya 7 aylık olucak allahin izniyle

Bu arada Tolga hoca da GenArt in laboratuvarini kullanıyor.

Ya ne güzel Hayirlis uğurlu olsun. Ben pgt için çok tedirginim tolga hoca gönderelim dedi hatta biz de ne gerekiyorsa yapalim tekrar başa dönmeyelim dedik.
Sen yaptırdın mı pgt
Çok teşekkür ederim. Ben yaptırdım evet. Niye tedirgin oldun canım.
Bence Tolga hocaya sonsuz güven ne derse ikiletme. Yapalım diyorsa vardır bıldıgı mutlaka.

Çok teşekkür ederim. Ben yaptırdım evet. Niye tedirgin oldun canım.
Bence Tolga hocaya sonsuz güven ne derse ikiletme. Yapalım diyorsa vardır bıldıgı mutlaka.
Kendisine çok güveniyorum o ayrı. Ama işte şansıma güvenemiyorum rüyalarıma girdi artık dün gece marina hanim ariyor ruyamda tabii maalesef embriyolar sağlıksız diye haber veriyordu.
Sonra sağlıksız gelip eli boşa çıkanları okuyorum psikolojim bozuluyor.
Güya okumayacaktim buraları

Psikolojını bozma canım. Olumlu düşün hersey güzel olsun inşallah benımde 4 gönderdik 3 geldı sağlıklı olarak.
güzel olcak ınsallah kafana takma güzel müzikler dinle

Psikolojını bozma canım. Olumlu düşün hersey güzel olsun inşallah benımde 4 gönderdik 3 geldı sağlıklı olarak.
güzel olcak ınsallah kafana takma güzel müzikler dinle
Totem yapıyorum zaten mekan değiştirdik ve bu sefer tüm süreci buradan başlattık enerjisi güzel geldi ve genetik sonucuna kadar buradayız.
Kaç günde geldi sonucuna ve opudan kac gün sonra adet oldun ben hala olamadım gunume var daha amabgenelde erken olunuyor.

Hadi inşallah uğurlu gelsin canım. Genetik sonuç 15 günde geldi. Opu dan 5 gün sonra adet oldum. Canım kişiye göre değişiyor sanırım adet görme

Hayırlı uğurlu olsun dilerim, sağlıkla kucağınıza alın umarım

Merhaba hangi doktorda tedavi oluyorsunuz acaba şu an ? Benimde düşük amh nisan ayında 4 yumurta vardı ama bu ay tek yumurta o da gelişmedi tedavim iptal edildi diğer aya tekrar gideceğim nasipse doktorunuzu merak ettim

Merhaba hangi doktorda tedavi oluyorsunuz acaba şu an ? Benimde düşük amh nisan ayında 4 yumurta vardı ama bu ay tek yumurta o da gelişmedi tedavim iptal edildi diğer aya tekrar gideceğim nasipse doktorunuzu merak ettim
Ben Hacettepe hastanesine gidiyorum, ilk embriyolarımdan bir tanesi orada olduğu için yine burada devam etme kararı aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…