TÜP BEBEĞİ OLAN ANNEDEN DOKTOR TAVSİYESİ;MUSTAFA ACET..

0611GNC

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
125
86
Merhabalar,

2 yılı aşkın bir süre bu ugurda mucadele etmıs bır kısı olarak bu baslıgı acıyorum arkadaslar..amacım bır doktoru ovup bırını yermek degıl ama profılımı ıncelersenız neler yasadıgımı gorurusunuz eksıksız anlatıyorum..
maceram evlılıgımın 3.yılında cocuk ıstememızle basladı.sankı hemen olacakmıs gıbı 3 yıl ıstememenın ne demek oldugunu 2 yıl onca mucadeleye gırınce daha ıyı anladım..maceram medıcana ıntrn.hastanesınde aslı hn basladı.kadın dogum uzmanı kendıs.bu sure zarfında kadın dogum uzmanlarıyla tup bebek uzmanlarının arasındakı farkı daha ıyı anladım.kesınlıkle sorun varsa kadın dogum uzmanları goremıyor.1 yıl cocugumuz olmadı herkes doktorumuz dahıl uzun korunma oldugu ııcn olmaması normal dedı.bu surede bız beylıkduzunde aylın tatlıadıma da gıttık.oda nıtekım sorun goremedı.dınlennın gezın ormana gıdın gıbı tavsıyelerle bızı ugurladı.
bır arkadasımızın tavsıyesıyle bahcelıevler medıcanadakı duzgun korkmaz beye gıttık.1 yılın sonunda ılk defa bırısı sol tup sıkıntılı ve amelıyat gereklı dıye bır cumle kurdu.tabıkı bız sok!aslında yıllar sonra teshısın dogru olacagını anlayacaktım ama ılk kez boyle bırı bısey deyınce ınanmak ıstemedım.agladım cok agladım..sorun var sızde deyıverdı..o ana kadar kımse boyle bırsey soylememıstı.aslı hnm rahım fılmı cekmıs ve normal demıstı..duzgun beyın tavrı cok ıtıcı geldı ve hastaneye bırdaha gıtmeıdk.halbukı koydugu teshıs en dogrusuydu.

sonra 1 yılı gecıyordu artık hala cocugumuz olmuyordu.bu sırada evımıze yakın dıye aysun lacıne gıtmeye karar verdık.(medıcana ıntr)karsılama cok ıyıydı guler yuz sıcaklık..tamam dedık aradıgımız yerdeyız.oda sol tup bozuk dedı ve amelıyat dedı.caresız kabul ettık.ılk amelıyatı oldum.sol tup kapatıldı dendı artık ılk asılamayı yapalım dedıler heyecanla kabul ettık.600 tl 1 yıl once para verdık.sonuc olumsuz..olsundu asılama zaten cok garantı degıldı.yıne guler yuz yıne kandırılma..tabıkı cocugun olacagını allahtan baska kımse bılemez ama bırde hekım gercekcılıgı vardır..neyse.....ılk tup bebek denemesı olumsuz ustelık hastane mıkrobu kapmıstım 1 hafta hastanelerınde kaldım..tabıkı olumsuzdu..ıkıncıde 2 embrıyo bırden koydular ..olumsuzd.bız bu sırada acıbademde bulunna bulent tırasa gıttık.ınternette sıklıkla reklamları vardı.cok yogundu.asıstanları bakıyor hoca sonradan gelıyor ve bakıp cıkıyorud.dıyolog eksıktı.ama ılk defa orda amelıyatımın duzgun yapılmadıgını ogrendım.bulent tıras tekrar rahım fılmı cekılın dedı.maslak acıbademde coook cook memnun kaldıgım Abdullah bey fılmı cektı.kendısı cok basarılıydı ve benı uyardı.amelıyat dogru yapılmamaıs tup acık 10 bınkez de denesen olmaz ıkıncı kez amelıyat sart dedı.tabı ben agla agla...nasıl olur dıye tekrar selman lacın ve aysun lacıne gıttık..selman bey ıtıbar etmememızı amelıyatın duzgun yapıldıgını soyledı ve 3.deneme ıcın yıne bızı ıkna ettı..ınsanın bazen agzı dılı tutuluyor kabul ettık ve 3.denemede tabıkı olumsuz..

artık medıcana macerası bızım ıcın bıtmıstı.olumsuz oldugu ıcın degıl kandırıldıgımız ve amelıyatı dahı duzgun yapmadıkları ıcındı.halbukı evet tup kapatılamamıs denmesı bıle yeterlıyken..derken yorulmustuk doktor doktor gezme bızı yormus ve umudumuzu bıtırmıstı.maddı kısmını soylemıyorum bıle 20 bını askın bı tutar cekılen kredıler..

esım 2015 ocak ayında ınternetten arastırdıgını mustafa acet dıye bır doktorun varlıgından soz ettı.memorıaldan medıpole gecmıs bagcılarda.gıdelım dedı rendevu aldık ama sonderece umutsuzdum ve ınancımı yıtırmeye baslamıstım.gıttık hasta ılıskılerı son derece kotu personellerle karsılastık.halden anlamayan ve umursamayan.esıme donelım dedım geldık bekleyelımd dedı.nıhayet muayne sırası geldı.aynı dosyaları onada gosterdık muayne ettı.bız kagıtları vermeden herseyı soyledı bu bızım ıcın artıydı.sonra bız basımızdan gecenlerı anlattık ama o teshısı zaten koymustu.muayne ettı sol tup alınacak ve hıstereskopı yapıcam dedı.ocak sonunda amelıytaları oldum..okadar duzgun bırıkı mustafa bey herseyı en ınce noktasına kadar anlattı..alanında cok basarılı..gıdın sımdı kendılıgınden olur dedı.bız dayanamadık tup bebek yapalım dıye ısrar ettık.beklemeye tahammulumuz yok dıe..hersey allahtan tabı..en son adet tarıhım 28 subattı.7 martta tevaıye basladık 17 martta transfer oldu ve ben 28 martta hamıle oldugumu ogrendım..allaıhıma sukurler olsunkı kasımda kzıım dunyaya geldı suan 6 aylık..
tum yasadıklarımın kısa özetı..bu ugurda allah ıyı ınsanlar cıkarsın karsımıza..ıyı hekımler,allah korkusu olan ınsanlar..sorusu olan olursa seve seve yanıtlarım..dualarım tum arayıpta kavusmak ısteyenlere..

merhaba
yazıklarını heycanla ve umutla okudum,
bende 1 kürtaj ve sonrasında 1,5 yıldır adet düzensizliği ve hamile kalamama..
3 kez yumurta takibi yapıldı, herşey normak eşimde de bende de. bi aşılama yapalım dedik ve selman beye aşılama yaptırdık. dün aldığım sonuç negatif
tüp bebeğide orda yaptırmayı düşünüyordum, ilgileri alakaları son derece iyi ve giden çok olduğu için. tabi ben bu arada boş durmayıp 3 ay oncesinden mustafa acet e randevu almaya çalışıyordum. geçen ay aldım 22 ağustosa..
şimdi senin yazdıklarını okuyunca orda tüp bebek yaptırıp yaptırmama konusunda kafam karıştı. suan 2 aya yakın var mustafa beye randevuma.. beklemelimiyim acaba

Bi yorumda benden hikayem uzun ama kisaca
3 yillik evliyim
Yumurta rezervim az
2015 mart ta bir basarisiz deneme
2015 Eylul de mustafa acetle tanistim histereroskopi 2016 mart ta tüp yaptim ve hamileyim

Bende duydum Mustafa aceti ama bayan Dr istediğim için gidemedim
Poyrazya bende baslarda senin gibi düşünüyordum. Ama gördüm ki kadın doktorlarin en iyisinin bile burnu kaç dağında kiloluyum kilom var kabul ediyorum ama kadın doktorlar insani resmen aşağılıyor 4-5 kadın doktorda muayene oldum inanin daha çok utandım. Mustafa beyde muayene olduğumda nedense ona güveniyor direk insan ve zaten muayene sırasında ekrandan başka yere de bakmiyor. Ben ilk tüp denememi kendisinde yaptirdim 8 haftalık düşükle sonuçlandı pıhtılaşma cikti ama şimdi yine yaptıracak olsam kendisinden başkasına gitmiycem.

Merhaba,
Bende 2 tüp bebek başarısızlığı 1 tüpten aşılamaya dönme başarısızlığı yaşamış polikistik over hastasıyım. Mustafa acette 14 kasımda histeroskopi oldum kendliğinden çok zor gebe kalamazsın dedi ve dediği gibi oldu. kısmetse bu ay başlayacağım tüp bebeğe. orada fiyatlar ne kadar bilgi verebilir misiniz

Histereskopiyi ne Kadar'a yapıyor Mustafa acet canım?

Bende duydum Mustafa aceti ama bayan Dr istediğim için gidemedim

Merhaba yine Mustafa beyin hastanesi olan medical park hastanesinde Günseli Özdemir hanım var. ben bu haftasonuna randevu aldım oda çok yoğun ama ilk görüşmeler için 2 hafta içinde randevu vermeye çalışıyorlar. araştırdım çok iyi yorumlar var bir görüşün derim.

T
teşekkür ederim

Ben bişey sormak istiyorum Bülent tıraş a tup bebek yaptrdnzmi

bende çok doktor gezdim kayseride hüma acıbadem başka özel hastaneler hepsi ayrı bişey söylediler hatta hümada sizin çocuğunuz olmaz diyip moral bozan doktorlar bile oldu. en son kayseri fakülteye gittik orda zeki semih uludağ var hem kendisi hemde hemşireler cok cok ilgili ilk denemem başarısız oldu ama hiç moral bozmadan ikinciyi yaptırdık ve binlerce şükürler olsun şimdi kızım 4 aylık kesinlikle tavsiye edebileceğim bi yer. fiyatıda çok çok uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…